Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JackPtak Właśnie opublikowali 3 ustawy o podatku dochodowym, ogólnie dostępne. Rozumiem że przeczytałeś na pudelku że nie mają więc nie mają, a jak ludzie z opozycji mówili "program nie jest ważny, trzeba pokonać pis a potem się zobaczy" to według Ciebie oni mają program bo Tusk powiedział o "babciowym" ?
22
@cris2706 Bawi mnie takie myślenie sloganami z internetu... Są przeciwnikami aborcji? no są, to teraz powiedz mi kiedy w Polsce aborcja była legalna i który rząd jej zabronił nagle. Przeciwnikami homoseksualizmu? Jak można być przeciwnikiem homoseksualizmu i LGBT? Bo ja nie rozumiem? Zabiorą im jakieś swobody obywatelskie? Do getta zaciągną? Może jakaś eksterminacja? Mamy 8 lat rządów PiSu i największa krzywda jaka się LGBT przytrafiła to to że się z nich Jarek na wiecu kilka razy pośmiał... Teraz bierzemy na tapet kościół, nierozerwalne małżeństwa, argument impotenta intelektualnego który nawet nie przeczytał wypowiedzi tylko zobaczył nagłówek, Mentzen w jednym wywiadzie powiedział że on by chciał taki wziąć, koniec kropka... to nie jest żaden postulat, nie jest nawet żaden zakaz, on po prostu powiedział że chciałby taki wziąć i to jest według Ciebie ograniczanie swobody obywatelskiej? Jedziemy dalej, mało płaci w kancelarii? Jakby płacił mało to by tam ludzie nie poszli, to że mało daje starzyście na start to raczej katastrofa nie jest, myślę że ani ja ani Ty nie wiemy ile płaci specjalistom na wysokich stanowiskach. W ogóle to ile według Ciebie powinien zarabiać człowiek który jeszcze nic nie umie i w którego trzeba będzie zainwestować x kasy zanim zacznie przynosić zyski?
15
@kamil9040 największą niezależność to w Turcji ma inflacja.
1
@4drian0 no ale co ma powiedzieć? Że ma jeszcze x lat kontraktu ale w sumie to go nie chcemy? I albo sprzedać go poniżej wartości bo jest wypychany albo zostanie w klubie bo może i będzie kwas na lini szatnia - zarząd.
0
Ciekawostka, w najlepszym sezonie w Barcelonie Dembele zaliczył 22G/A czyli dokładnie tyle samo co Raphinha ma aktualnie :)
1
@Gaz To jest proste zjawisko, fanatycy Dembele wychodzą zwykle miesiąc dwa po jego kontuzji jak nikt już nie pamięta że Francuz 3/4 czasu kopie się po czole i wszyscy są sfrustrowani indolencją pozostałych skrzydłowych. Potem wraca i nagle jego fanboye zapadają się pod ziemie.
5
@Marcelinho99 jakby czytał komentarze tu musiałby pół składu do 2 tygodnie wymieniać.
1
Patola to jedna sprawa ale jak to jest możliwe że w takim meczu, wiedząc że Barca może świętować mistrza, nie było kordonu policji który pilnował sektora z kibolami?
1
Alonso Kounde klasa xd
9
Mats jest tak zajebisty w tym sezonie że jak widzę przeciwnika wychodzącego sam na sam to tylko się śmieje xd
4
Kolejny sędzia parodysta…
3
@Kondziubarca napewno bardziej skąpych ale jak słyszę że ludzie mówią że Liverpool jest biedny to mi ręce opadają.
9
Gurdiola w tym sezonie zdobędzie swój 11 tytuł ligowy w top 5 lig europejskich! Ferguson ma na swoim koncie łącznie 16 z czego 13 w Anglii i 3 w Szkocji. W wieku Pepa SAF miał „dopiero” 5 tytułów ligowych na swoim koncie.
Pepula w tym tempie za 10 lat będzie niekwestionowanym najlepszym trenerem w historii piłki.
