SUI
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pokaz mi bramkarza ktory za kolniez co miesiac dostaje bramke ?
1
Puchar krola zepsol , teraz spokojny mecz z Roma zrobil sie nerwowy .Jakos przestaje mnie nie przekonuje Ter Stegen .
0
Juz sie zajerestrowalem , mozesz jeszcze bys mi cos doradzil ...???
0
Jaki Ty jestes ograniczony ... smial sie murinho z wszystkich a w szatni realu zabranial kontaktowac z pilkarzami barcy , mowiac ze to nie sa ich koledzy! Nakrecal z besilnosci caly czas media na nasz klub a Ty mu najlepiej pomnik postaw! A po czwarte nie poprawiaj mnie bo to nie forum dla kibiców Jana Miodka!!!
0
Zastanawiam sie kto jest gorszym frajerm ...Pedro , Fabregas czy Murinho ! Ten ostatni przez dwa lata obrazal wszystkich zwiazanych z Barca (o wlozeniu palca w ucho Tito nie wspomne) czy Ci dwaj smieszni pilkarze ktorzy wielce zakochani w Klubie ida grac do wroga numer jeden.Z mojej strony won i nie wracac!!!
0
A skad wiesz ??? Nie przypominam sobie zebym rozmawial o tym z Toba ...
0
Kiedy LE zrozumie ze Mascherano to nie jest obronca i nigdy nim nie bedzie.!!!
0
Nasi wychowankowie wnosza tyle do gry , ze korzysta na tym tylko druzyna przeciwna!
3
Mamy lepszy napad , ale duzo gorsza pomoc.Czyli mysle ze slabsza.
0
Pewni byli bo Real byl lepszy !
0
Niestety w futbolu nie wystarczy byc mocnym na papierze i w grze.Trzeba miec to cos...Real i Bayern nie mieli w tym sezonie tego czegosc ... Oczywiscie chodzi o szczescie! Wiem ze bede hejtowany ale te zespoly mogly grac w finale .
0
0
Jakby Bayern mial skutecznosc taka jak w meczu z Porto , to bysmy byli dzisiaj w czarnej dupie.Wyzebrane zwyciestwo z oslabionym Bayernem !!! U nas Suarez nie gral 45 minut i byla tragedia.Roben i Ribery nie grali wogole.
0
Nie wiem czy Pep odnalazl sie ze swoim stylem gry w Bayernie , ale patrzac na porazke 0-4 z Realem teraz 0-3 z Barca....
0
Jak to Mulerr kiedys powiedzial...Nigdy nie przegralem z Messim dlatego sie Barcelony i Argetyny nie boje...
1
Zeby nam tylko znowu Atletico nie zabralo mistrzostwa...
0
Jezeli Messi ma tak wiele asyst , to nie rozumiem tego czlowieka.On wogole nie widzi roznicy miedzy tymi zawodnikami.Pomijajac fakt ze Leo strzelil mu bramke z glowki w finale w ktorym MU nie wiedzial momentami gdzie jest pilka.
0
Te kluby ktore pozostaly sa w stanie wygrac z kazdym , podejrzewam ze beda sie liczyly detale w tych pojedynkach.Ale najbardziej robi na mnie wrazenie gra Juventusu w defensywie.Sa w stanie strzelajac dwie bramki od nastepnego meczu , wygrac lige mistzow.Wloski dobrze zorganizowany zespol taktycznie , oczywiscie budowany od tylu z trzema strzelbami w przodzie.
3
Ale Messi dzisiaj ma slaby dzien...
0
Imbecyl to Ty jestes , bo nawet nie widzisz pacanie ze to nie ja napisalem ze rzygac mi sie chce.Matole odpisujesz nie na te komentarze.
0
Ile Barcelona miala sytuacji bramkowych ? Malo niestety!!!
2
Dlaczego my nie mamy takiego rezerwowego jak Negredo?
1
LE zaczal zyc przy lini , zaczynam wierzyc ze ma wplyw na gre naszego zespolu.
0
Jak moze byc latwo jak grasz u siebie?
0
Jakby nie asystotowal a Valencja wykorzystala 11 to by bylo w plecy.
0
Przez ta nasza pomoc to Leo bedzie mial wiecej asyst niz bramek w tym sezonie
0
Spokojnie zaraz wejdzie Rakitic ... i bedzie sie dzialo ;(
4
Co pomoze Rakitic przy takim kryciu Valenci ? Znajac jego kreatywnosc to chyba nic...
0
Chyba Ty jestes slepy!
1
Ptrzac na to jak gral Real u nas i na to jak gra dzisiaj Valencia.Nasuwa mi sie pytanie czy PSG jest w stanie w optymalnym skladzie odrobic straty.Niestety wydaje mi sie ze tak!