Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy którzy myślą że Xavi zrobi zmiany w połowie zapominają że Xavi robi zmiany w 60 minucie a potem 75 i 80+ a chyba nie myślicie że Xavi zmieni plan taktyczny :)
4
Valverde sam przed polem karnym…
0
Co tu się dzieje że wszyscy nasi się ślizgają jak na lodowisku…
0
Ja pie**** my nie wiemy co chcemy grać. Raphini ma piłke patrzy i ma laga… no to jest dramat. Balde wygląda jak dziecko we mgle, Busquets jak zwykle nie dojeżdża na mecz z rywalem silniejszym niż Elche
1
Nie potrafię zrozumieć tego że wszyscy eksperci pomijają fakt że Barca w tym sezonie wypadła słabo jedynie z drużynami które w praktyce grały dwiema liniami po 5 zawodników. Wszyscy zawodnicy byli bardzo blisko i zagęszczali środek. Kiedy przeciwnik zostawia nam więcej miejsca jesteśmy o wiele groźniejsi i w tym upatruje naszą szansę. Real pewnie podejdzie do meczu na spokojnie ale nie zamkną się przed swoim polem karnym.
0
@bartekvisca z Busqutsem jest taki problem że wszyscy chcą go zastąpić jeden do jeden i nagle szok że jest problem. A mogliby dostosować zespół pod innego DM’a.
0
@kuz De Jong powinien grać za Gaviego z Interem, w tym meczu przyda się agresywny doskok Gaviego. Nie mam pojęcia co zdecyduje Xavi ale wiem że Busquetsa na bank nie posadzi, prędzej poda się do dymisji.
0
@Survier a skąd Ty wiesz kogo by Koeman wystawił? Śmiejesz się z Holendra ale to on musiał grać juniorami i to on wprowadził Gaviego Nico czy Araujo
3
@czółkovsky Za taki top trenerski to ja podziękuje ...
1
Myślicie że doczekamy się kiedyś trenera ze ścisłego topu? Nie na zasadzie bierzemy jakiegoś amigosa i niech próbuje, może drugi Pep się trafi...
9
@MaziFCB Koemana też tak broniłeś jak musiał grać Destem w ataku i LDJ na szpicy?
0
@The_Man Strata punktów Interu? My najpierw Bayern musimy ograć i nie mamy żadnego argumentu żeby twierdzić że się uda.
0
Oglądam studio i to co Gavi zrobił przy bramce na 1:2 to kryminał.
0
I teraz wchodzi Xavi, cały na czarno i wystawia ten sam skład na Real i będziemy grali dokładnie to samo …
1
To co, może Busquets i Pique zrzucą się na stratę ponad 70mln euro za brak awansu?
1
Balde obnażony, Fati dramat, Pique na emeryture, Dembele znowu nie potrafi wygrać pojedynku, Busquets kolejny wylew w kluczowym momencie.
0
Może oni myślą że za 50 wrzutek dostaje się bramke?
5
Xavi póki co okazuje się jednowymiarowy. Zero pomysłu, jak rozbić Inter.
0
@El dominatore Gavi się dusi jak nie ma miejsca, on ma 18 lat i potrzebuje czasu. To nie jest jego mecz, fajnie że biega ale w ataku pozycyjnym póki co nic nie daje.
1
@Image zrobił akcje bramkową i gra 3x lepiej niż Dembele w Mediolanie
0
@scotti tak jak po pierwszym meczu? A może po Mallorce, albo po Celcie?
0
@Kruc no to raczej do dupy wynik.
0
@Vampir707 nie interesują mnie wystąpienia osób które nic sobą nie reprezentują. Kazanie wyp. wszystkim ruskim to głupota bo czym sobie niby na to zasłużyła rodzina Nawalnego albo ludzie im podobni? Polecam wziąć na luz, partie polityczne to nie organizacje religijne nie trzeba zgadzać się z wszystkim co mówią politycy żeby jakąś partie wspierać.
0
Xavi mistrz strategi, taktyk nad taktykami. X razy nie zadziałało to może za X + 1 zadziała… Nie rozumiem tych decyzji.
0
@MarioVeB! No jeżeli twierdzisz że byłby idealnym następcą to znaczy że grałby na poziomie Suareza lub wyższym. (zestawiasz ich ze sobą), tymczasem to jest zawodnik o 2-3 klasy gorszy. To tak jakbym powiedział że Demir będzie idealnym następcą Messiego bo w sumie profil ma podobny, prawe skrzydło, niski, kiwa na balans i krótko prowadzi piłkę ...
3
@Pedri16Future Valverde to jest odpowiedni trener dla Athleticu, nie dało się patrzeć na jego Barce, sposób w jaki prowadził nas różni się diametralnie od tego do czego przyzwyczaił w Bilbao, może nie potrafi pracować z gwiazdami.
W tym sezonie trzeba jeszcze poczekać z oceną ale wygląda to dobrze.
2
@MarioVeB! Porównywanie Suareza do Martineza to zniewaga dla Urugwajczyka
0
@Criss18Barca Ja nie mówię żeby Xaviego zwalniać bo to dla mnie absurdalne, zwłaszcza że jesteśmy liderem a słabsze momenty się przytrafiają ale proszę nie porównujmy drużyny Xaviego do tej Koemana bo to jest przepaść, organizacyjna i sportowa.
3
@Kondziubarca Real gra od x lat co 3 dni tym samym, starym składem i wygrywa bez narzekania. My rotujemy, mamy masę młodych i za ciężko… litości
1
@MAGNETO ja tam za grosz nie widzę zaangażowania Ferrana, moim zdaniem wygląda jak obrażony nastolatek który myśli że jest najlepszy i powinien być liderem drużyny. W ogóle nie widzi innych napastników a jak już podaje to do tyłu.