Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BartqRKO Podajesz statystyki z ligi jedynie. Vini ma w całym sezonie 44 G/A w 4759 minut ale już odejdźmy od tych suchych statystyk. Zwróć uwagę jak Dembele notuje liczby. W lidze 12 G/A w 1410 minut ale aż 4 z G/A to był jeden mecz. Dembele zagrał w 25 meczach ligowych, G/A zaliczył jedynie w 8 z nich! Oczywiście nie wszystkie zagrał w pełnym wymiarze ale problemem oprócz kontuzji jest również to że on zagra 1 kapitalny mecz i potem 4 beznadziejne.
Argument niebronienia jest trochę przerysowany, wiadomo że każdy zawodnik coś daje w obronie i wiadomo że skrzydłowi bronią mniej, jednak wkład w obronę między Dembele a Raphinhia jest na tyle duży że pokusiłem się o takie stwierdzenie.
0
@kodi77 Nawet jakbyśmy sprzedali za 150mln euro to City nie odda Silvy. Oddali już Mahreza, odszedł Gundogan a rok wcześniej też mieli wietrzenie szatni.
0
@PatrychoO Bo nasza pozycja negocjacyjna była taka: "Dembuś weź zostań jeszcze sezon albo dwa, bardzo prosimy bo mamy FFP na minusie i jak nie podpiszesz to Lapcio będzie musiał biegać po skrzydle." Czego Ty oczekiwałeś? My przecież po roku mogliśmy zarejestrować przedłużenia umów z wychowankami, Dembele mógł rok temu odejść za frajer gdzie chciał.
1
@BartqRKO Dembele nie ma nawet zbliżonych statystyk do Salaha, Viniciusa Sona i innych więc porównujmy go może do skrzydłowych którzy dają podobne liczby co Dembele czyli ok 14 G/A na sezon. Nagle Dembele znajdzie się na dnie zestawienia.
3
@BartqRKO O Fuck xD ale error zaliczyłem, masz rację. Dzięki że to sprawdziłeś.
Weźmy w takim razie tackle + interception + clearances na 90 minut
Raphinha 2.35
Dembele 1.34
Nie mogę nigdzie znaleźć danych o skokach pressingowych ale Raphinha podobno jest w czołówce skrzydłowych. W każdym razie nie widzę póki co żadnego argumentu który potwierdza że Dembele broni tyle co Brazylijczyk.
1
@BartqRKO Defensive Actions na 90 minut z zeszłego sezonu:
Raphinha 23.0 / 90
Dembele 15.7 / 90
Najwyższy współczynnik Dembele w karierze wynosił 22.6, kiedy grał w Borussi
Najwyższy współczynnik Raphinhi w karierze 32.4 z Leeds
3
Zanim wszyscy się zesrają tymi kwotami, może poczekamy na jakieś oficjalki przed besztaniem zarządu??
2
@ShawnC Raz popracował, w finale MŚ z Argentyna, jego najlepsza akcja w karierze.
18
@MarcepanowyKsiaze Dembele udział przy G/A co 127minut, Raphinha udział przy G/A co 132 minuty. Jak widać różnica minimalna ale jednak Raphinha rozegrał swój PIERWSZY sezon w Barcelonie a Dembele SZÓSTY, Raphinha pracuje w obronie, Dembele nie pracuje. Raphinha kosztował około 60 mln euro i ma niską pensję, Dembele kosztował 140mln i zarabia krocie. W końcu, Dembele uznawany jest za topowego skrzydłowego a Raphinha za przeciętniaka.
0
@Ali3231 Słowo klucz, W PSG. Jak widać w Barcelonie niezbyt bo gdyby było inaczej to by wiedzieli że jeżeli Dembele nie wpłacił 50mln euro do wczoraj to nic nie aktywowali.
10
City go nie puści, okienko w Anglii zamyka się wcześniej. Jeśli sprzedadzą Silve to nie ściągną nikogo w jego miejsce, a przecież już dali odejść Mahrezowi.
3
@Bartula urlop menstruacyjny to super pomysł! Oczywiście bezpłatny, no bo chyba nie chcemy żeby jedna płeć zarabiała więcej niż druga za tą samą pracę :)
0
@nabial no właśnie to jest film który naprawia błąd zrobienia z tej pani sławnej osoby.
0
@Barca1922 tak ale z tego artykuły wynikało że w to się liczy kwota amortyzacji plus pensja. Transfer za 60mln euro z kontraktem na 5 lat to 12mln euro rocznie plus pensja.
