Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama No ale prawda jest taka że Pedri w pierwszej połowie wyglądał jakby maraton przebiegł. Strzelił bardzo ważną bramkę ale nie zagrał wybitnego spotkania.
4
@kuz to są Ci sami ludzie którzy uważają że Asensio nie zagrywał ręką w polu karnym xd
1
@michal26 Koeman grał Destem na prawym skrzydle, chcesz z tym polemizować?
7
Panowie to był fart, mental to był wczoraj w Madrycie xD
2
VAR wlasnie sprawdza jak zrobic spalonego
0
@SkN mecze bezpośrednie liczą się dopiero jak rozegrany jest rewanż.
12
Ten sędzia to jest jakiś kiepski zart
1
Pedri jak ja Cie kocham
0
@barcelonaLM weź nie strasz
0
@jeonek tam mogą być nawet szombierki bytom, jak zagrają wysokim pressingiem to Busi i tak dostanie wylewu.
1
Pedri wygląda jakby maraton przebiegł
2
Przyjmuje zakłady że pierwsza zmiana bedzie w 60 minucie
0
@Comfortable_ jak ma miec rywal sam na sam to tak
0
Lewy chyba myślał że koleś się zastawi i wejdzie bark w bark. Ewidentna żółta
0
Spokojnie, najważniejsze że Busquets jest dalej na boisku
0
@Comfortable_ nie stracić przed swoją bramką?
1
Busi petarda, najlepszy na boisku
0
Gra Busquetsa na własnej połowie czasem podchodzi pod sabotaż
0
Ale my mamy te rożne zajebiste xD
0
@AmigoBlancos Opieranie strategi na zasadzie albo Ci bramkarz wybroni mecz albo dostaniesz w pape to raczej nie jest dobra długoterminowa taktyka xd dlatego obstawiam że w tym sezonie limit szczęścia się wyczerpał i Liverpool was poskłada.
0
@AmigoBlancos A czy przypadkiem w poprzednim meczu z Liverpoolem Courtois nie musiał pobić rekordu liczby interwencj, w strzałach było 26:3 a w strzałach celnych 9:1 dla Anglików?? Nie wiem skąd u Ciebie ta pewność xd
0
@AmigoBlancos Liverpool na spokojnie pyknie Madryt, Totki Milan i ciężko przewidzieć Porto - Inter
0
Jak my się United boimy to co było jakby w następnej rundzie trafił się Arsenal??
1
@sendesara Takie transfery że lepiej żeby ich nie było... Pjanić to był wałek księgowy, Trincao i Dest łącznie kosztowali chyba mniej niż Ferran.
33
@Rl9k1nG ta paka przed jego przyjściem przegrała 2:8 z Bayernem i nie wygrała niczego, dodajmy do tego brak transferów gotówkowych, dymisje Bartomeu i okres w którym nie było prezydenta. Możemy go krytykować ale nie zapominajmy w jakiej dupie wtedy byliśmy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie jestem jego fanem, uważam że to jednowymiarowy trener ale facet ma swoją filozofie i chce grać w konkretny sposób, dostał drużynę w środku sezonu i nie ma szans wprowadzić swoich założeń grając co 3 dni. Ocenimy go po mundialu jak trochę popracuje.
3
@pax Mamy więcej niż po twoich ocenach, niby są ale w sumie nie wiadomo o co w nich chodzi.
Polemika z Tobą nie ma żadnego sensu "Hur Dur, Pax ma zawsze racje", tu się przyczepisz jednego słówka tam innego, niczego to nie zmienia. Jesteś stronniczy przy ocenie zawodników i nie masz nic na swoją obronę.
Miłego dnia panie redaktorze.
3
@pax Oczywiście że odpowiem! I do tego bez mataczenia.
Po pierwsze chciałbym zauważyć że ciekawe że odnosisz się do tego że zarzucam Ci zaniżanie oceny a nie polemizujesz z samą oceną w kontekście innych zawodników. Ale zostawmy to, w kwestii Twoich średnich ocen to ja ich nie widzę, nie mam pojęcia jaka jest Twoja średnia ocena i jaka jest średnia ocena użytkowników ale słowo klucz w tym wypadku to zapewno "w tym sezonie", nie wspominając już o tym że akurat średnia użytkowników żadnym wyznacznikiem nie jest bo wiele osób głosuje na gorąco i często z uwzględnieniem sympatii, natomiast od redakcji wymaga się jednak obiektywizmu.
13
@Janiama Pax zawsze zaniża ocenę FDJ, jakby trzeba było to by doktorat napisał żeby tylko udowodnić że był jednym z najsłabszych na boisku, mimo że wszystkie portale pokazują że był jednym z najlepszych. Nie wiem jak można pisać że zagrał słabo w obronie w meczu w którym przeciwnik oddał 4 strzały z czego 2 zablokowane i tylko 1 celny, a tekst o 0 odbiorach to bzdura, nie wiem jak sofascore je liczy ale Frenkie wiele razy zaliczał przechwyty albo przecinał podania. Do tego 5 kluczowych podań i bramka grając jako mediapunta.
0
@Bruti najlepsze w bieganiu w terenie są rozjebane kolana.