0

@Janiama No ale prawda jest taka że Pedri w pierwszej połowie wyglądał jakby maraton przebiegł. Strzelił bardzo ważną bramkę ale nie zagrał wybitnego spotkania.

4

@kuz to są Ci sami ludzie którzy uważają że Asensio nie zagrywał ręką w polu karnym xd

1

@michal26 Koeman grał Destem na prawym skrzydle, chcesz z tym polemizować?

7

Panowie to był fart, mental to był wczoraj w Madrycie xD

2

VAR wlasnie sprawdza jak zrobic spalonego

0

@SkN mecze bezpośrednie liczą się dopiero jak rozegrany jest rewanż.

12

Ten sędzia to jest jakiś kiepski zart

1

Pedri jak ja Cie kocham

0

@barcelonaLM weź nie strasz

0

@jeonek tam mogą być nawet szombierki bytom, jak zagrają wysokim pressingiem to Busi i tak dostanie wylewu.

1

Pedri wygląda jakby maraton przebiegł

2

Przyjmuje zakłady że pierwsza zmiana bedzie w 60 minucie

0

@Comfortable_ jak ma miec rywal sam na sam to tak

0

Lewy chyba myślał że koleś się zastawi i wejdzie bark w bark. Ewidentna żółta

0

Spokojnie, najważniejsze że Busquets jest dalej na boisku

0

@Comfortable_ nie stracić przed swoją bramką?

1

Busi petarda, najlepszy na boisku

0

Gra Busquetsa na własnej połowie czasem podchodzi pod sabotaż

0

Ale my mamy te rożne zajebiste xD

0

@AmigoBlancos Opieranie strategi na zasadzie albo Ci bramkarz wybroni mecz albo dostaniesz w pape to raczej nie jest dobra długoterminowa taktyka xd dlatego obstawiam że w tym sezonie limit szczęścia się wyczerpał i Liverpool was poskłada.

0

@AmigoBlancos A czy przypadkiem w poprzednim meczu z Liverpoolem Courtois nie musiał pobić rekordu liczby interwencj, w strzałach było 26:3 a w strzałach celnych 9:1 dla Anglików?? Nie wiem skąd u Ciebie ta pewność xd

0

@AmigoBlancos Liverpool na spokojnie pyknie Madryt, Totki Milan i ciężko przewidzieć Porto - Inter

0

Jak my się United boimy to co było jakby w następnej rundzie trafił się Arsenal??

1

@sendesara Takie transfery że lepiej żeby ich nie było... Pjanić to był wałek księgowy, Trincao i Dest łącznie kosztowali chyba mniej niż Ferran.

33

@Rl9k1nG ta paka przed jego przyjściem przegrała 2:8 z Bayernem i nie wygrała niczego, dodajmy do tego brak transferów gotówkowych, dymisje Bartomeu i okres w którym nie było prezydenta. Możemy go krytykować ale nie zapominajmy w jakiej dupie wtedy byliśmy.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie jestem jego fanem, uważam że to jednowymiarowy trener ale facet ma swoją filozofie i chce grać w konkretny sposób, dostał drużynę w środku sezonu i nie ma szans wprowadzić swoich założeń grając co 3 dni. Ocenimy go po mundialu jak trochę popracuje.

3

@pax Mamy więcej niż po twoich ocenach, niby są ale w sumie nie wiadomo o co w nich chodzi.

Polemika z Tobą nie ma żadnego sensu "Hur Dur, Pax ma zawsze racje", tu się przyczepisz jednego słówka tam innego, niczego to nie zmienia. Jesteś stronniczy przy ocenie zawodników i nie masz nic na swoją obronę.

Miłego dnia panie redaktorze.

3

@pax Oczywiście że odpowiem! I do tego bez mataczenia.

Po pierwsze chciałbym zauważyć że ciekawe że odnosisz się do tego że zarzucam Ci zaniżanie oceny a nie polemizujesz z samą oceną w kontekście innych zawodników. Ale zostawmy to, w kwestii Twoich średnich ocen to ja ich nie widzę, nie mam pojęcia jaka jest Twoja średnia ocena i jaka jest średnia ocena użytkowników ale słowo klucz w tym wypadku to zapewno "w tym sezonie", nie wspominając już o tym że akurat średnia użytkowników żadnym wyznacznikiem nie jest bo wiele osób głosuje na gorąco i często z uwzględnieniem sympatii, natomiast od redakcji wymaga się jednak obiektywizmu.

13

@Janiama Pax zawsze zaniża ocenę FDJ, jakby trzeba było to by doktorat napisał żeby tylko udowodnić że był jednym z najsłabszych na boisku, mimo że wszystkie portale pokazują że był jednym z najlepszych. Nie wiem jak można pisać że zagrał słabo w obronie w meczu w którym przeciwnik oddał 4 strzały z czego 2 zablokowane i tylko 1 celny, a tekst o 0 odbiorach to bzdura, nie wiem jak sofascore je liczy ale Frenkie wiele razy zaliczał przechwyty albo przecinał podania. Do tego 5 kluczowych podań i bramka grając jako mediapunta.

0

@Bruti najlepsze w bieganiu w terenie są rozjebane kolana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?