0

@DonMatteo901 ale będę miał beke z Realu jak LE przekona Makembe żeby został w PSG

1

@MesQueUnClub96 Mówiłem o Martino i Setienie

8

@masq to jest zabawne że nikt inny nie narzeka, tylko dwóch farmerów którzy nigdy dużego klubu nie prowadzili.

1

@michal26 no to jak z Poznania to tego w ogóle nie rozumiem… zresztą wiele decyzji Konfy nie rozumiem ale co zrobić. Oszołomy są na wszystkich listach.

0

@michal26 Ale to ze jest na liście nie znaczy że wejdzie do sejmu... Wystarczy oddać więcej głosów na innych kandydatów z listy i po problemie. Oczywiście mi również nie podoba się to że startuje z list Konfy ale te "dziwne osoby" często robią dobry wynik na Podkarpaciu i Podlasiu.

0

@Peciak Tak odchodząc trochę od sarkazmu to trochę zabawne że ludzie uważają stwierdzenie "mogę wejść w koalicje z partią która będzie realizować nasz program" za kontrowersyjne xD. BTW w programie Konfy jest między innymi zniesienie 500+ ciekawie jak PiS wytłumaczyłby swoim wyborcom taką decyzje.

2

@michal26 polityk to polityk, nie ma co liczyć że to będzie super gość który wyjdzie i z wszystkimi pogada. On ma takich spotkań setki i tysiące rzeczy na głowie. Ważne jest to co chce wprowadzić i od czego zależy jego polityczny żywot. Problemem z takim Tuskiem jest to że on jedzie na nienawiści do PiS, jakby nie było PiSu nie byłoby Tuska. Mentzen w oczach wyborców musi być w opozycji do PoPisu i być wierny programowi, bez tego zniknie z politycznej mapy w 5 minut.

0

@Memtzen07 ale mnie śmieszy to mówienie że Mentzen się skompromitował na debacie z Petru. Jak się ma wiedze z memów to owszem ale jak się oglądało debatę to tak naprawdę Petru gadał takie głupoty że głowa mała, tylko że Petru to błazen i on nic stracić nie mógł. Bo prawda jest taka że Petru na tej debacie nie potrafił obronić pomysłu o prywatyzacji orlenu ( jak ochronić przed przejęciem przez inne państwowe koncerny ), pokazał brak znajomości prawa, sugerując że MF nie może zaniechać poboru podatku, oraz nie wiedział jaki jest bezpieczny poziom zadłużenia dla kraju takiego jak Polska. Na koniec jeszcze się kłócił że spełnia wszystkie zasady bhp ale nie będzie o nich mówić bo nie on się nimi zajmuje co jest bzdurą.

2

@wojtuh10 Ja nie wiem dlaczego Kessie w oczach wielu ma potencjał do bycia defensywnym pomocnikiem… Przecież on ani nie potrafi piłki wyprowadzić, ani rozegrać, nie ustawia się wybitnie i praktycznie nie gra w obronie. On jest jedynie silny i potrafi odnaleźć się w polu karnym…

2

@bartekvisca PSL to największa zakała Polskiej polityki, a poprzeczka jest naprawdę nisko. Gdyby nie pasożytowali na innych partiach to dawno by ich nie było. Kukiza oszukali a gdyby nie on to nie dostaliby się do sejmu. Teraz ściągnęli na dno PL2050. Oni powiedzą wszystko i wejdą w koalicje z każdym byle tylko stołki się zgadzały. Jak było głosowanie w kwestii sędziów pokoju, to nie poparli ustawy a Włodek tłumaczył się tym że to nie oni rządzą i nie ich sprawa, a ich głosy zdecydowałyby o wejściu ustawy którą mają w swoim programie.

4

@doc HaHa ludzie naiwnie myślą że ATM zaoferuje 10mln xD Oni zaproponują 2 letnie wypożyczenie z przejęciem 40% pensji zawodnika i bez obowiązku wykupu.

0

@AmigoBlancos Jak Makembe ma grać w Realu jako 9tka to ja jestem pierwszym zwolennikiem tego transferu, raz że on sam nie chce tam grać co mówił wielokrotnie a dwa że to nie jest typ zawodnika który dobrze czuje się walcząc w polu karnym albo rozgrywając piłkę. Moim zdaniem to będzie piękna katastrofa i szykuje się wojna na lini Vini Mbappe :) Moim zdaniem duet zdrowy Benzema Vini jest o wiele groźniejszy od duetu Mbappe Vini

11

@Kidd że też Wuja nie był taki mądry jak spuszczał Wisłę do 1 ligi a potem w tej lidze się kompromitował.

1

@Kessie najlepsze jest to że to miejsce leży jakieś 2-3km od centrum miasta

0

@TheNekro94 koszmar odblokujesz dopiero po fabule i lvlu 50, jak zrobisz dungeon w kiowosad.

Ja gram magiem lv 51 przeszedłem z weterana na koszmar i praktycznie nie odczuwam różnicy. Może to jest kwestia builda.