1
@DonMatteo901 dobra dobra, wszyscy tak gadają a prawda jest taka że wszędzie jest dokładnie to samo, niezależnie od ligi. Zdobywa się mistrza i przestaje się grać na 100% i tutaj wiele nie musi się zmienić. Wystarczy że w jednej akcji ktoś nie wstawi nogi, w innej nie będzie biegł od początku na pełnej prędkości, źle się ustawi itd. I to wystarczy. Jestem pewien że Raków po zdobyciu pierwszego majstra w nosie miał rekord zwycięstw. A prestiż meczu? Prestiż to oni mają po zdobyciu mistrza, jakby mecz był za 2-3 tygodnie to może by zmienili podejście ale teraz pewnie jeszcze dochodzą do siebie po świętowaniu.
Nie porównuj tego do meczu z Realem, bo to całkiem inna półka, Lech i Raków to taka rywalizacja jak z koziej dupy trąba. Ponadto Real wtedy miał dużą przewagę punktową ale nie był mistrzem.
1
W życiu bym nie pomyślał że na tym etapie rozgrywek, jedyną ligą w której będzie się jeszcze toczyć walka o mistrza z top 5 lig europejskich będzie Bundesliga xd
0
@Roobo zaraz Ci napiszą że to się nie liczy bo sobie odliczył jakieś 1300zł za wynajem czegoś a w ogóle to chciałby wziąć nierozerwalny ślub więc jest zły.
0
@MesQueUnClub96 ale przecież Arsenal wydał podobne pieniądze xd
1
@DonMatteo901 nie ma to jak jarać się z pokonania drużyny która już zrobiła robotę, wygrała mistrza i teraz gra na pół gwizdka…
9
@AllBundy liczba straconych bramek to faktycznie kosmos, liczba strzelonych to kosmiczne nieporozumienie.
6
@Harnas2 w meczu z Realem wyglądał gorzej niż źle, to nie jest zawodnik który ma dobry drybling, przy zagęszczonej obronie zgaśnie szybciej niż Ferran.
0
@paweldunajecfcb Lakers mają aktualnie chyba najlepszą obronę w lidze i jedynego gościa który może bronić Jokicia czyli AD, zapowiada się kapitalna seria, obstawiam Lakers w 7.
0
@FcPortoFan1999 sędzia chciał ugościć Hiszpanów z Wisły i poziomem dostosował się do hiszpańskich sędziów.
1
@FcPortoFan1999 to była jakaś parodia strzelecka. Jak można w jednym meczu zmarnować 5x sam na sam?
7
@Emhyr moim zdaniem nie ma szans wyrobić się w 8 dni chyba że faktycznie jest mega wprawiony, obstawiam 10-12 dni.
0
@pax z fanatykami się nie dyskutuje, wszyscy wiedzą że patrzysz na Busiego przez różowe okulary i wszyscy oprócz Ciebie widzą że Busquets w najważniejszych momentach fizycznie nie dojeżdżał, jeżeli to co napisałem Ci nie wystarcza to Twój problem. Żyj dalej w swoim świecie fantazji.
0
@Gaz ale bramkę wybronił Realowi to jego :)
1
@bartas97 No to się nazywa wyższy poziom rozdawnictwa, do tej pory uważałem za skandal że kluby są finansowane przez samorządy ale dotacja z budżetu państwa to jest już sk*****two. Rozumiem że pozostałe kluby również dostaną 40mln z dupy?
0
@fart A ja tam chętnie zobaczyłbym finał Lakers vs Celtics :)
2
@fart Skończy się na game 6 w LA :) Jeśli Lakersi są do ogrania to Wojownicy w tym sezonie są zwyczajnie słabi ;)
1
@pacjentzchoroszczy Ja myślę że Lakersi zamkną to w game 6 u siebie chociaż nie zdziwię się jeśli skończą serię już teraz, Lakersi mają piekielnie głęboki skład a Warriors nie mają kim odpowiedzieć na AD i Le Brona.