Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 to w ogóle nie jest ciekawy rebus a fakt dyskutowania o nim pokazuje w jak czarnej dupie jesteśmy... Gdyby tam było 200-300m to tak zjeżdżamy na prawy pas ale przy 70m odstępu? Przecież zanim zjedziemy na prawy pas to będziemy siedzieć na dupie żółtego pojazdu...
Wystarczy to sobie policzyć żeby zrozumieć absurd tego obrazka, zacznijmy od tego że jak wyprzedzamy auto to nie zajeżdżamy mu drogi metr od niego tylko przy takich prędkościach zachowujemy przynajmniej 10-20m zanim zaczniemy zmianę pasa. czyli zostaje nam ok 50-60m do żółtego samochodu czyli już jesteśmy na przepisowej odległości a jedziemy o ok 30kph szybciej, 30kph to 8.3mps czyli zachowując tą samą prędkość walnęlibyśmy w żółtego w 7 sekund. Wniosek jest taki że jeśli zmienimy pas na prawy to sami będziemy musieli od razu zredukować prędkość o około 30 kph oraz wymusimy na kierowcy tira hamowanie żeby mógł zachować bezpieczny odstęp.
8
@Faro bzdura, kibicuje Barcelonie od 15 lat, regularnie oglądam większość meczy od 8-10 i znam jedynie melodie a poza zakończeniem nie znam nawet pół słowa i nie uważam żeby znajomość hymnu była potrzebna do czegokolwiek.
0
@KrychaFCB Prawda jest taka że to nie wygląd sprawiał że ktoś umniejszał jej inteligencji ale to, że brakowało jej charakteru żeby bronić swojego zdania i pozycji. Znam wiele kobiet które wyglądają oszałamiająco a przy tym są piekielnie inteligentne i cieszą się szacunkiem i poważaniem.
7
@AFA90 Chłopak nie tylko przeżył swoje życie ale również zabił 3 pasażerów, łezka w oku się kręci jak człowiek czyta że ludzie spełniają swoje marzenia.
0
@kamiVeB z Galerii do mostu 10 minut to jedziesz autobusem o 12 w południe a nie w środku nocy, autem, cisnąc 150 km/h i ignorując czerwone światła.
2
@Safrani będziemy pisać że warto było spróbować a za 4 lata ocenimy czy wyszło coś z tego dobrego czy lepiej się pakować i wyjechać z tego kraju.
0
@michal26 ja tej pani nawet nie znam, nie podoba mi się że wzięli kogoś z PiSu ale nie dostała jedynki a wejście z 2 to zadanie arcy trudne i jeśli wejdzie to dzięki temu że odbierze w Siedlcach głosy pisu. Dlatego też nie przesadzałbym z tą pomarańczową, ja bym to raczej nazwał ostrzeżeniem, żeby wiedzieli że wyborcom to się nie podoba aczkolwiek trzeba jednak mieć na uwadze że ciężko jest zebrać listy złożone z tylko nowych twarzy. Ponadto większość posłów jest w ogóle zbędna i robią za maszynki do głosowania zgodnie z wolą wodza…
0
@Tomo1989 A potwierdzono to w końcu czy dalej wałkują plotkę ??
0
@Medium No to jak chodzi o hajs no to po co komentować wynik jak nie o wynik w tym meczu chodzi
20
@Medium Ale co to w ogóle za pomysł że topowa europejska drużyna gra ze zbieraniną piłkarzy z absurdalnie słabej ligi... Wystawili by mistrza MLS to by sobie lepiej poradził bo chociaż byliby w jakimś stopniu zgrani.
0
@JarekS ale przecież do transferu nie doszło i pewnie nie dojdzie. Po co się ekscytować?
2
@Emhyr a co dokładnie dzieje się na tym filmiku bo chyba nie rozumiem.
2
@Bartek_VEB ludziom sie FM odpala w głowie jak widzą transfery, piłkarz to dla nich worek ziemniaków którym się rzuca jak chce, tylko że to nie jest NBA i bardzo dobrze.
2
@LaLigaPD Perez robi dobrą robotę. Nie ma napastnika na rynku? To go nie kupujemy, proste. Joselu na jeden sezon jakoś ujdzie, może Real w tym czasie za dużo nie wygra, ale za rok jak dołożą topowego napastnika to będą mieli mega pake. Oczywiście ja liczę że uda im się ściągnąć Makembe, bo moim zdaniem to im całkiem rozsadzi szatnie, ponadto nie uważam Francuza za 9tke tylko LW gdzie gra już Vini.
1
@Survier Ta pierwsza wygra o ile będzie grać w dziesiątkę bez Erica.
0
@MarFan Tak to napisałeś że ciężko cokolwiek z tego zrozumieć... Po pierwsze wydaje mi się że nadinterpretujesz moją wypowiedź. Nikt z wymienionych zawodników nie miał ofert z topowych klubów a nie że w ogóle nikt ich nie chciał a za topowy klub uznaję City PSG Bayern Barce Real itp. Kwestia kasy, absolutnie nikt nie dałby tym zawodnikom 12-15mln euro netto za sezon a zwykle podobne sumy są wymieniane przy spekulacjach w kwestii ofert z Arabii, plus pewnie duża kasa za podpis. W europie mogliby liczyć na 3-6mln euro max, wynika z tego że Arabowie ściągają zawodników solidnie ich przepłacając, wielu zawodników koło 30stki lub po 30stce przyjmie te oferty bo dla nich to jest zbieranie na emeryturę ale od tego liga nie stanie się silniejsza, młode gwiazdy tam nie przejdą.
