0

@pioz123 chwila chwila, jest masa użytkowników którzy nie płaczą po Dembele. Ja się nawet ciesze że ten dzban odchodzi i głęboko wierze że Raphinha w tym sezonie zrobi progres i dowiezie 20G + 15A w tym sezonie.

3

@Criss18Barca Chłopie skończ się kompromitować bo widzę już n-ty post o zarządzie. Po pierwsze, tutaj w grę wchodzi klauzula, klauzula dzięki której udało się nakłonić tego bakłażana na nowy kontrakt bo mógł odejść rok temu za darmo. Więc jak widzisz zarząd nie ma nic do gadania a według plotek dzban chciał dostać kupę kasy więc nawet nie było co negocjować. Druga sprawa, jaki najlepszy zawodnik? Spadłeś z krzesła czy jak? Dembele w 6 lat zaliczył jakies 86 G/A, Lewy 41 zrobił w 1 sezon.

0

@Murazor A no tak, Dembele to tytan pracy ... Normalnie król odbiorów.

1

@Cotutajsiedzieje nie rozumiesz, chłopak nabiera rytmu i gdyby nie kontuzje to już na bank by odpalił. Zobaczysz tym razem na bank się uda. To dopiero jego 7 sezon będzie, dajmy mu czas, przecież tak fajnie robi wiatr na skrzydle.

0

@malicinho Potrafi zagrać cały sezon bez kontuzji.

1

@KamQiX Felix nie jest gorszym piłkarzem niż Dembele.

1

@Barcasub problem nie jest w tym że Dembele marnuje setki tylko w tym że pamiętamy go głównie z kontuzji i marnowania setek.

7

@tomek8756 nieładnie mówić że patologia stratuje z list demokratycznej opozycji, wolno się śmiać tylko z kandydatów konfy. Proszę to usunąć.

5

Prawda jest taka że odejście Dembele to by była super opcja pod warunkiem że na tym zarobimy. 25mln euro które dostaniemy z klauzuli to nie jest dobry deal ale 50-70mln już tak bo nie oszukujmy się że Dembele to jest jakiś wirtuoz i zbawca. Facet w 6 lat zdobył 83 G/A czyli około 14 G/A na sezon i nie chce czytać w komentarzach że wiatr robi na skrzydle bo przypomnę że Lewy który jest besztany średnio co 5 minut zrobił 41 G/A w rok. Rozumiecie tą przepaść? W rok…

4

Ciekawostka, według transfermarkt Fermin Lopez jest prawonożny, tymczasem bramkę i asystę zaliczył lewą nogą :)

7

Jak można tłumaczyć Real pechem jak u nas na boisku jest Dest, Garcia, Alonso, Roberto i Ferran xD

0

Mam wrażenie że strasznie niechlujnie gramy, widać że to jeszcze nie ta forma.

0

@Ptasior ach to Polskie podejście do zawodników, 28 lat to jeszcze ma całą karierę przed sobą, młody zdolny aż mi się Brożek przypomniał.

Jak zawodnik ma 22 lata to można od niego oczekiwać że już coś pokazał bo dużo lepszy nie będzie, Abde gówno pokazał bo to jest zawodnik na Betis albo Osasune a nie na Barcelone.

1

@Lisek co wy macie z tym perspektywicznym Abde, on kończy 22 lata w grudniu i jedyne co o nim można powiedzieć to że miał względnie udany sezon w Osasunie i żaden czołowy klub się nim nie interesuje.

1

@Comentateiro Sąd Rejonowy w Krakowie, wyrok z 12 czerwca. Policja miała prawo skonfiskować laptop ( nie miała prawa telefonu ), ponadto nie przekroczyła uprawnień ale wykazała się brakiem empatii.

0

@Comentateiro sąd stwierdzil ze policja miala prawo skonfiskować laptopa i nie przekroczyła uprawnień w czasie interwencji. Sprawa nie dotyczyła aborcji a samobójstwa ale aborcja się lepiej sprzeda. Ponadto p.. Joanna jest performerką aborcyjną i myli się w zeznaniach.

1

@macio_944 polecam infopiguła. Nie znajdziesz tam wprawdzie artykułów na każdy temat ale chociaż te najważniejsze są przedstawiane bez opinii czy narracji. Tylko suche fakty.

0

@DaPidejpi Arsenal kończy obóz przygotowawczy a my go zaczynamy. Jakbyśmy dorównywali przygotowaniem fizycznym Arsenalowi na tym etapie, jeszcze po epidemii grypy żołądkowej to trenerzy przygotowania fizycznego Arsenalu powinni wylecieć w trybie natychmiastowym.

3

@AlphaNumeric Oni są na całkiem innym etapie przygotowań, nie wspominając o tym że pewnie wystawimy totalnie eksperymentalne składy. Ja w tym meczu skupię się na pojedynczych zawodnikach a wynik mnie nie interesuje.

