Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Xavi chyba uczył się trenerki od polskich szkoleniowców bo ja tu nie widzę innego schematu niż laga do przodu.
0
@Firestone ale to jest aż nieprawdopodobne że my z Atletico zagraliśmy 10x lepiej niż Rayo
3
Jakbym nie wiedział że to Barca to bym obstawiał że gra Termalica ze Stalą Mielec z całym szacunkiem do polskich drużyn bo nawet one nie grają takiego gówna które serwuje nam dzisiaj drużyna Xaviego
0
Co oni mają dzisiaj z tymi długimi piłkami… chyba ani jednej próby normalnego rozegrania w 12 minut
1
Araujo i Stegen to chyba najlepsi zawodnicy w całym sezonie.
0
@AlexDark00 hahahahhahaha, Lewy 34 g/a w 38 meczach, random z la bamby: „oDkLeIlEs SiE lEwY tO cIeNiAs, TyLkO dEmBeLe „ xD ok chłopie weź zrób sobie przerwę od neta bo aż mi się śmiać chce jak czytam takie głupoty.
A Dembele w szpitalu na bank nie ma sobie równych. Póki co Raphinha robi lepsze liczby.
9
Ależ Real ma mental, przegrywali już 2:0 ale udało im się strzelić na 2:1 i teraz przegrywają już tylko 4:1
2
@RivaldoVitorBorba zaraz napisze że to Busquets wygrał nam mecz bo to naczelny fanboy.
@pax wychodzi na to że pomocnicy nie są nam do niczego potrzebni, trzeba grać 0-0-10 bo liczy się tylko ostatnie podanie, podanie w 3 tercje itd. Pedri nie ma asyst a jednak jest kluczowy dla konstruowania akcji, Frenkie uwalnia z pozycji Busquetsa i wspomaga rozgrywanie wchodząc nawet w linie ze stoperami, to nadaje płynności, nie trzeba robić przewagi w polu karnym żeby być kluczowym na drużyny.
1
@AlexDark00 dobra mistrzu widzę że zamiast oglądać mecze ramble czytasz, jeszcze powiedz że Dembele to topowy skrzydłowy na świecie i mamy combo odklejenia
2
@pax Już Ci wyjaśniłem ale niestety wybierasz sobie z komentarzy co Ci pasuje i ignorujesz resztę, co ma poprawienie płynności gry i ruchliwość w środku pola z poprawą gry Raphinhi? A no to że Raphinia jest wtedy częściej pod grą, w meczu z Atletico zanotował 54 podania, w meczu z Gironą i Getafe łącznie wykonał ich 48. Jeżeli twierdzisz że Frenkie nie miał z tym nic wspólnego bo operował po drugiej stronie to niestety jesteś w błędzie, po pierwsze nie widziałeś jego mapy wykonanych podań, po drugiej nawet jeśli to był jednak sektor Pedriego który aktywnie tam operował i po trzecie związywanie przeciwników po jednej stronie boiska daje możliwość rozciągnięcia gry na drugą stronę. Można tak bez końca wymieniać co wnoszą do środka Pedri i FDJ ale nie rozumiem celowości bo dosłownie wszyscy to widzą tylko nie Ty.
0
@AlexDark00 no to już nawet nie jest śmieszne… nie było meczu w tym sezonie w którym Lewy był najsłabszy na boisku. W porównaniu do naszych skrzydłowych to jest na wręcz astronomicznym poziomie. Chyba hejt Ci oczy zalał
5
@pax dziwnym trafem Raphinha bronił się liczbami do kontuzji FDJ i Pedriego i dziwnym trafem najlepszy mecz zagrał kiedy wrócili na boisko. Dziwnym trafem FDJ w 78 minut zaliczył 74 celne podania a w meczu z Gironą jego zmiennik Kessie całe 9. Oczywiście to może nic nie znaczyć ale chyba jednak coś znaczy. Jeżeli chcesz wierzyć w to że powrót Pedriego i Frenkiego nie zmienił obrazu naszej gry, to proszę Cię bardzo ale może jednak ktoś inny powinien wystawiać oceny.
@Sheva77 no niestety, chyba masz rację, odpuszczam…
0
@AlexDark00 nie śmiałem się z Suareza ani nie obwiniałem go za to że nie szło nam w pucharach. To czy gramy w danych rozgrywkach zależy od całej drużyny.
4
@pax nie ma znaczeni czy brali czy nie, chodzi o tworzenie przestrzeni, poruszanie sie po boisku i dawanie opcji do rozegrania. Z Pedrim i FDJ przeciwnicy muszą grać inaczej.
0
@cules100pro Dokładnie tak, zaksięgują 50mln przychodu za Ferrana a koszt Carasco będzie amortyzować się kilka lat.