0

Zastanawiam mnie ten potencjalny transfer Makembe do Realu. Żółw podobno chce grać jak LW czyli na pozycji Viniego. Nie wyobrażam sobie jak Real chce zmieścić Brazola i Francuza na boisku.

0

@kamilop ale z Meksykiem graliśmy o awans a z Niemcami o nic…

2

Dembele w 6 lat udowodnił że systematycznie łapie jedynie kontuzje. Jedyny powód dla którego Dembele jest priorytetem jest taki że zwyczajnie nie stać nas na sprowadzenie topowego skrzydłowego.

0

@Cotutajsiedzieje Skąd jesteś?? Ja mieszkam w Krakowie, nikt z moich znajomych z miasta nawet nie myśli o ślubie przed 30stką, oczywiście pewnie takie osoby się znajdą ale w moim otoczeniu takich nie ma. Natomiast wśród znajomych z mniejszych miast ślub w wieku 20 kilku lat jest czymś normalnym.

Natomiast na pytanie czy warto, moim zdaniem jak jesteś kogoś absolutnie pewien i jesteście razem kilka lat to czemu nie, ale w przeciwnym razie nie spieszyłbym się. Ślub do niczego nie jest potrzebny.

5

@martin43 no nie xD W cywilizowanym kraju, średnia krajowa rośnie dlatego że rośnie jakość / efektywność pracy. Tymczasem w Polsce podnosi się minimalną sprawiając że zaraz 70-80% ludzi będzie pracować za minimalną krajową. Skończy się to tym że koszty pracy będą za wysokie i albo dojdzie do masowych zwolnień lub redukcji etatów do 7/8 czy 4/5 albo będziemy mieli zaraz chleb po 20zł.

0

@BobbyD To jest całkowicie inny typ pomocnika, porównywanie nie ma sensu chyba że przyznamy że jeden i drugi są kapitalni w swoich rolach.

19

byłoby super mieć pomoc FDJ, Pedri, Gavi i Gundogan ale nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

2

@HighestInTheRoom Neymar nie wróci… tu nie chodzi o zarobki a o to że ma kontrakt z PSG

1

Ja w decyzji Messiego nie rozumiem tylko jednego, w MLS grają marzec-listopad, czyli teraz jest połowa sezonu. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z rejestrowaniem zawodników ale naturalnym byłoby przyjście od nowego sezonu a nie w trakcie obecnego bo przecież Messi i tak będzie teraz potrzebował wakacji po sezonie we Francji. To oznacza że nie było presji czasu ze strony Interu a mimo wszystko nie chciał poczekać przynajmniej miesiąca żeby zobaczyć jak Barca radzi sobie z realizacją planu.

No cóż, dla mnie to większej różnicy nie robi, bo przecież Messi wracający do Barcy to bardziej last dance niż etap budowania drużyny, dodatkowo Camp Nou zamknięte ale nie zdziwię się jak Messi wróci na jeszcze jeden sezon jak otworzą nowy stadion.

0

@ogor4000 Vinicius dwa lata temu kręcił obrońcami tak samo jak teraz tylko brakowało mu wykończenia i chłodnej głowy, Fati natomiast po kontuzji zwyczajnie wygląda jak inny piłkarz i absolutnie nie może grać na skrzydle bo się do tego nie nadaje, nie ma za grosz dryblingu ani dynamiki, potrafi za to odnaleźć się w polu karnym.

13

@aarroo76 Mamy młodszą kadrę niż RM, nasz core pomocy to 18 letni Gavi 20 letni Pedri i 26 letni FDJ. W obronie 24 letni Araujo, 19 letni Balde, 24 letni Kounde, 27 letni Christensen.

0

@Survier Gdzie są w Polsce mieszkania na wynajem za 2k? Ja płacę 4 xd Swoją drogą to smutne że w Polsce często mówimy o tym za ile da się przeżyć a nie za ile można żyć godnie ...

0

@Survier A żyjesz za granicą czy w Polsce? Ale powiem Ci że to faktycznie spore osiągnięcie PiSu że teraz bardziej opłaca się wyjechać z Polską pensją za granicę niż żyć w Polsce xD

No i dalej nie odniosłeś się do tematu liczenia średniej. Średnia gusu uwzględnia raptem 111tyś firm a nie liczy 6.8 mln małych przedsiębiorstw.

0

@Survier Cena BigMaca w 2015 roku 9.2, cena BigMaca w 2023 roku 17.75. ALEŻ SIĘ WZBOGACILIŚMY, nie wiem co ja zrobie z tymi wszystkimi milionami. BTW, średnie wynagrodzenia podawane przez GUS uwzględniają jedynie osoby zatrudnione na UoP w firmach zatrudniających ponad 10 pracowników więc nie uwzględnia tego że ludzie są masowo wypychani na zlecenie albo JDG.

24

@arasz1819 Naiwne to jest głosowanie na PO i liczenie że teraz będzie lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?