3
Jeżeli uda się sprzedać Dembele za sensowną kasę to mamy kapitalną sytuację, nie tylko uda się od razu wszystkich zarejestrować ale będzie jeszcze kasa na wzmocnienie.
0
@Saviola88 Nie ma co z nimi rozmawiać, to są sekciarze. Średnio 8 godzin dziennie potrafią pisać o konfie ale jak się ich zapytasz jaka partia jest lepszym wyborem to Ci nie powiedzą bo nie mieli by nawet jak dyskusji prowadzić, ewentualnie napiszą że każda i pół dnia będą chodzić jak pawie z myślą "hehe ale im pokazałem".
15
@adambądkowski93 Stanowskiego można lubić bądź nie ale moim zdaniem nie można kwestionować tego że często robi dobrą robotę a ta sprawa z Janoszek to w ogóle mistrzostwo.
0
@ForcaMilosz Gdzie była taka informacja? Bo z przecieków wynika że % miał się należeć z klauzuli a nie transferu.
0
@szkutnik91 Nie, dlatego że Barcelona może się dogadać z PSG na np 80mln a nie wpłatę klauzuli.
0
@Kapitan_SW Tylko że taki klaps ( nie mówię o laniu dziecka ) często jest lepszy niż całkowicie bezstresowe wychowanie i pozwalanie na terror dziecka. Są różne dzieci, różne środowiska i różni rodzice i czasem naprawdę ciężko jest bezsprzecznie określić co jest dobre a co złe. Oczywiście w idealnym świecie klapsy były by zbędne ale w idealnym świecie nie żyjemy a większość ludzi nie ma pojęcia jak dzieci wychować. Jeżeli miałbym wybrać co jest lepsze, rodzic który da dziecku klapsa jak to odwali coś złego albo rodzic który będzie miał w dupie dzieciaka, da mu tablet na cały dzień a samemu pójdzie się bawić i będzie pozwalać dziecku na wszystko co chce to wolę rodzica który da klapsa. Tylko że o tym drugim problemie w ogóle nie rozmawiamy, dlaczego? A no dlatego że ciężko olewanie dziecka nazwać biciem i przemocą, to się tak ładnie nie sprzeda.
0
@Kapitan_SW ej ale tak serio, naprawdę myślisz że klaps dany dziecku to jest zbrodnia?? W kraju w którym większość dzieci była lana kablem po dupie bo rodzic miał zły dzień…
0
@Kidd Dużo osób to poleca ale podobno bardzo ciężka pozycja. Tzn chodzi mi o to że trzeba naprawdę skupiać się na tym co się dzieje bo bardzo łatwo się pogubić.
0
@Mow_mi_Douglas Chętnie sprawdzę bo aktualnie nie mam co czytać, ja osobiście polecam cały cykl demoniczny od Petera Bretta który zaczyna się od Malowanego Człowieka.
0
Wie ktoś w ogóle jak wygląda proces wpłacania klauzuli? Bo podobno to zawodnik sam musi wpłacić pieniądze i dopiąć formalności. Jeśli musi zrobić to osobiście w siedzibie związku to raczej nie ma szans na dopięcie tego dzisiaj.
6
@DaPidejpi Jak w 1/4 LM Neymar i Dembele będą wspólnie oglądać kolegów z drużyny ze szpitalnego łóżka to zmieni zdanie xd
2
@Emhyr Jezu jakby się udało sprzedać Dembele bez klauzuli do PSG to by był najlepszy news transferowy od wielu lat.
1
@GeneralXavi Po tym co Dziambor odwalał w ostatnich miesiącach ja bym go jednak nie widział. Są jakieś granice przyzwoitości i on je przekroczył, już nawet nie wspomnę że chłop chciał się wypiąć na resztę wolnościowców i startować samemu z list PSL'u tłumacząc to tym że partia musi mieć reprezentacje w sejmie.
30
Największy problem z FFP w Hiszpanii jest taki, że nikt dokładnie go nie rozumie, nawet kluby dokładnie nie wiedzą na ile mogą sobie pozwolić bo na końcu liczy się "interpretacja" ...
1
@bialagora zapomniałeś dodać że Dembele złapie kontuzję do października i spędzi w szpitalu 5 miesięcy.
19
@Tomo1989 Dembele chciał zarabiać ponad 20mln euro na sezon, a jego alfons, tfu agent chciałem napisać, chciał jakieś kosmiczne prowizje i premie za podpis. Co zarząd miał zrobić? Rok temu sprzedać się go nie dało bo był wolnym agentem. Wcześniej nie dało się nawet rejestrować piłkarzy bo byliśmy bankrutem.