0

@adi7adi8 nie sprawdzali, są stop klatki w necie, szczęsny był dosłownie centymetr za linią. Prawdopodobnie skupili się na tym że zawodnik Arabii wbiegł za szybko w pole karne ale że nie padła bramka to puścili gre.

0

@SuperPatsonFCB trzeba zacząć od tego że karnego być nie powinno a jak już był to powinien być powtórzony bo Szczęsny nie stał żadną nogą na lini, brakło milimetrów ale jednak.

0

@IronSanHybrid tłumaczy im że gułag który ich czeka to wola Allaha

0

@Joe_Pesci tylko że przy braku czerwonej nie było VARu, jakby sedzia mogl zobaczyc to na bank bylaby 2 zolta.

1

@ptrx dokładnie, więc musimy mieć lepszy niż Meksyk, oczywiscie jesli Arabia wygra z Meksykiem w ostatniej kolejce to musimy zremisowac z Argentyna

3

@ptrx o nie, Argentyna musi wygrać jak najwyżej. Bo jest spora szansa że na koniec bedziemy miec tyle samo pkt co Meksyk

1

Holendrzy zapomnieli wystawić środkowych pomocników? Frenkie rozgrywa z lini stoperów a przed nim już tylko 6 napastników…

1

@Lola120 Ja uwazam ze Milik - Lewy w ataku a Zieliński powinien być cofnięty i grać obok DM’a bo brakuje nam zawodnika który potrafi wprowadzić piłkę do ataku.

3

@Encore Oni MVP przyznają najbardziej rozpoznawalnym piłkarzom żeby wyświetlenia się zgadzały, wczoraj KDB został MVP i sam nie wiedział za co.

0

Oglądam Kanade, Japonie, Arabie czy Ekwador i mam ochotę zapaść się pod ziemie na myśl o naszej kadrze i w ogóle o tym jak w Polsce gra się w piłkę.

0

Dużo osób tutaj czepia się o styl gry naszej kadry w kontekście jakości piłkarzy. Problem jednak w tym że żeby atakować trzeba umieć budować akcję od obrońców a my zwyczajnie mamy takie kłody w obronie że strach im podać piłkę. Przypomnijcie sobie co się działo jak w bramce Barcy stał Neto i próbowaliśmy grać od tyłu, wystarczył lekki doskok rywala i już była piłka na aucie. To teraz sobie wyobraźcie że zamiast jednego drewnianego zawodnika macie ich na boisku 5-6. W ogóle to jest dramat że u nas każdy młody który potrafi kopnąć piłkę celnie dalej niż na 2 metry z marszu gra w pomocy albo ataku, najlepszy przykład to Piszczek, przestawili go w Niemczech z ataku na PO i nagle facet gra na wysokim europejskim poziomie.

4

Nie wiem co gorsze, nasza technika czy mental. My powinniśmy przeprosić że jesteśmy na tym mundialu.

1

Ale Zalewski jest dzisiaj fatalny, po prostu dramat, chłopak psychicznie się spalił.

2

Ależ absolutnie fatalna druga połowa Argentyny, zero pomysłu, juniorskie granie, podpalanie się, panika, głupie straty, masa niedokldnosci

0

@pt9 zobacz jak my graliśmy wysoko linią obrony i kto w niej grał.

0

Ten mecz pokazuje że Argentyna to jest Messi i dlugo dlugo nic, a Martinez udowadnia że jest zwyczajnym przeciętniakiem.

1

Argentyna dostała dwa gongi ale powiedzieć że Arabia jest lepsza to jakiś absurd, oddali 2 strzały, Argentyna cała 1 połowe całkowicie dominowała. Trzeba poczekać do końca ale widać że mają problem z psychiką i obrońcami.

0

Nie wiem co to za pomysł grać bez lini pomocy… długa piłka za linie obrony to póki co ich jedyny pomysł… Pressing na obrońców całkowicie odcina ich od gry, masa niedokładności ale poczekajmy do końca.

18

Jaki hejt na FDJ xd a na dupie jeździ i biega od bramki do bramki, poki co bardzo dobry wystep nawet pomimo tej setki.

0

Jeszcze trochę i zdetronizuje Fergusona.

1

@FcPortoFan1999 Jeżeli ta kompilacja pokazuje jego najlepsze zagrania to lepiej żeby jej nie było, nie oglądam go na codzień więc nie powiem że jest słaby ale oni tutaj wybrali ze 20 zagrań z czego może ze 2 - 3 dobre. Reszta to bieg do przodu i zwody do nikąd. Chyba że patrzymy przez pryzmat ekstraklasy...

2

@Seledynowy Najpierw walenie kitu że spokojnie, będzie piwo na mundialu a jak już ludzie pokupowali bilety to "hehe, sorry jednak nie"

1

@tobiasson92 a ja uważam że naiwny, może głupi ale nie żałosny. Moim zdaniem on naprawdę chce dobrze, zwyczajnie nie potrafi i daje się rozgrywać. Co nie zmienia faktu że nie zasługuje na wyzwiska. Działa z pisem ale pamiętajmy że to opozycja wypięła się na jego pomysły i to PSL wyruchał go na subwencje.

4

@Kinginiesta Nie ma przegranych głosowań, są tylko te jeszcze nie powtórzone.

1

@Colon Kiedy oglądam takie obrazki to potwierdzam się w przekonaniu że stare legendy typu Pele mogą swoje rekordy wsadzić... Co tutaj robią obrońcy? W ogóle jak są ustawieni? Przecież to jest zabawa pod tytułem kopnąć piłkę na 50 metrów i kto pierwszy dobiegnie.

0

Myślę że mamy zdecydowanie za mało nastoletnich pomocników w kadrze, trzeba dokupić conajmniej trzech.

0

@gregor85 Ta strona śmierdzi scumem na kilometr, ale jeszcze masz szansę złożyć reklamacje transakcji w banku i może odzyskasz kasę. Zwłaszcza jeśli płaciłeś kartą.

8

@AmigoBlancos to jak wy gracie skoro stworzyliście dosłownie jedną okazje w 45 minut grając przeciwko drużynie która nie ma pomysłu na gre xd

0

Oglądam ten paździerz serwowany w Madrycie i zastanawiam się gdzie jest ta słynna kontrola?

0

@FCB24 Celowe oddanie punktów w celu uzyskania korzystniejszego rozstrzygnięcia nie jest żadną strategią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?