Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzcie, Superliga coś przygotowuje a Tebas już teraz wie co to będzie i jak ma wyglądać! Ależ wizjoner! Dobrze że ostatnio powiedział że laliga wciąż jest najlepsza bo po wynikach w pucharach miałem wątpliwości.
0
@Rust_Cohle O stary ale zabłysnąłeś, długo nad tym myślałeś ?? Następnym razem będę pisać jak to wpłynie na finanse KLUBU PIŁKARSKIEGO FC BARCELONA, żebyś się przypadkiem nie pomylił.
0
Wie ktoś jak ta decyzja wpływa na nasze finanse?
0
Ten sezon jest przełomowy, w lecie najprawdopodobniej ze starej gwardii zostanie jedynie Alba, a może nawet i on odejdzie.
0
@Kwiatek67 Możemy sobie jaja robić i się obrażać ale jak widać Raphinia poszedł za ok 70 mln a jest 3 lata starszy i zagrał raptem jeden przyzwoity sezon w drużynie z ogona PL. Liczby Felixa nie powalają ale on zwyczajnie do Atleti nie pasuje, Atletico ma w tym sezonie xGoals na poziomie 17, my mamy 32. Facet nawet jak nie zostanie światową gwiazdą to gorszy od Ferrana nie będzie i jak będzie do wyjęcia za 60mln to promocja.
0
@masq mi się wydaje że trzeba z tą decyzją poczekać do kwietnia / maja bo jeśli ani Ferran ani Fati nie odpalą to myślę że aktualnie nie znajdziemy lepszego zawodnika na lewe skrzydło, oczywiście jeśli miałby przyjść za rozsądne pieniądze, max 60-70mln albo wymiana za kogoś.
3
ja bym widział Felixa u nas, na tą chwilę nie mamy lepszego zawodnika na lewe skrzydło a przy dynamicznym Balde taki schodzący napastnik może być naprawdę fajną opcją. Fati i Ferran na lewym skrzydle póki co zawodzą, do tego Fati podobno zrobił się roszczeniowy. W każdym razie jeśli będzie to jakaś wymiana albo miałby przyjść za rozsądne pieniądze to mi się ten pomysł podoba.
1
@Destroyer_of_Worlds No to samo można powiedzieć o karnych i dostawianiu nogi do pustej bramki z 2 metrów.
37
Życie: tylko jedna drużyna z laliga wyszła z grupy LM.
Tebas: dalej jesteśmy najlepsi, prawda?
3
@Kondziubarca Messi plus taki killer jak Lewy to jest z marszu 1/4 LM, jak obrona będzie zdrowa to kto wie na co by ich było stać.
1
@xVENUMx klin a nie jakieś tam soczki.
0
@mariosss20 Torre jeszcze był fatalny i bramka tutaj niczego nie zmienia.
1
Raphinia to jest PO, zdania nie zmienie xd
1
@Transu96 o pieniondze to niech się martwi Laporta a nie my
15
CZYSTO ODEBRANA PIŁKA, komentator pierwsza klasa. To jest jakiś absurd że oni tej piłki nie wybili
1
@wasacz wierzyć to ja nie wierzyłem że się uda ale jakaś tam myśl w głowie była, że w piłce wszystko może się wydarzyć, zwyczajnie naiwny byłem.
0
A jakby tak wypróbować Raphinie na PO? Xd dość szybki, waleczny i potrafi dośrodkować sprzed pola karnego, Do tego dobry strzał z dystansu. W obronie gorszy niż Bellerin nie będzie xd
0
Czy ja się kiedyś doczekam jednego wygranego pojedynku na skrzydle? Chociaż ku*** pół.
0
Jak tak patrzę na grę Pilzna to uświadamiam sobie jak bardzo absurdalne były jakiekolwiek nadzieje że oni zatrzymają Inter xD
3
@WiernyKibic2012 ja się do teraz zastanawiam kim jest KĄD
7
Fati Kessie i Torre dzisiaj pod obserwacją :) Mam nadzieje że Fati w końcu odpali, Torre pokaże że zasługuje na minuty a Kessie wyjaśni co on właściwie u nas robi.
0
@tristan87 Kessie jako jedyny pivot xd niech Bóg ma nas w opiece.
0
@DawidekFCB prawda ale myślę że tak samo Raphinia lepiej by sobie poradził w Atleti
0
Gdyby była taka możliwość to zgodzilibyście się na wymianę Raphinia - Felix ?? Dla mnie to jest abstrakcyjne ze Portugalczyk notuje tak słabe liczby kolejny rok.
1
Ależ kompromitacja Atleti, ciekaw jestem czy zdecydują się w końcu zmienić trenera.
1
@xavi890 Ale ja nie mówię że to jest poziom Barcelony, mnie tylko zastanawia kogo oni widzą jako DM'a, bo co padnie nazwisko jakieś to Xavi go widzi jako CM.
6
@Kgorecki2500 Nie wiem jak w świetle przepisów ale widać że wypadek został sprowokowany przez pieszego.
2
Ja tam jego fanem nie jestem ale czasami zastanawiam się czy istnieje jakiś inny zawodnik niż Busquets którego postrzegamy jako DM'a.
9
No to życzę mu odzyskania motoryki i podejmowania lepszych decyzji na boisku bo ostatnio coś szwankuje w tym aspekcie.
49
To jest niesamowite, kibice Realu naprawdę myślą że ich sędzia przekręcił z karnym, przeciętny fan Realu dostałby eksplozji odbytu po jakichś 5 minutach kibicowania Barcelonie gdyby zobaczył co się dzieje w naszych meczach.