1
@pax xG pokazuje jakie okazję kreowaliśmy, to że w meczu z beznadziejnym Elche udało się wygrać 4:0 przy xG 1.74 to tylko nic nieznaczący wyjątek. Niskie xG oznacza że sytuacji albo było bardzo mało albo oddawaliśmy strzały z trudnych i nieprzygotowanych pozycji.
0
@Kondziubarca fajnie ale w lidze jest 3 bramki za Lewym a nie można krytykować napastnika za to że nie grają w pucharach dalej.
0
@Kondziubarca niech lepiej policzą średnią Benzemy xd
2
@pax ja to tak z przymróżeniem oka napisałem bo wiadomo że każdy musi mieć tą samą ocene wyjściową.
Jak już mam wymieniać, przede wszystkim płynność gry jest inna, na boisku Frenkie i Pedri podejmują lepsze decyzję, pokazują się częściej do gry przez co zawodnicy mają więcej opcji w rozegraniu i stwarzamy więcej okazji. Widać to świetnie po xG, ostatni mecz kiedy mieliśmy przynajmniej 1.9 xG to mecz z Valencią, jeszcze z Frenkim w składzie teraz z bardzo mocny Atletico mieliśmy 2.17( dane z sofascore), nie chce za dużo wyciągać z tej statystyki ale zwyczajnie potwierdza ona test oka.
19
Frenkie i Pedri powinni zaczynać z notą wyjściową 6.0, przecież to jest aż niewiarygodne jak nasza gra różni się z nimi i bez nich.
1
@Alan_fcbfan Chciałbym w to wierzyć ale Xavi ma obsesje na jego punkcie... Dodatkowo Busquets będzie musiał dostać kupę kasy na kontrakcie i trzymanie takiego rezerwowego mija się z celem...
@Emhyr No z tymi kontuzjami to w sumie racja xD Dembele pewnie i tak pół sezonu spędzi w szpitalu.
0
Jeżeli Busquets zostaje i ma grać w 1 składzie a dodatkowo ma przyjść Messi to trzeba będzie albo sprzedać Dembele albo posadzić na ławę Gaviego ... Mamy 6 miejsc w pomocy/ataku, żeby Busquets grał potrzebuje obok FDJ inaczej może grać co najwyżej przeciwko Elche, do tego pewne miejsce w składzie ma Pedri, Messi i Lewandowski. Zostaje jedno wolne miejsce, jako że Messi i Lewy nie pressują za dużo to trzeba wystawić do tego Gaviego albo Raphinhie... Ewentualnie odpuszczamy pressing, Dembele na boisko i Gavi na ławę. Nie widzę tego ... Najbardziej sensowne wydaje się pozostanie Busquetsa w roli zmiennika.
5
@Worny ale co Ty w ogóle pierd… to jest jedyne słuszne porównanie. Jeden i drugi gra jak prawo skrzydłowy, grają w tej samej lidze i oboje są w top 2 drużyn w lidze. Do tego porównanie uwzględnia rozegrane minuty. Oczywiście suche liczby to nie wszystko ale jeśli robicie z Dembele wybitnego skrzydłowego to jednak jako napastnik powinien mieć liczby lepsze niż zmiennik z Realu.
0
@Worny Tak porównuj DM / LB do ofensywnego pomocnika…
4
@Firestone weź to skasuj bo fanom Dembele będzie smutno.
0
@Comfortable_ policz sobie ile wydała na pensje…
0
@daniel32778 wiem jak wygląda kwestia Hazarda i nie przeczę że to najgorszy transfer w historii ale uważam że w duecie Dembele i Coutinho to katastrofa podobnego kalibru.
0
@Pawlak1992 porównuje ściągniecie go w duecie z Coutinho jako zastępstwo za Neymara. Zrobił więcej? Fajnie, to jest jego 6 sezon kosztował 150mln euro, zarabia kupe kasy i gra średnio 3 miesiące w sezonie.
0
@AmigoBlancos W kontekście jednego zawodnika to chyba prawda chociaż myślę że duet Coutinho Dembele jest na porównywalnym poziomie. Łącznie 300mln euro, jeden spędził połowę czasu w szpitalu a drugi swój najlepszy mecz zagrał akurat łojąc nas 8:2.
0
@AmigoBlancos dobra dobra, ja powiem tak gdyby Lewy zaczął ten sezon tak jak ostatnie 3 miesiące, a potem zaliczył taką serię jak z początku sezonu to dzisiaj byłby bogiem w Barcelonie i byłyby same ochy i achy. Lewy ostatnio grał słabo ale widząc poprzedni mecz zaczynam naprawdę wierzyć że to była wina kontuzji pleców. Z Atletico wyglądał już dobrze a pamiętajmy że to było Atletico z serią 15 meczy bez porażki. Dodatkowo trzeba pamiętać o tym że nasi skrzydłowi są bez formy a długo graliśmy praktycznie bez środka pola. Teraz jest Frenkie, jest Pedri i jestem pewien że Lewy strzeli jeszcze kilka bramek i spokojnie zgarnie pichichi.