Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@pax były przypadki kiedy Frenkiemu liczyliście każdą stratę a Budquets regularnie notuje między 12-19 strat w meczu w czasie 90 minut i nigdy to nie jest wypominane. Ja oczywiście rozumiem że straty są częścią piłki i kiedy zawodnik wnosi inne rzeczy to nie mam o to pretensji aczkolwiek uważam że Frenkie jest zwyczajnie oceniany surowiej niż inni, zwłaszcza jeśli chodzi o opisy. Elche nie stworzyło żadnej groźnej sytuacji a kilka strat Frenkie naprawił osobiście. Nie wiem czy był najleszy na boisku ale napewno był w top 3 tymczasem w ocenach opisowych mam wrażenie że wygląda gorzej niż np Gavi.
17
Frenkie zaliczył 14 strat w 90 minut i to podobno dużo, Gavi zaliczył 9 w 44 minuty i nie ma o tym słowa :) klasyczne podwójne standardy.
0
@tommyVERceti +9 to zdecydowanie za gorąco, w nocy nie idzie zasnąć, człowiek rano wstaje i nic się nie chce, takie -278 stopni to jest dopiero temperatura idealna, człowiek nie wstaje rano do pracy bo nie musi, właściwie to już nic się nie musi, idealnie.
5
@kamiVeB 11stka wybierana jest na podstawie not opartych na statystykach. To że Real wygrał Atletico, oddając 5 strzałów w całym meczu, nie znaczy że któryś z graczy zasłużył na miano gracza kolejki.
1
@Ronin47 w 1 połowie kapitalnie, po jego zagraniu Robert wychodził sam na sam i została pokazana czerwona kartka. Bardzo aktywny, brał rozgrywanie na siebie. W drugiej połowie już trochę słabiej ale ciężko coś powiedzieć więcej bo Elche nie istniało w tym meczu.
3
Frenkie przeplatał dobre zagrania słabymi? Miał 2 głupie straty kiedy Elche już jedynie człapało i zresztą sam je naprawił, tymczasem w 1 połowie najlepszy na boisku, całkowita dominacja w środku i to po jego świetnym zagraniu pokazana została czerwona kartka. Trochę obiektywności, na sofascore ocena 8.5 i najlepszy zawodnik.
2
Szkoda tej czerwonej kartki bo chciałem zobaczyć Frenkiego na szóstce trochę dłużej, po czerwonej to już była pełna dominacja. Bardzo dobry mecz Holendra ale ciężko traktować go jako punkt odniesienia bo Elche dzisiaj nie istaniało.
1
@masq a zauważyłeś że to było chyba jedyne drzewo w okolicy? Cały las dookoła został wykarczowany, jak w tym obozie znalazł się cały oddział elfów ze strażnicy? Co to był za pseudo Warg ? No i kluczowy problem tego serialu, główni bohaterowie tutaj robią wszystko sami, pozostałe postaci są po to żeby umrzeć albo żeby było jakieś tło. Tak było w odc 1 kiedy Galadriela dosłownie w pojedynkę, odnajdywała drogę, znajdowała wskazówki, rozwiązywała zagadki i pokonywała wrogów. Tak było i teraz, cały oddział był tylko po to żeby zginął a nasz protagonista jako jedyny potrafił coś zrobić.
3
@Przemek2323 ja myślę że osoba odpowiedzialna za nagłośnienie tej sprawy powinna ponieść jakieś konsekwencje prawne, takie nękanie obywateli to skandal.
4
@Cochise Pedri do 70-80 minuty kiedy widać było że już nie ma sił to był profesor, fakt nie wykorzystał swoich okazji ale w środku pola to była maestria, nie dało mu się zabrać piłki, wyglądał jak Xavi i Iniesta.
0
@sensej Busquets po tym jak na samym początku meczu dostał jakiegoś wylewu i zaliczył groźną stratę, ogarnął się i chyba był u nas najlepszy na boisku. Dembele niestety masakra, 25 strat i okrągłe 0 z przodu. Z drugiej strony nie wierzę że zaliczy drugi taki fatalny występ bo zwyczajnie gorzej się nie dało zagrać.
1
@lucca87 Myślę że warto też dodać że graliśmy w Monachium, nieważne kto by tu przyjechał Bayern zawsze byłby lekkim faworytem, czas gra na naszą korzyść, drużyna się zgrywa. Następny mecz będzie lepszy, a rewanż na Camp Nou.
0
@galix22 jak wiatrak? Zmienił kierunek biegu 10 metrów od przeciwnika tym o to akcentem kończymy podsumowanie jego występu, nie licząc pozostałych strat. Bayern nie stworzył groźnych sytuacji po jego stratach? No to polecam sobie od początku mecz odpalić bo już w 5 minucie mogło być 1:0 dla Bayern, na szczęście Bawarczycy w 1 połowie okropnie gubili się pod naszym polem karnym. W ogóle to zabawne że chwalisz Dembele za pół akcji po której mogliśmy strzelić ale ignorujesz 25 strat bo akurat po nich bramki nie padły.
