Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamoSBarca88 liga to maraton. City jest piekielnie regularne a Pep to specjalista od rozgrywek ligowych.
1
Jak to jest że grając totalny piach w ataku, męcząc się niemiłosiernie i będąc krytykowanym za mało efektowny styl mamy drugą największą liczbę zdobytych bramek w lidze (60) będąc raptem o 9 bramek gorsi od Realu?
11
Jest delikatna różnica między popełnianiem błędów a notorycznym wypaczaniem meczy. Warto też wspomnieć że jeśli jest się najlepiej opłacanymi arbitrami w europie to wypadałoby jednocześnie nie być najgorszymi w europie.
0
@koziar Lakers po trade deadline to kompletnie inna drużyna
0
@P33ck w tym samym Milanie grał beznadziejny Kessie. Dodatkowo warto prześledzić drogę Milanu do półfinału LM, najtrudniejszy przeciwnik w grupie to beznadziejna Chelsea (13 miejsce w PL ), potem Tottenham ( 1:0 w dwumeczu ) 6 miejsce i tyle samo punktów co 7 Aston Villa, na koniec Napoli które na przestrzeni sezonu pokazuje że jest najlepszą Włoską drużyną, 22pkt przewagi nad Milanem.
To że ktoś jest w półfinale nie znaczy że jego zawodnicy są na jakimś wybitnym poziomie a drużyna gra rewelacyjnie. Trzeba patrzeć przez pryzmat całego sezonu. Moim zdaniem Leeds na przestrzeni całego sezonu miało trudniejszych rywali niż Milan w LM.
1
@P33ck ja takie kompilacje widziałem z Raphinhą przed sezonem i co z tego wyszło?
0
@Cule1234 stary się dowiedział że nikt nie da mu połowy tego co zarabia u nas i nagle okazuje się że Barca to najlepsza drużyna dla jego syna.
1
Fati kolejna świetna akcja w obronie.
0
@Pawci023x Lakers
0
@pax trudne zadanie bo ten mecz dość szybko się skończył. Świetny Busquets, Pedri na początku słabo a potem kapitalnie. Gavi i Frenkie zagrali dobrze albo przynajmniej przyzwoicie chociaż nie dali dużo konkretów.
2
@Survier słabe mecze się zdarzają. Franek i Pedri wrócili już na Atletico i zagrali bardzo dobrze, teraz z Betisem zanim przeciwnik dostał czerwo prowadziliśmy 1:0 i dominowaliśmy.
1
@wasacz w LM to z tego co pamiętam mieliśmy optymalny skład tylko w 1 meczu z Bayernem który pomimo porażki był naprawdę dobry.
2
@Marcelinho99 Benzemie dogrywa w tym czasie Vini a Lewemu Ferran i Fati
0
@Encore dla mnie to jest niesamowite że on wciąż potrafi grać na takim poziomie w tym wieku. Kiedy przychodził do LAL to myślałem że to strzał w kolano, przecież to już emeryt i zaraz będzie zjazd do bazy. A tu proszę, zdobył mistrzostwo i ma szansę zdobyć kolejne w tym sezonie bo Lakersi po wytransferowaniu Westbrooka są top 3 ligi.
0
Ja Morant: I’m fine with the west
Również Ja Morant: 125 : 85 w pape od Lakers, 4:2 w serii a najleszy mecz niedźwiadki zagrały jak był kontuzjowany :)
0
@Janas11224 oho, zastanawialem sie co teraz ograć, jedi survivor czy ragnaroka i chyba skusze sie na gow skoro taka swietna fabuła
3
@Tomo1989 ja niemiałbym naprawdę nic do niego, nawet jeśli gra 1 dobry mecz na 3 fatalne, gdyby tyko nie wypadał przez kontuzję na pół sezonu, regularnie od 6 lat.
3
@marcin62 polecam konsole, żadna gra nie ma problemów z optymalizacją :)
0
@pax prawda że Frenkie nie wracał, chociaż moim zdaniem on był bardzo daleko od akcji a asekurował go Pedri z Gavim więc to nie jest tak że tam była dziura. Przy drugiej bramce Frenkie już udział miał chociaż moim zdaniem to była dla niego bardzo trudna pozycja, przegrał w pierwszym momencie fizyczny pojedynek a potem to już musiał ratować, tym razem się nie udało, moim zdaniem większy błąd popełnił tutaj Araujo który był fatalnie ustawiony ale nie będę bronił Holendra bo swoje dołożył.
Gavi od jakiegoś czasu gra niestety bardzo słabo, głównie biega i atakuje rywali ale jak trzeba wykazać się z piłką przy nodze to już niestety gaśnie.
Po tym meczu bardzo zastanawia mnie jaki właściwie mamy pomysł na grę, mamy już końcówkę sezonu a ja nie za bardzo widzę schematów w których zawodnicy mają się poruszać. Może jakiś artykuł od redakcji jak wygląda pomysł Xaviego na drużynę z perspektywy 1.5 sezonu.
1
@Przemek2323 za 2 lata trzeba będzie zamknąć to lotnisko bo będzie nie rentowne i nikt nie będzie z niego latać. Od 2026 roku praktycznie znikną tanie linie lotnicze, ewentualnie przestaną być tanie, liczba lotów spadnie. Dodatkowo żeby lotnisko w Polsce było rentowne musi obsługiwać nie tylko Polaków ale również turystów z zagranicy a Ci na bank wybiorą Kraków, Warszawe albo Gdańsk.
0
@pax fatalnie, chociaż uważam że źle zagrał cały zespół. Najbardziej raziło wyprowadzenie piłki od bramki, masa głupich niedokładnych długich podań, brak zaangażowania, mała ruchliwość w rozegraniu, problemy z asekuracją!( kiedy Frenkie wychodził wyżej to Pedri i Gavi chyba nie wiedzili kto ma go asekurować i robiła się wielka wyrwa przed linią obrony), głupie straty w środku pola. Uważam że to był jeden z naszych najsłabszych, o ile nie najsłabszy mecz w tym sezonie.
35
Ale mnie drażni jak ktoś piszę że Alba ma ZAROBIĆ kupę kasy, jak w następnej linijce jest napisane że ma tyle dostać bo odroczył płatności... Tak naprawdę to on ma zarobić kwotę X i dostać zaległe pieniądze w wysokości Y.
2
@fart To coś słabo miśki Lakersów wyjaśniają jak w serii 3:2 dla Lakers i game 6 w LA xd
0
@Bart0sz 3 dni temu z Atletico
0
Nie pamiętam tak fatalnego meczu w naszym wykonaniu…
1
Tutaj nie wynik jest problemem, porażki czasem się zdarzają ale to co my gramy to jest jakiś niesmaczny żart.
0
@LS no właśnie podobno ale czy ktoś to widział?
0
Oglądał ktoś drużyny Xaviego jak trenował pastuchów na pustyni?? Bo ciekawi mnie czy on jednak ma jakieś schematy ofensywne które potrafi wprowadzić.
0
Mnie chyba najbardziej wkurwia to że mamy koniec sezonu, Xavi pracuje już półtorej roku, wrócili najważniejsi zawodnicy a pomysł na grę to pressing, laga i drybling na skrzydle. Kur*** takie schematy to ja mogę za darmo na kolanie rozrysować.
2
Raz zagrali nie tak jak Xavi chciał i wpadło wprawdzie minimalny spalony ale chociaż dobra akcja. Pewnie Xavi opierdoli Pedriego że lagi nie posłał.