Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no to jest niesamowite jak okropny jest Kessie, z całym szacunkiem ale on wygląda jak emeryt z 4 ligi który zgubił się na wakacjach.
1
Dembele w tym meczu wygląda jak piłkarz inteligentny, to jest wręcz niewiarygodne
0
@kuz w ogóle nie mówię o tej sytuacji, mówię o tym jak uczestniczy w grze drużyny, to jest ciało obce. Absolutnie nic nie wnosi do gry.
3
Jezu Kessie jest fatalny… ciężko się na niego patrzy
4
Gra na 2 pivotów wychodzi póki co kapitalnie. Pełna kontrola w środku boiska.
0
@GucioH no tak, bo Busquets to tak zajebiście czyści piłki, przecina linie i asekuruje obrońców że jak gramy z Bayernem to nie ma co z nich zbierać, a nie czekaj.
0
@Pedri16Future Sofascore to oceny na podstawie statystyk i oni np nie wartościują interwencji.
0
@arasz1819 ja mam wrażenie że Xavi sobie rozpisuje zmiany przed meczem i w dupie ma jak kto gra…
0
Partidazo Frenkiego
1
Fati ma w kanadyjce taki sam wynik co te niesamowite gwiazdeczki Realu Vini i Fede :)
1
Inteligencja boiskowa Fatiego i Ferrana to dla Dembele stratosfera… smutne bo Ousman ma niesamowite warunki fizyczne.
Frenkie dzisiaj profesor ale jego stać na o wiele lepszą grę, musi przywyknąć do tej roli i do tego składu w pomocy.
5
Nie ma Busquetsa nie ma problemu :)
1
@Emhyr on pasuje do nas jak pięść do nosa... sprzedać i zapomnieć.
4
@FC1899Barca To jest kwestia nomenklatury, dla PiSu klasa średnia to 4k brutto na miesiąc i tutaj 100% racji, PiS dba o to żeby nie dało się przetrwać samemu w tym kraju.
27
Jakim cudem im wyszło że Xavi jest lepszym trenerem niż Erik Ten Hag?? Ja tam nie skreślam Xaviego ale no z czym do ludzi... Luis Enrique 34 xD no to jest śmiech na sali.
5
@pt9 zobaczymy jak się sezon skończy, było milion takich drużyn które zaczynały sezon od seryjnego punktowania a potem kończyły poza pucharami.
2
@PiotrR idealnie trafiłeś, ostatnio Ćwiąkała zrobił film o tym czemu Felix nie gra, polecam :)
0
@betonito oczywiście że wyprowadzać piłkę, kluczem jest posiadanie piłki, statystyki pokazują że 99.9% bramek tracimy wtedy kiedy nie mamy piłki więc oczywistym jest to że trzeba umieć grać z piłką u nogi. A obrona? po co komu obrona jak można posiadać piłkę xD
8
Dużo osób się nie zgadza z ocenami redakcji a ja wyjątkowo powiem że pomimo różnic w ocenach kupuje argumentację i opisy ocen. Dla przykładu, dałem Ferranowi 5, głównie za bramkę, ale po przeczytaniu że zanotował raptem 4 celne podania w pół godziny aż się za głowę złapałem. W czasie meczu człowiek tego nie widzi w statystykach potem jednak wiele wychodzi i Ferran oprócz dołożenia nogi do pustej nie pokazał absolutnie niczego.
4
@Mns21 Śmiech na sali, klasyczny DM nie sprawdzi się do naszego 433 a na zawodnika który może grać jak Busquets nie mamy co liczyć. Powinniśmy grać trójką Pedri Gavi Frenkie i dostosować ustawienie pod nich.
0
@michal26 27,80, tyle pokazuje w menu w galerii Krakowskiej
1
Busquets zaraz zagra dobry mecz z Elche i pojawią są peany na temat tego jak kluczowy to zawodnik... A prawda jest taka że Busquets nie dojeżdża fizycznie od kilku lat. Ja uważam że Sergio w swoim prime był najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, ale tamtego Busquetsa już nie ma, nie ma również drużyny w której funkcjonował. Aktualnie Busi to defensywny pomocnik który nie ma strzału na bramkę, jest wolny, nie potrafi zrobić przewagi w środku boiska i do tego notuje głupie straty w kluczowych momentach. Jak do tego dołożymy fakt że często presuje wysoko po stracie piłki to mamy gotową katastrofę.
1
@Comentateiro Uważam że takie rzeczy trzeba pisać dla postronnych osób które mogą nie wiedzieć jak sprawa wygląda, potem czytają taki komentarz i myślą że ktoś tu kogoś oszukał.
6
@Kurkmen Polska podpisała papier w którym było zapisane jak byk "my robimy to, wy nam dajecie kasy" i nagle wychodzą poczciwe mordy z PISu i mówią, no hehe ale nie powiedzieliśmy kiedy to zrobimy, a. tutaj takiego wała, było zapisane co i kiedy więc guzik dostaniemy, PiS sam się ograł bo to banda idiotów.
0
@P33ck Czawi jest kumplem Busquetsa więc 100% że się uda.
0
@Nihas czekam aż powie że Busi profesor świetny mecz zagrał. Pewna pierwsza 11stka.
0
@MAGNETO ale czym Cie zaskoczył Torres? Że dostawił nogę na pustą? A oprócz tego kopał się po czole? A Pedri dzisiaj jeden z lepszych na boisku.
0
Może będą jakieś pozytywy, może Alvaro posadzi w końcu Busquetsa…
1
Gramy lepiej bez Busquetsa
0
Busquets to nie jest defensywny pomocnik i zdania nie zmienie…