1
@negreanu Ja proponuje zakaz mycia częściej niż raz w tygodniu ( 2 minutowy prysznic ), zakaz posiadania kwiatków ( wyjątkiem są kaktusy ), zakaz posiadania zwierząt ( z wyłączeniem wielbłądów ), zakaz mycia naczyń, natychmiastowe zamknięcie basenów i parków wodnych ( ewentualnie można wypełnić je dmuchanymi piłeczkami ). Postuluje również żeby każde miasto miało swojego szamana deszczu. Myślę że to uratuje naszą planetę, oczywiście pragnę podkreślić że są to ograniczenia dla, tfu biedoty, zarabiającej mniej niż 10 milionów rocznie.
0
@Bogan Ale ja nie twierdze że jest na to szansa, zwyczajnie takie są plotki. Przecież my zwyczajnie nie mamy kasy na transfer definitywny, więc nawet jakbyśmy chcieli go ściągnąć to nie ma za co.
1
@MarFan Neves - średniak ze średniego klubu który nie miał szans na żaden topowy klub w europie, Fabinho 29 lat - brak zainteresowania ze strony topowych klubów a z Liverpoolem wygrał wszystko co się dało. Milinkovic-Savic 28 latek z Lazio za dużo o nim nie powiem bo w życiu nie widziałem go nawet w akcji ale szału na mnie ten transfer nie robi. Brozovic - moim zdaniem najlepszy z tego grona ale zaraz kończy 30 lat, dostał kupę kasy. Reasumując, nie ma w tym gronie ani jednego zawodnika o którego biły by się topowe europejskie kluby, bo umówmy, nasze próby nakłonienia Brozovicia do grania za pół darmo to nie jest poważna walka.
2
@escarabajo Czemu nie ma to sensu? Oczywiście że ma, szejk stwierdzi że zabawa mu się znudziła i się skończy. Zresztą, poziom piłki w Arabii jest o wiele niższy niż nawet w MLS i żadne transfery kilku dziadków tego nie zmienią. Kogo oni ściągają? wagony zawodników 30+ którzy sobie na emeryturce pokopią 2-3 lata za hajs nieosiągalny w europie. Żadni młodzi zawodnicy do Arabii nie pojadą bo średnie IQ młodego piłkarza sprawia że w ciągu 2 tygodni będzie miał jakieś 4 wyroki śmierci.
1
@Odcinkowy Brazol będzie albo w styczniu albo w czerwcu. Felix nie będzie kosztował majątku bo mowa o wypożyczeniu i to za darmo bo kasy nie mamy. Załadować 4 bramki w 16 meczach w Chelsea z zeszłego sezonu to jest serio dobry wynik xd Oni tam potrafili chyba 5 meczy bez gola zaliczyć.
1
Za darmo z częścią pensji opłacaną przez Atletico to ja nie widzę przeciwskazań. Wiemy jak wygląda u nas sytuacja z napastnikami. Dembele za 2 miesiące złapie kontuzję i wróci w Maju, Raphinha będzie nas irytować przez 80 minut żeby zrobić 2 dobre dośrodkowania i zaliczyć gola i asyste ( raz na 3 mecze), Fati i Ferran będą się kopać po czole a my będziemy się kłócić który jest gorszy i dlaczego powinniśmy sprzedać tego a nie tamtego. Na koniec zostaje Lewy który załaduje ponad 40 bramek w sezonie ale nie ma dryblingu więc będzie irytujący "drewnialdo".
Jako że VItor Roque przyjdzie dopiero w styczniu to Felix (w wersji za darmo) to moim zdaniem spoko opcja. Oczywiście absolutnie nie wierzę w ten transfer bo Atletico prędzej wyślę Felixa na kurs koszenia trawy, niż wypożyczy go do nas za darmo.
0
@koziar Frenkie udowodnił że jest topowym zawodnikiem, tylko że nie jest klasyczną, pozycyjną 6tka. W systemie z 4 pomocnikami wyglądał kapitalnie i moim zdaniem czwórka w pomocy FDJ - Pedri - Gundogan - Gavi ( w formie), ma potencjał na bycie najlepszą linią pomocy na świecie.
0
@Explode Wymiana z Raphinha sprawi że będziemy jakieś 60 baniek do tyłu bo transfer Raphinhi się nie zamortyzował. Już nie wnikam w to że to byłaby zwyczajnie słaba wymiana,
3
@BARCA1899Messi FDJ w przypadku odejścia zażąda pewnie wypłaty zaległego wynagrodzenia więc na koniec wyjdzie na to samo... Przecież jego pensja to są odroczone zarobki z pierwszych lat, w swoim drugim sezonie Frenkie dostał raptem 3mln euro. W ogóle wypychanie zawodnika bo trzeba mu wypłacić hajs który zgodził się odroczyć ze względu na trudną sytuację finansową klubu to jakiś najgorszy rodzaj pato januszerstwa.
1
@lucca87 Dobra to który zagra ewentualnie jako 6tka? Cancelo czy Silva? Przypomnę że Busquets już jest w Miami i raczej nie wróci.
0
@takisobiektos naprawdę daliśmy mu 4 letni kontrakt?
7
@Przemek2323 Ale co dobrego zrobili? Zaskarżyli rzeczy na które sami się zgodzili…
0
@takisobiektos W ogóle to czy Kessie przypadkiem nie ma jeszcze roku kontraktu? Jeśli tak jest to przecież żadna opcja wykupu nie ma prawa zaistnieć bo za rok Kessie będzie wolnym agentem.
36
@MarioVeB! Ja zwyczajnie wyśmiewam się z waszego rozumowania. Jak chłop popierał Konfe w 2015 roku to od razu łączymy z partią i nazywamy szurem. Jak popierał Trzaskowskiego w 2020 roku to już: „czy Ty normalny jesteś?” XD gratuluje, zwłaszcza że ta sprawa nie ma nic związanego z polityką.