Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veysel myślisz że ktoś by tyle za niego dał?
0
@Emhyr to może inaczej, Kessi w innym zespole byłby solidnym grajkiem ale do nas pasuje jak pięść do nosa i są mecze kiedy w środku pomocy zalicza 8 podań w całym spotkaniu…
0
@Armandi ja przypominam że my jeszcze rok temu to byliśmy skłonni dopłacić żeby odszedł…
0
Ej a może to taki plan Xaviego, gramy gówno i teraz Xavi pójdzie do Laporty i powie, patrz jaki syf mam na ławce, potrzebuje wzmocnień. Denzel jest genialny.
0
@Emhyr Puig to się plątał między nogami i wpadał w swoich… Dodatkowo był sporo starszy. Torre dzisiaj wygląda średnio ale kto dzisiaj wygląda dobrze? Wciąż jest 10x lepszy od Kessiego.
0
@MesQueUnClub96 ale czy to że Christensen popełnił błąd oznacza że SR zrobił wszystko dobrze? Akurat pokazali powtórkę na której widać było że Roberto kryje stojąc 3 metry od przeciwnika i czekając na cud, to wyraziłem swoje zdanie.
2
Eric dał dupy ale przecież ten zawodnik padał już przed kontaktem…
1
Ten doskok SR do obrońcy pierwsza klasa, prawdziwy kapitan
0
@Men27 bo są skreśleni
1
Plusem Kounde na pewno jest odporność na kontuzję i możliwość gry na 2 pozycjach. Jeśli jednak Francuz ma problem z grą na PO to niestety ale przegrywa rywalizacje z Christensenem i Araujo, moim zdaniem na ŚO często zawodził i wobec przyjścia Inigo Martineza jest dopiero czwartą opcją na stoperze.
16
Biedny Vinicius, jedyny czarny w lidze. Ciekawe czemu nikogo innego nie wyzywają.
0
@Kapiczek ja tam nic do Nico nie mam ale to absolutnie nie jest ani profil Busiego ani poziom.
0
@Kapiczek jaja sobie robisz?
0
@masik86 Co z tego że zapłacą za niego 70mln jak musimy zamortyzować jeszcze 60?
40
Wystawianie Kessiego kosztem Torre to był piłkarski kryminał.
0
@Ker1 ja będę powtarzał do znudzenia, do póki Dembele nie da konkretów i liczb to dryblingi nic dla mnie nie znaczą.
5
Jak porównuje sobie atak pozycyjny City i nasz to jestem załamany… to jest przepaść.
4
@AduŚ07 i z tych wszystkich zajebistych dryblingów wyszła jedna groźna akcja, po dryblingu Raphinhi…
1
My chyba gramy 4-2-4 bo z Kessiego taki pomocnik jak z Garcii stoper.
2
@Memtzen07 nie no stary ja Ci wierze, post mega legitny, ja czasem mam wrażenie że życie niektórych osób kręci się dookoła Mentzena, nie możecie chociaż raz dowalić się do kogoś innego?
4
Najlepsze w awansie City nie jest to że Real został upokorzony, najlepsze jest to ze w końcu zaczęli w mediach mówić że Real w poprzedniej edycji farcił na potege, Curotois ratował im dupe w każdym meczu a Benzema tak naprawdę miał dwa sezony na światowym poziomie.
3
W końcu przeciwnik się nie obsrał i Real dostał baty na które zasłużył.
0
City gra już w 10, De Bruyne tylko traci piłki i człapie, bo bieganiem tego nazwać się nie da.
2
KDB do zmiany, on już nie ma sił biegać
3
Mam wrażenie jakby City spuszczało z tonu…
0
@FcPortoFan1999 Z Bayernem dostali baty, z nami wygrana i remis kiedy graliśmy amatorami w obronie, potem 3 słabe drużyny. No faktycznie drużyna marzeń xd
0
@Szklaner nie ma żadnego doświadczenia ma za to udokumentowaną historie dostawania roboty po znajomości.
6
Akurat Cruyff to tam głównie za nazwisko siedział xd
0
@JackPtak to jak nazwiesz wszystkie nowe programy które są proponowane przez partie? Przecież nie ma na nie kasy w budżecie czyli są nierealne, chyba że sugerujesz że wprowadzą nowe podatki żeby je sfinansować. Jeśli jednak kasa jest, to znaczy że nic nie trzeba będzie ucinać. Kolejna sprawa jest taka że nie masz ani pół analizy wpływu zmiany ustawie o PiT na wpływy do budżetu więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że nie da się tego wprowadzić. Obstawiam że ustawy nie czytałeś, nawet jej analizy i nie masz pojęcia co tam jest, myślisz więc że Konfa proponuje zniesie podatku…
0
@JackPtak aha, czyli da się waloryzować socjale i wymyślać nowe ale nie da się obniżyć i uprościć PiTu, fajnie :)