0
@galix22 sorry ale co Ty k**** pier****sz… inaczej się tego nie da skomentować. 25 strat w tym kilka bardzo groźnych, 0 kluczowych podań, i raptem 3 dryblingi udane na 10 prób, wszystkie po 65 minucie, dodajmy do tego 70% ceności podań i raptem jeden odbiór.
0
@Emhyr jeszcze FDJ miał note 7.2 :) ale wiadomo że z tymi ocenami to jest jak jest Dembele to 6.5 chyba za grę dla Bayernu dostał bo tyle co on im piłek dał to szkoda gadać.
3
Tak naprawdę to dzisiaj brakło nam jedynie skuteczności a jedyni zawodnicy którzy moim zdaniem zagrali źle to skrzydłowi. Dembele i Raphinia zawiedli całkowicie natomiast reszta zagrała naprawdę fajnie. Szkoda, bo Bayern dzisiaj nie był lepszy ale napewno bardziej skuteczny. 17 strzałów i 0 bramek, Bayern miał 13 i strzelił 2.
0
@St0bierrrr jak widać VAR potrafi wskazać spalonego tam gdzie go nie ma więc taka stykowa sytuacja raczej mnie nie dziwi.
1
Powiem tak, jak narzekałem na Dembele że notuje pierdyliard strat w ataku to mi tu niektórzy mówili że tak musi grać skrzydłowy. No to dzisiaj pokazał, 25 strat 3/10 dryblingi udane i 70% celności podań w 80 minut, do tego cudowne 0 kluczowych podań… Nie chce się znęcać nad nim bo wiem że potrafi zagrać dobry mecz ale jak on dalej będzie notować tyle głupich strat to powinien wychodzić tylko na takie Cadizy czy inne Almerie bo dzisiaj to był sabotaż i mamy farta że już w 5 minucie nie było 1:0 po jego głupiej stracie.
4
Dembele 20 strat w 60 minut wedlug sofascore i 0/7 dryblingów :)
2
Dembele idzie na rekord 13 strat i 0/6 udanych dryblingów w 45 minut. Znając życie i jak dziwny to jest zawodnik to pewnie skończy z hat trickiem ale póki co najgorszy na boisku
2
Mam nadzieje ze Dembele się obudzi bo póki co to jest generator strat…
5
Pierwsze 15 minut, mam wrażenie że oba zespoły mają obsrane gacie…
0
@Lola120 pierwszy sprawdzian to będzie dla Garcii. Jak bronisz strzał to nie ma znaczenia kto kopał, świetna interwencja to świetna interwencja. Natomiast postawa obrońców to już inna bajka, trzymam kciuki żeby chłopak sobie poradził.
2
@BulaKG a mi się wydaje że ani my ani oni nie potrafimy grać ostrożnie i tutaj będzie jazda bez trzymanki, minimum 5 bramek w meczu, ale pojęcia nie mam jaki będzie wynik.
1
@tbas no przecież nie powiedział że wcale nie zamkną, tylko że nie zamkną ze względu na problemy z ogrzewaniem. Zamkną bo Tusk doprowadził do kryzysu energetycznego xD i ciemna masa to kupi :)
0
@Kidd statystyki to nie tylko bramki i asysty. Jeżeli Frenkie nie wraca za akcjami to Gavi w ogóle nie wchodzi na własną połowę bo zwyczajnie gra o wiele wyżej niż Holender. FDJ czasami faktycznie w obronie gra zbyt pasywnie ale na pewno nie dubluje pozycji obrońców, jeżeli wchodzi w linie to zwykle jeden ze stoperów idzie wyżej. W obronie mimo wszystko pomaga o wiele częściej niż Gavi i jeżeli Xavi nie bedzie chciał agresywnie pressować obrońców Bayernu to Gavi nie pokaże tego co ma najlepsze. Mi się wydaje że to są całkiem inni zawodnicy i powinien grać ten który lepiej wpasuje się w plan trenera.
1
@Kidd polecam mecze oglądać. Gavi w destrukcji gra jedynie wysoko, ewentualnie czasami zaliczy efektowny powrót. Oprócz tego często się napala i idzie na raz. FDJ gra niżej niż Gavi i inaczej broni, notuje 3x mniej strat i lepiej kontroluje tempo. Wszystko widać w statystykach.
0
@Pilka_jest_okragla Dosłownie chwile po Tobie wrzuciłem post z identyczną myślą. Moim zdaniem środek boiska dzisiaj będzie kluczowy i martwi mnie bardziej niż boki obrony. Zastanawiam się czy przypadkiem najlepszym rozwiązaniem nie będzie wystawienie FDJ obok Busquetsa w celu asekuracji kosztem Gaviego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro A widziałeś jak Ronaldo pressował w jednym meczu i 5 minut później padł gol? To dopiero profesor.