Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wossi61FCB Jedna bramka w ważnym meczu, jeden dobry mecz w którym broniliśmy się 90 minut i cała masa meczy w których grał na poziomie Szambiarek Bytom to według Ciebie kozacka druga połowa sezonu? Przypomnij sobie jego spektakularną kontrę z Gironą. Facet ma 40m wolnej przestrzeni przy kontrze więc decyduje się zatrzymać i wycofać do Busquetsa i to jest właśnie poziom Kessiego.
0
@pioz123 Raphinha nie odejdzie niezależnie od poziomu sportowego. Przyszedł za ok 60mln i jego transfer musi się zamortyzować. Prędzej odejdzie Fati za którego mamy czysty zarobek. No i druga sprawa że pomimo tego że Rapha gra ostatnio fatalnie to jednak jest jego pierwszy sezon u nas a jest naprawdę sporo graczy którzy odpalają dopiero w drugim sezonie.
20
@Emhyr nie no jakiś absurd żeby w ogóle dyskutować komu dać ZP, ten konkurs rozstrzygnął się w momencie w którym Argentyna wygrała MŚ. Wstaw Norwega zamiast Messiego do kadry Argentyny i odpowiedz sobie na pytanie czy wygrali by MŚ? Moim zdaniem absolutnie bez szans, za to City z Messim myślę że miałoby sporą szansę wygrać LM.
1
@Orłoś nie pisz tak bo jeszcze ktoś powie że reżim Ci sprzyja :)
0
Karny prawidłowy ale tylko dlatego że przepisy są głupie… obrońca dzisiaj musi mieć ręce cały czas przy ciele bo w każdej chwili można go nastrzelić…
1
@Geble za karnego masz 0.8 xG
1
@cris2706 City w tym roku ma Hallanada i zezłomują ich.
6
@Emhyr ale przecież to jest statystyka z dupy wzięta. Kontuzje wielu zawodników często na siebie nachodzą i przypadają na różnych rywali.
1
@misteriosoVEB jakby zrobił szpagat to bym pomyślał że jednak kłamie, bo jak z taką masą szpagat potrafi to i pewnie czarować umie.
9
Mam pytanie do osób narzekających na konferencje Laporty, czego oczekiwaliście? Że Laporta wyjdzie i pokaże kwit na bycie niewinnym? Serio, nie ma żadnych dowodów na korumpowanie sędziów to co ma powiedzieć i pokazać? Są faktury za raporty i są raporty, 7.3 mln w 18 LAT, do tego podobno ponad 600 raportów, żadnych dowodów ani świadków na wpływanie na wyniki meczy a sprawa ciągnie się już x miesięcy. Czego oczekiwaliście?
20
@Peciak żyjemy w czasach w których nie trzeba udowadniać niczyjej winy, trzeba udowadniać swoją niewinność a skazywanym się jest na podstawie plotek i kontrowersji. Valverde pobił zawodnika Villarealu, potem nakłamał że był obrażany a ludzie zlinczowali nie jego a Baene.
1
@Mario96w 30-40km dziennie z buta... przecież to jest minimum 7h marszu dziennie.
0
@Emhyr Haaland nie ma takiej historii kontuzji jak Dembele, w Borussi miał ich sporo ale większość to były drobne urazy. Dembele jak wypada to na pół sezonu.
1
@Emhyr A to bycie podatnym na kontuzje zależy od trenera? No to pierwszy pełen sezon Xaviego i Dembele nie ma przez 4 miesiące, dokładnie tak samo jak u każdego innego trenera.
0
@Emhyr To się nazywa manipulowanie statystykami. Bo to nie jest tak że jedynie Dembele brakowało. W tym czasie również nie było dwóch filarów środka pola Pedriego i FDJ.
54
@Jakchcesz a próbowałeś w czasie snu? Mi zwykle udaje się nawet 8-9 godzin nie jeść mięsa.
0
@kamilop sam nie liczyłem, to są dane z sofascore
1
Kessie i Gavi wykonali w tym meczu po 11 celnych podań xD
0
3 ostatnie mecze na 0 z przodu…
0
No jak wróci do końca kwietnia to jeszcze zdąży się kontuzjować w tym sezonie.
32
@Peciak najbardziej to się go boją lekarze w szpitalu.
1
@barteq Kessie to nie jest solidny rezerwowy. Kessie to zapchaj dziura która nie ma prawa pojawić się na boisku kiedy reszta pomocników jest zdrowa. To jest zawodnik do murowania bramki. Zagrał u nas dosłownie jeden dobry mecz, klasyk w Madrycie kiedy nie mogliśmy wyjść z własnej połowy.
1
@Eto'o9 R10 myślę że trochę zbyt dosłownie odbierasz moją wypowiedź. Nawiązywałem do trendu na zachowanie, który w imię poprawności politycznej zataja informację a czasem nawet nie podejmuje działań. Niedawno czytałem o mieście w Niemczech gdzie funkcjonariusze w obawie o rasizm zaniechali podjęcia działań w sprawie pedofilskiej.
5
@KrychaFCB za morderstwo 3 lata więzienia, za napisanie jakiej wiary i skąd pochodził morderca pewnie 10 lat ciężkich robót.
4
@Emhyr ja to bym wolał widzieć Tebasa w pierdlu, ale od biedy może być Barella w Barcelonie
1
@insp1re Tebas jest bardzo konsekwentny w swojej polityce, chcesz rejestrować piłkarzy to zapłać, w 2008 roku to było 232tys euro ale mamy inflacje więc teraz pewnie poniżej miliona łapówki nie schodzi :)
20
@urbipl Ludzie którzy bronią obowiązkowego zusu są zwyczajnie skończonymi idiotami i nie da się tego inaczej nazwać. Ja patrząc z perspektywy osoby młodej żadnej emerytury nie dostane, tzn przepraszam, moja stopa zastąpienia będzie wynosiła jakieś 10-20% oznacza to że dostanę emeryturę w wysokości ok 20% tego co normalnie zarabiałem o ile w ogóle coś dostane przy aktualnej demografii. Jak do tego dodamy fakt że trzeba będzie podnieść wiek emerytalny i średnią długość życia mężczyzny w Polsce to sorry bardziej opłaca mi się do skarpety odkładać.
4
@paweldunajecfcb w tym roku City, dwa razy z rzędu się nie frajerzą z Realem, zwłaszcza że teraz mają potężnego Norwega.
5
no nie, po takim meczu nie można nikomu dać 7/10, litości przecież my graliśmy z Gironą.
3
@Peciak co Ty mówisz, w ostatnim meczu jak Kessie wyprowadził kontratak to aż z wrażenia z krzesła spadłem.