1

@tomek8756 to bedzie kwestia taktyczna. Moim zdaniem Frenkie lepiej by pasowałby pod Inter bo Gavi lubi grać między liniami i atakować wolną przestrzeń. W meczu z Interem nie będzie miejsca na jego granie, było to widać w 1 meczu. Frenkie częściej atakuje z piłką przy nodzę, wchodząc dryblingiem w formacje przeciwnika i robiąc przewagę.

Gavi moim zdaniem o wiele więcej da w meczu z Realem gdzie będzie mógł agresywnie presować i szukać miejsca.

1

Ja się pytam, jak Xavi chce grac w pilke, nie licząc pressingu i szeroko ustawionych skrzydłowych? Bo ja tutaj nie widzę żadnych schematów ani pomysłu.

0

@cules100pro ja nie wiem jakim cudem ktoś jeszcze na to liczy, on ma 25 lat i gra tak samo już 6 rok u nas.

4

Dembele to jest kuźwa najgroźniejszy dla nas samych…

0

Ale mnie irytuje Ferran… i nawet nie wkurza mnie to że marnuje okazje ale to że zwyczajnie ma jakąś alergie na podawanie lepiej ustawionym zawodnikom.

8

To jest bardzo ciekawe, bo tak samo mówiło się o treningach Valverde i że dopiero za Koemana zaczęli trenować :)

0

@tbas niby w jaki sposób ? Ściąganie pieniędzy z rynku nie podnosi inflacji tylko powoduje spowolnienie gospodarcze, dodatkowo trzeba dodać do tego fakt że RPP pokazuje że nie wie co robić i złoty pewnie znowu poleci.

0

@sokot no to wystaw na prawym skrzydle stopera i każ mu wchodzić w drybling w każdej akcji, w ataku efekt będzie taki sam a może chociaż w obronie coś da. Dembele został zjechany za ten mecz dosłownie wszędzie, bo zagrał fatalnie, to że jesteś widoczny nie znaczy że grasz dobrze. Gdyby na jego miejscu grał Raphinia który jest naturalnym prawym skrzydłowym to efekt byłby o wiele lepszy a napewno nie gorszy bo w 5 minut na tej pozycji zrobił więcej niż Francuz przez 90minut, ewidentnie ustawienie Raphini na prawym skrzydle to strzał w kolano. Dembele swoją grą kanibalizuje resztę drużyny. To nie jest Messi przez którego może każda akcja przechodzić.

1

RPP zostawia stopy procentowe bez zmian, inflacja lubi to.

0

@sokot faktycznie w wykonaniu Dembele to były PRUBY. bo napewno nie próby. Dembele swoimi akcjami nie stworzył nic, absolutnie nic. Podajesz przykład Neymara do reszty się kompromitując, Neymar średnio zalicza 17.5 straty na mecz w tym sezonie LM, Dembele w 2 meczach (Bayern i Inter) zaliczył 63 straty. Rozumiesz? 63 nieudane akcje w 2 meczach, średnia 31.5 i to jest wyznacznik tego że zagrał fatalnie. Proszę nie porównuj więcej Dembele do Neymara bo to jest obraza dla Brazylijczyka. Francuz nie stał nawet obok Brazola.

0

@sokot Chłopie, ja się nie czepiam tego że to są groźne straty, tylko pokazuje jego produktywność w ataku. Utracił posiadanie 38 razy a to oznacza że spartolił 38 akcji a wyszła mu jedna. To jest efektywność na poziomie Demira. Jeżeli zawodnik ofensywny nic nie wnosi do gry to nie można go chwalić za widoczność bo jeżeli np taki Pedri ma skuteczność na poziomie 10% (wymyśliłem to dla przykładu) to z tych 40 sytuacji stworzyłby 4 okazje. Dembele absorbował piłkę, zabierając w ten sposób możliwość atakowania innym. Raphinia pojawił się na prawym skrzydle na 5 minut i to po jego akcji Dembele miał świetną okazję na bramkę.

11

Najłatwiej jest zwalać na sędziów ale jak człowiek ma się nie wkurw*** jak już któryś raz z rzędu jesteśmy okradani z karnego, przeciwnicy jakimś cudem nie dostają czerwonych kartek za wjazd wyprostowaną nogą w kolano a w drugą stronę wystarczy lekkie dotknięcie przeciwnika i od razu faul ...

0

Dembele 38 strat 1 stworzona sytuacja, w 2 meczach daje to nam 63 straty na 1 stworzoną sytuacje

4

2 raz z rzędu w LM okradzeni z karnego :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No ku**** raphinia dostał 5 minut na prawym skrzydle…

0

Raphinia 1 akcja na prawym skrzydle wyjaśnił Bombla i zamknął usta jego obrońcom

0

Ciekawe czy można gdzieś obstawiać ilość. strat Dembele w meczu.

0

@sokot stary dobry skrzydłowy za 20 strat i zero kluczowych podań i 0 celnych strzałów zalicza zjazd do bazy. Widać że o piłce wiesz tyle ile w fife pograsz. Raphinia jest całkiem inaczej ustawiony, gra głeboko i schodzi do środka, zostawiając miejsce Alonso

0

Komentarz usunięty

0

@sokot jakby robił taki sam dym to myślę że Inter strzeliłby ze 3-4 bramki po łącznie 40 stratach.

0

@Vernon_Roche zdejmij Dembele i daj tam grac Raphini to zobaczysz gdzie jest. 20 strat i zero wykreowanych akcji, zajebiście… to tak jakbyś bronił stopera za sprokurowanie karnego bo przynajmniej probówał…

0

@sokot może dlatego że Dembele wszystko tracił?

0

@Yoshi94 tylko Messi dawał coś w zamin

0

@Virusk3 jakiej 15 xD on ma już 20

1

@Arczek2001 KTOKOLWIEK KTO ZROBI COŚ LEPSZEGO NIŻ STRATE? 20 strat w 45 minut i dosłownie gówno wykreowane.

0

Kochani spokojnie, jak wszyscy wiemy 30 strat Dembele równa się jeden asyście więc jeszcze tylko 10 i coś wpadnie

0

@agrad0 ponad 16

0

Fati za Bombla i zamiana stron proszę

0

@Vernon_Roche słuchaj jak Dembele partoli wszystkie akcje i wszystko jest grane na niego to jak inni mają błyszczeć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?