Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@patrix211 dzięki że piszecie o tym viaplay bo zapomniałem anulować pakietu po odpadnięciu z United xd
0
@Encore Wygląda potężnie ale zobaczymy jak sobie wszyscy poradzą z dzieleniem się piłką, trochę mało czasu na zgranie mają, bo jak wrzucasz do składu KD to jednak masz nową pierwszą opcję w ataku.
0
@koziar Wiesz co? Masz rację, totalnie nie warto.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@wasacz O czym Ty w ogóle mówisz xD Weź wyłącz internet i telewizje bo nabijasz wszystkim kabze ... Stanowski to akurat ma kasy jak lodu i to bez mojego wyświetlenia. No i co to jest za argument że mówi co chce usłyszeć, czyli mam w mediach czytać tylko o promowaniu prostytucji wśród nastolatek bo akurat tego nie chce przeczytać? Dla mnie to jest mega na plus że poruszył tak istotny temat kiedy wszyscy milczą.
2
@kynio302 No i zajebiście, jeśli ma zarabiać na tym że pokazuje patologie która się dzieje to ja mu zaraz jeszcze kasę przeleje. Mam totalnie w nosie jego motywację jeśli robi coś dobrego. Widziałeś chociaż ten odcinek?
1
Komentarz usunięty
20
Oczywiście to że mało biegał to była wina Barcelony nie jego, 18 letni Gavi robi 14km w meczu ale to pewnie wina tego że nikt mu nie powiedział że w Barcelonie biega się 8.
4
@Kondziubarca może sobie rozważać, i tak sąd uchyli tą karę przynajmniej do czasu rozwiązania sprawy która nie nastąpi zapewne w ciągu najbliższych 3 lat.
0
@Coutinho007 a to my próbowaliśmy w tym meczu czegoś innego?
3
@hayek kredyt 0% oczywiście skończy się na tym że bank podbije marże, państwo dopłaci z budżetu a obostrzenia będą takie że w dużym mieście i tak nie kupisz mieszkani bo cena za metr przekroczy limit. Kiedy się ludzie nauczą że nie ma nic za darmo?
5
@Comfortable_ Ansu zjadły kontuzje, to już nie jest ten sam zawodnik i nie ma co liczyć że wróci, chyba że jakimś cudem zmieni swój styl i nauczy się grać w nowy sposób.
0
@partymaker Lakers mieli fajny skład moim zdaniem aż LBJ wpadł na jakiś absurdalny pomysł wymiany za Westbrooka... A że w NBA rządzą zawodnicy to efekt był jaki był. Do tego ciągłe kontuzje AD, load management i Lakersi są gdzie są.
Fakt Lakersi od śmierci Jerrego Bussa są fatalnie zarządzani ale mimo wszystko uważam że będą wstanie ściągnąć wielkie gwiazdy, trzeba pamiętać że dla zawodników gra w Lakersach to też jest ekstra kasa ze względu na markę plus zwyczajnie świetne miejsce do życia. Więc w ogóle nie martwię się o nich, nie mam pojęcia czy ściągną akurat Doncicia, chociaż ten chłopak wygląda często na osobę która lubi się dobrze bawić i cieszyć życiem więc absolutnie nie zdziwiłbym się wyborem Lakersów o ile będzie tam jeszcze jakiś Allstar.
0
@Many88aa na stronie głównej pod zakładką gorące dyskusje masz informację o kontuzjach z linkiem do artykułu.
np: https://www.fcbarca.com/108694-as-wystep-pedriego-w-ligowym-klasyku-zagrozony-aktualizacja-22-15.html
Jeśli nie ma tam aktualizacji to prawdopodobnie nie ma nowych informacji na temat powrotu.
0
@partymaker przecież to jest klasyka, jak ktoś nie lubi jakiegoś zawodnika to szuka jedynie pretekstu do ataku.
0
@partymaker Oni zawsze mają asset LA, pamiętam dobrze gdzie byli bo śledziłem wszystkie te drafty i byłem mega ciekaw co z tego będzie, w końcu ściągnęli AD i bum, z totalnego dna wygrali mistrzostwo. Są drużyny które budują się latami i nie mogę wygrać mistrzostwa a Lakersi mimo że nic tego nie zapowiada potrafią nagle z dupy to mistrzostwo wygrać. Do ściągania gwiazd nie potrzeba assetów, zwykle potrzebny jest jakiś All Star który nakłoni drugą gwiazdę do duetu. Myślę że znalazłoby się kilku zawodników którzy pograliby z AD w LA.
0
@czółkovsky Ta syfiasta organizacja ma najwięcej mistrzostw i najwięcej fanów a ostatnie mistrzostwo zdobyli raptem 3 lata temu (jakoś tak) ?
Duży rynek przyciąga najlepszych zawodników. Po Le Bronie wciąż będzie AD, pewnie dołożą jeszcze jednego albo dwóch all starów z FA i będzie drużyna walcząca o mistrza.
0
@norbi77 a moim te ostatnie Dembele, a nie czekaj, ze szpitala je oglądał xD w ogóle to też zabawne że Lewy w rok będzie miał więcej G/A niż Twój idol w 6 lat xD
0
@norbi77 widzę ładnie Cie to zabolało że nie masz pół argumentu xD ale dobrze, ma boleć, pozdrów Dembele w szpitalu xd
2
Potknięcia się zdarzają ale na litość boską my cały mecz wrzutkami gramy… to jest jakaś parodia
0
Kessi z boiska, gramy w 11
1
@kampe 31 G/A w sezonie, no faktycznie wyjaśniony xd
0
@Inko no Frenkie kilka razy napędził świetnie akcje ale chyba nie oczekujesz że defensywni pomocnicy wyprowadzą piłkę, rozegrają, stworzą przewagę i strzelą bramkę. Jak ofensywnym zawodnikom piłka odskakuje na 2 metry, SR mając 5 metrów przestrzeni w polu karnym przeciwnika wali świece z główki albo Kessie potyka się o piłke.
0
@Derean w końcu ktoś dostrzegł Kessiego, jestem pod wrażeniem bo Iworyjczyk świetnie maskuje swoją obecność na boisku.
0
Ja dalej nie potrafię zrozumieć jak to jest że Kessi udaje że jest na boisku a wszyscy cisną po dosłownie każdym zawodniku oprócz Iworyjczyka.
0
@ElTomas FDJ miał 54 kontakty w 1 polowie i był naszym najlepszym zawodnikiem, Busquets miał 45, Kessi miał tych kontaktów 16 ale co tam, trzeba jechać po defensywnych pomocnikach za to że ofensywni nie kreują okazji
0
@Salchent no to kto ma tam grać? Torre na 6?? Nie mamy żadnego innego defensywnego pomocnika
0
@Ktos11111 kim chcesz z kontry grać? Kessim? Może Sergim Roberto, Busquets? albo Alba…
0
25 minut meczu a tutaj już lament…