Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 bo Ty nie rozumiesz czym jest konstytucja, dla Ciebie to jest jakiś tam papierek, dla pisiorów to jest słowo prezesa, prosta sprawa,
3
@Ksavix ja bym zaczął od tego że Messi może iść gdzie chce, PSG proponowało mu kontrakt, Barca stara się go pozyskać. Natomiast Ronaldo nikt nie chciał, więc poszedł do Arabów
0
@Survier no ale prawda jest taka że Xaviemu nie pasuje i chłopak praktycznie nie grał, więc ciężko to nazwać osłabieniem.
0
@Survier no ten brak Torre to faktycznie odczujemy… ile on zagrał? 200minut?
6
Serio? Musieliśmy czekać aż Busi skończy kariere żeby zaczął strzelać… a jak widać potrafi
0
@Kuba_1 widziałem tą dynamikę jak dostał piłke w kontrze od Dembele i miał przed sobą jednego obrońce. Był tak dynamiczny że zatrzymał akcje.
0
@Kuba_1 Gramy w przewadze z Majorką a „genialny” Fati zwyczajnie wykorzystał 2 setki, jedna do pustej, druga sam na sam. Z całym szacunkiem ale jakby to spartolił to powinien pakować się jeszcze przed końcem sezonu.
1
Taka ciekawostka, Fati ma aktualnie prawie takie samo G/A w lidze co Dembele xD 9 - 10
0
@SinMistico od kilku minut? Chyba od 6 lat
0
@Faro Dembele odpali… jeszcze tylko kilka sezonów i na bank odpali, zobaczysz
2
Jezu jakby Dembele miał dośrodkowanie Raphinhi a nie Roberto…
3
Jak strzeli hat tricka to może ktoś się na niego nabierze xd
0
@Gall widzę uparcie nie chcesz zrozumieć. Pomocnik ma tyle różnych zadań a sama pozycja pomocnika tak zróżnicowana że nie można wskazać jednej ogólnej statystyki ale na pewno warto wziąć pod uwagę ilość kreowanych sytuacji, ilość podań w 3 tercje ilość podań diagonalnych czy łamanie lini obrony.
W każdym razie napastnik ma strzelać i asystować i kropka. Jeśli tego nie robi to wole dodatkowego pomocnika. Dembele po dryblingach nie tworzy wystarczającej liczby okazji i absolutnie żadne zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Brazylijczyk bez dryblingu potrafi stworzyć więcej niebezpiecznych okazji niż Francuz oraz strzela więcej bramek. Napisałeś że jak Dembele drybluje to ktoś ma miejsce na boisku, nawet jakby cała reszta drużyny stała w polu karnym przeciwnika absolutnie nie kryta, to Dembele jeszcze musiałby do nich celnie podać a tego zrobić nie potrafi. Przypomnę że on kosztował 150mln euro i gra u nas 6 lat.
A w kwestii Ronaldo i Messiego to wziąłeś sobie jedne rozgrywki w których Portugalczyk ma minimalnie lepsze liczby. Jakbyś wziął wszystkie rozgrywki to Messie wypada już dużo lepiej w przeliczeniu na 90 minut.
3
@michal26 brak karnych zrobił swoje. W normalnym sezonie powinniśmy mieć przynajmniej 5-7. Mieliśmy 2, absurd jeśli weźmiemy pod uwagę jak często atakujemy 3 tercje boiska.
0
@Gall widze nie rozumiesz, zawodnicy na różnych pozycjach mają różne zadania. Bramkarz ma bronić, obrońca ma bronić, pomocnik ma kreować, wspierać itd a napastnik MA STRZELAĆ ASYSTOWAĆ I KREOWAĆ. To że Pedri nie ma asyst nie ma znaczenia bo odpowiada za regulowanie płynności gry, kontroluje wydarzenia na boisku, asekuruje, tworzy przestrzenie i przewagi, rozgrywa a dodatkowo stwarza sytuacje. Napastnik w Barcelonie ma natomiast strzelać i asystować dlatego G/A to najlepsza statystyka podsumowująca występy napastnika i Dembele ABSOLUTNIE NIC NIE BRONI. Hejtowany Raphinha wykręca lesze liczby w swoim pierwszy sezonie niż Dembele w jakimkolwiek w czasie 6 lat przygody na Camp Nou. Co masz na jego obronę? Że jest szybki? Że drybluje? W piłce za drybling punktów nie dają a Dembele w 99% przypadków po dobrej akcji albo podaje do przeciwnika albo kopie w trybuny.
0
@Peciak Nie rób mi nadziei...
0
Wie ktoś ile karnych przyznano nam w tym sezonie laliga?? i czy to przypadkiem nie jest jakiś rekord...
0
@Barca1922 najlepsze jest to że człowiek sobie może pomyśleć że to jakaś hiperbola tymczasem to są fakty ... i to nawet nie podkoloryzowane.
0
@pax statystyki często pokazują to czego nie widać gołym okiem i są świetnym filtrem na obraz który oglądamy. Oko często się myli. Frenkie nie zagrał idealnie, wciąż był najlepszy. Nie podałeś nikogo lepszego a negujesz występ Holendra, absurd bo nawet nie ma jak się odnieść do Twojego wyboru.
0
@pax napisałem, był najlepszy i widać to po statystykach i wkładzie w grę ale Ty tego nie rozumiesz, Twój problem.
PS czekam na tych lepszych grajków
1
@Gall kolejny co porównuje pomocników do napastników… czekam na porównania do Matsa…
Chcesz porównania G/A na minuty? Prosze bardzo.
Potężny Ousman: 15/2031 = 135.4
Słabiak Raphinha: 22/2788 = 126.7
Chyba nie pykło
0
@pax nie było lepszego zawodnika na boisku i tyle. Frenkie nie zawalił bramek ale wiem że jesteś do niego uprzedzony.
Btw ja nie twierdze że to było partidazo ale zwyczajnie wśród naszej mizerii był najlepszy.
0
@pax 97 celnych podań (89%) 3 kluczowe podania, 1 asysta, 2 stworzone okazje, długie piłki 7/9, wygrane pojedynki 6/7, dryblingi 2/2, 1 przechwyt, 2 odbiory. Ocena na sofascore 8.5 pomimo przegranej 3:1. Dziękuje dobranoc.
1
Wiele osób tutaj twierdziło że Dembele to jest game changer, no to ja się chciałbym dowiedzieć jak tam powrót Dembele? Bo zaraz koniec sezonu a nasza maszyna ofensywna ma 15 G/A w sezonie. Hejtowany Raphinha ma 22 ( i nie twierdzę tutaj że Brazol to kaliber Barcelony )
0
Właśnie do mnie dotarło że my na LM wychodziliśmy z Ericiem w składzie xD
2
Ciasteczko od FDJ
0
@Faro najlepszy z naszych ale ok…
0
Ile my daliśmy za Erica? Xd
0
@Emhyr dobrze wyglądał tylko w meczu z Real jak broniliśmy się całym zespołem, w innych meczach można powiedzieć że co najwyżej nie przeszkadzał i niczego nie psuł, bo zwyczajnie niczego nie robił.
1
@szymon6847 w 1 połowie zagraliśmy fatalnie więc jego obraz gry również wyglądał średnio ale na bank był aktywny