SUI
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie Barca gra jak Real dzisiaj.A komentatorow tego meczu juz moge sluchac.Jak zawsze bardziej ich interesuje szatnia niz boisko.
1
Ten Odegard to jest bardzo trafny zakup ,widac u niego naprwde umiejętności. Jest odwazny , nie boi sie trudnych zagran .A na dodatek jest przy tym bardzo spokojny i wyluzowany.Mysle ze chlopak szybko zadebiutuje w Realu.A nasz halowic niestety mysle ze potrzebuje dużo czas , bo narazie nie robi jeszcze wielkiej roznicy w barcelonie B.
0
Popatrz sobie na inieste , obejrzyj Xaviego sprzed trzech lat i zobacz dalaczego Barcelona niszczyla wszystkich.
0
Jedynym kreatywnym zawodnikiem na dzien dzisejszy jest tylko Iniesta .Po tym jak nie daja sie rozpedzic Messiemu , jedynie on potrafi skrecic i zrobic roznice .Mamy wielka dziure po Xavim i z tego co widze jeszcze dlugo bedziemy mieli...
1
Rakitic i Suarez powinni zostać w szatni po przerwie!
0
Daleko od mamy ...napewno u sióstr zakonnych .Pisz biedaku wyladuj swoja zlosc !
0
Ja sie tylko zastanawiam ktory z naszych srodkowych obrońców dogoni Torresa...? Lepiej zeby nie mial okazji sprawdzic ich szybkosci .
1
Po tej wypowiedzi nie dziwie sie ze gral w Realu!gral z lepszymi , chyba w fife;)
0
Ja nie zajmuję sie spostrzezeniami na tle takiego rywala ,bo wydaje mi sie ze lepszy zespol z naszej extraklasy ogral by to slabe Deportivo! Plus taki ze wkoncu zagrali jak barcelona na wyjezdzie.
0
Dobry mecz , wazne ze zrozumieli ze z slabszymi zespolami tez trzeba troche pobiegac.Denerwuje mnie tylko , podniecanie sie Ter Stegenem , fajnie przyjal pilke z elche .Ale tez pamietajny ze w bramce jest caly czas nie pewny.Niestety prawda jest taka ze nie widzialem jeszcze interwencji na lini bramkowej , godnej bramkarza Barcelony!
0
Raczej to wszyscy liczyli ze pokaze duzo.Ale niestety ten poziom rozgrywek .Oczywiscie uwazajac Elche za sredniego rywa ...Jest dla niego na dzień dzisiejszy za bardzo wygórowany.Szkoda bo myslalem ze to naprawde talent i szybko wskoczy chociaz na lawke:(
0
Gralem w pilke i nie pamiętam zebym odpuszczal przeważnie dawalo to bakcyla.A piłkarze grajacy na takiej adrenalinie napewno sobie odpuszszaja .I jeszcze uzywajac slowa real , mozna zrozumiec ze wszycy w tym samym momencie.
0
Faktycznie masz racje , wybila minuta 46 i real odpuscil sobie puchar krola ! Ancelotti wyslal mms do simeone z biala flaga ...
0
Skoro nie rozumiesz uzytego w przenosni słowa "mokro" to świadczy o tym ze bardzo dlugo dorastasz .No ale z tego co slysze to dobrze ze sie moczyć chociaż przestales!
0
1
Wszyscy pilkarze zaprezczaja tym plotkom...A najgorsze ze portal dla kibicow Barcelony wypisuje takie brednie i po czesci prowadzi do poroznienia socios . Mysle ze redakcja musi bardziej sie skupic na tym co dobre jest jeszcze w Barcelonie a nie na tym co da sie jeszcze zepsoc!!! Caly rok prowadzona jest przez rozne gazety polityka szkodzaca naszemu ukochanemu klubowi i jeszcze musze to czytac na tym portalu! A tak wogole to wstyd powino wam byc bo nasz Krol Leoo nazwal klamcami tych ktozy rozpowszechniaja te plotki...
0
A kogo to obchodzi , dostal za to srebrna pilke?
0
Minimalna przewaga messiego:( Ten portal zaczyna przypominac Pudelka !
1
Prawda jest taka ze tych brutalnych zagran Atletico , nie powinno sie wogole tolerowac.W kazdym trudnym meczu graja jak opetani i caly czas skacza wszystkim do gardel ! Anty futol na najwyższym poziomie !
0
Messi na prawej stronie , zajebista gra Naymara na lewej i coraz lepszy suarez na 9 ! Nakrecaja ten zespol i daja wiecej miejsca w środku pola .Atletico dzisiaj dosłownie zglupialo wobec taktyki i gry barcy , Simeone nie wiedzial co sie dzieje.
0
Musze jeszcze dodac ze dwie groźne sytuacje Toressa , byly przez pasywne krycie Rakitica!
5
I ten Rakitic , jego obecnosc swiadczy tylko o tym jaka tragiczna mam druga linie :((( a byl Cesc... , nawet Sanchez by gral o niebo lepiej na jego pozycji !
0
Ale modric zawsze zapieprzal i wogole tyle co on przejec pilek w srodku pola to jjest fenomen. A ja rakitica obserwuje od mistrzostw swiata , to mogę powiedzieć ze jest bardzo przereklamowany.
0
Rakitic pasuje do barcelony jak ten co go kupil !!! dobrze ze juz go nie ma;)
1
Wie LE ze ciężki mecz nas czeka i miesza w skladzie! Czego ten chlop sie nazar w swieta , albo teściowa jego na wigili ustalila sklad:(
0
No nie kibic Jana Miodka na stronie Barcelony!!!
0
Tylko dlaczego jak nie ma Xaviego , Messi zaczyna rozgrywac pilke ??? Bo widzi bezradnosc Rakitica , ktory nic nie potrafi wymyslec oprocz dlugiej pilki na naszych z metra cietych napastnikow.
2
Rakitic to jest calkowite nie porizumienie , nie trawie tego zawodnika.On sie wogole nie potrafi odnalesc w tym zespole .Poprostu on mysli ze w Barcelonie trzeba celnie pilke oddac a nie podac czy cos kreowac .
0
Ale my na pozycje Alonso mamy Mascherano ,Busiego i Sampera .Rakitic w zadnej opcji na boisku nie jest kreatywny a taka gra w Barcelonie jest nie do przyjecia.Bardzo slaby zawodnik , wogole nie pasuje do barcelony.
0
Ja patrzac na ten mecz zastanawiam sie tylko czy Rakitic kupiony za tyle milinow potrafi wogole wygrywac pojedynki 1 na 1 ??? Bardzo zadki obrazek w jego wykonaniu .Odadawac pilke do najbliszego i dlugie pilki rzucac na wolne pole to potrafi w barcelonie nawet Ter stegen.Trzeba ogrywac Halowica to jest duzo lepszy pomocnik!