2

@kamyk_23 jakiś no name z YT jest bezstronny i analizuje wypowiedzi i artykuły z różnych źródeł. Między innymi z OKO Press i tvp info, czyli odnosi się do obu stron konfliktu a wywiad z reprezentantką jednej ze stron absolutnie obiektywny być nie może. Druga sprawa to pani Joanna myli się w zeznaniach, poświadczyła nieprawdę a sąd uznał że jedynym przewinieniem policji było bezprawne skonfiskowanie telefonu, chociaż trzeba odnotować że powiedział również że policja powinna wykazać się większą empatią. A trzecia kwestia to pan Tomasz Piątek pisał dla wyborczej i jest zadeklarowanym Lewicowcem czyli również wykazuje absolutny brak obiektywizmu w tej sprawie, sprawdziłem sobie tego pana i zasłynął głównie z ćpania i książkach o politykach pisu.

1

@barcanawieki im to by nawet Guardiola nie dogodził, powiedzieliby że nie rozumieją taktyki. Kloppa by wykopali bo biegać każe a SAF za mało rozmawia z piłkarzami. A w ogóle to jak to tak bez wódki na zgrupowaniu?

4

@kamyk_23 czy Ty mi wysłałeś link do wywiadu z adwokatką pani Joanny? W jakim stopniu to ma być obiektywne?

Edit: jeszcze dodajmy do tego że pani mecenas pracuje dla Federy czyli organizacji pro aborcyjnej a pani Joanna była profesjonalną performerką aborcyjną.

6

@kamyk_23 w kwestii pani Joanny polecam odcinek na kanale szymon mówi, gdzie jest dokładnie wyjaśnione co w ogóle zaszło. Ja tego nie śledziłem i byłem w szoku jak media kłamały.

0

@Dzieniu mi działa dobrze

3

@Qaz123 Kounde to był pomysł Xaviego i finalnie to jest świetny transfer. Gość może grać na PO i SO nie kwestionowałbym tego ruchu. Dodatkowo to był okres w którym dźwignie wliczały się do FFP, Real kiedyś zrobił to samo i wyszło ja dobre. Ogólnie uważam że zarząd robi dobrą robotę biorąc pod uwagę w jak fatalnej sytuacji byliśmy

2

Serio dziwi kogoś że mamy problem ze sprzedażą zawodnika? Różnica między nami a taki United polega na tym, że oni sobie mogą trzymać nawet 50 zawodników na kontraktach i mają to w dupie. Chcesz naszego zawodnika to płać. Nasza sytuacja jest natomiast taka że jak nie sprzedamy to my jesteśmy w czarnej dupie. Więc kluby mogą sobie negocjować stawki kilkukrotnie niższe biorąc pod uwagę że sprzedajemy zawodników których nie chcemy.

EDIT: Pamiętajcie że tutaj chodzi głównie o FFP które nas blokuje, dlatego każde euro się liczy, przekroczysz limit o euro centa i masz problem.

1

@Bobo25 Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do głosowania, absolutnie. To na kogo zagłosujesz to Twoja sprawa i widzisz ja również żadnych wyborców nie obrażam, nawet jak się z kimś nie zgadzam. Zwyczajnie ciekawi mnie dlaczego tylko program konfederacji jest liczony co do grosza i hejtowany z każdej strony a jak inni rzucają obietnice wyborcze to nikt się nawet nie zastanowi czy to ma sens.

Piszesz że każdy rząd chce wydymać obywateli, ok zgadzam się, każdy będzie kraść, wstawiać swoich gdzie się da itd ale ja jednak liczę że pojawi się jakiś rząd który stwierdzi że jak już ma nas dymać to chociaż z wazeliną i z łaski swojej nie będzie zamieniać kraju w jakąś biurokratyczną dystopie w której urzędnik ma prawa jak pieprzony imperator a obywatel boi się pierdnąć żeby nie urazić majestatu władzy. No i niestety jest tylko jedna partia która jeszcze nie rządziła.

0

@Bobo25 No właśnie problem w tym że Twoje obliczenia są oparte na medialnych bzdurach i memach. Jakie podatki konfa chce zlikwidować? Podatek od spadków, udział w budżecie 0,04%, co jeszcze? obniżka drugiego progu podatkowego z 32 do 19% to też jakiś śmieszny znikomy wpływ, ujednolicenie ryczałtu również śmieszna różnica dla budżetu. Przecież to nawet nie jest blisko 100mld rocznie. To jest jakiś absurd że ludzie czepiają się do obietnic wyborczych konfy a obietnice platformy które kosztują 50-100 razy więcej ludzie biorą na luzaku.

0

@Bobo25 Źle policzyłeś, koszt zniesienia dobrowolnego zusu dla przedsiębiorców w najbardziej skrajnym wariancie (czyli wszyscy zrezygnują) to 800mln zł kosztów ale próbuj dalej.

3

Tak sobie właśnie czytałem o tych wszystkich obietnicach wyborczych i policzyłem sobie że babciowe, 800+ i podniesienie kwoty wolnej od podatku do 60 tyś. będzie kosztować 100mld złotych rocznie. Chciałbym się zapytać wyborców PEŁO skąd na to wszystko pieniądze ? No chyba że wychodzicie z założenia że platforma i tak nie zrealizuje żadnego postulatu jak to ma w zwyczaju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?