SUI
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pamietam ze chce mi sie rzygac? ?? A nawet ja by mi sie chcialo to bym raczej tego nie pisal w komentarzach. A Montoya dobrze zgrany z zespolem tylko potrzebuje wiecej minut .
1
Ogladalem dzisiaj na spokojnie powtorke meczu Barcy z Psg. I mysle ze LE zbudowal dobry zespol , jest naprawde dobra obrona .Walka i trzy naprawde mocne nazwiska w ataku.I pytanie czy im potrzebna jest dobra pomoc ??? Moze im wystarczy podac pilke .Nie wiem ale ta Barcelona rozni sie od Barcelony Gaurdioli , ta Barcelona jest naprawde nie przewidywalna i gra dobrze w defesywie.Czy nie o to nam chodzilo???
0
Wyniki badan chyba;)
4
Ale dziury dostawales w drugiej polowie ...
0
Nie wiem co jest nie tak z Montoya ??? wolisz zeby alves przedluzyl kontrakt o trzy lata i sie czlapal na skrzydle!
1
Wczoraj wydawalo mi sie ze Xavi jest mlodszy o dziesiec lat od Rakitica. Krecil tych Paryzan jak dzieci .Niestety Rakitic narazie moze sie tylko przygladac i mam nadzieje ze sie nauczy szybko.
0
Jezeli chcemy rywalizowac z Realem to niestety ...Zreszta Xavi poszedl czesciowo w odstawke nie moja wina a Iniesta wole zeby zmienil klub niz czytac jak go wiekszosc obraza w artykulach i komentarzach.
4
Powrot Modrica i Jaemsa nie tylko orzezwil gre Realu.Ale takze uswiadomil mnie po raz kolejny jak wazny jest srodek pola .Nasza cala pomoc wystawil bym na liste transferowa i kupil Reusa i Pogbe .Juz prawie koniec sezonu a statystyki naszego srodka pola sa na poziomie Lecha Poznań .Tragedia.
0
Hmnm...W lidze strzelil chyba jedna , moglem sie pomylic o jedna.A chyba nie jestem jedynym kibicem , ktory czeka na konkretny wystep w waznym i trudnym meczu.Rudy juz pokazal ze daje rade.
1
Jak Rakitic jest najlepszym pomocnikiem w naszej druzynie , to juz teraz wiem czemu nie mamy pomcy.Rudy juz ma wiecej bramek niz Rakitic!
1
A ja nie mam pojecia kto to jest David West???
0
Czlowieku jak Ty mozesz porownac Xaviego do Rakitica? Zrozum ze Barcelone przy zyciu w ofesywie trzyma Messi.Ktory za czasow Xaviego mogl grac na 9 a teraz gra na skrzydle albo w srodku pola.My wogole nie mamy pomocy pewnej i w miare rownej.
1
Mam dzisaiaj jakis zly dzien a tu jescze dowiaduje sie ze Maestro odchodzi...Tragedia:( najgorsze ze wlasnie dzisiaj dowiedzielismy sie tez, ze nie ma on godnego nastepcy w naszym zespole... srodek pola zaczyna przypominac cmentarz z biegajacymi Zombie! Mam wrazenie ze czeka nas to co MU , odchodzi wielcy a przychodzili sredni.
0
Faktycznie nie gral Busi dwa tygodnie moglby nie wytrzymac , a Modric trzy miesiace i pokazal nam jak sie gra w srodku pola.
0
Ja w meczu ktory ogladalem widzialem od 25 minuty miazdzaca przewage Realu .A nawet wydawalo mi sie ze graja w MADRYCIE.Gdyby nie kapitalne podanie Alvesa do Suareza , to nie wiem czy bys dzisaj nie plakal.Poznie Real musial sie odkryc a ze jest pod forma , to powinn sie to skonczyc manita .A nie 2-1 po jednym udanym podaniu w ciagu pol godziny meczu u siebie na stadionie.
0
Jeszcze 3 dla LE za to ze nie zareagowal szybko na fatalna gre Mascherano i Rakitica. Nie wiem jak trener w takim waznym meczu nie potrafi dostrzec ze bardzo zle weszli w mecz .Oddali srodek pola Modricowi ktory , robil co chcial .Nie powinni panowie wyjsc na druga polowe.
2
Rakitic i Mascherano caly tydzen zajec dodatkowych.Nie wiem co kierowalo LE ze nie sciagnal ich po pierwszej polowie.Doslownie Real nie musial kryc tych zawodnikow , sami oddawali pilke.Najwieksze dwa minusy meczu , gralismy bez srodka polowe meczu...
1
Zadne oslabienie , gra Mascherano jest slabiutka ostatnio.W meczu z Realem po pierwszej polowie posadzilbym go na lawce.
0
Przestan...Poprzeczka i bramka Ronaldo byla napewno przez Alvesa??? Obejrzyj mecz jeszcze raz ns trzezwo, proponuje.
0
Real Madryt pokazal wczoraj ze nasza obrona jest caly czas daleka od tego co mowia statystyki.Slaby jak barszcz Real zjadl Barcelone w pierwszej polowie .
0
Nie czuja presji ... moze i faktycznie juz sie przyzwyczaili ze LM nie jest dla MC.Gorzej jak szejk sie wkoncu zdenerwuje i zagoni do roboty na platforme.
0
Przestan robić dobrą mine do zlego sedziowani.Wszyscy widzieli ze cofnal nogi.
10
Niestety Chelsea z taką formą , musi liczyć na sędziów. A Murinho przy technicznym robi miny jak Jaś Fasola.
0
Ostatnio do GD tez tracila najmniej bramek .I juz tez obrona Barcelony byla dobra , bo miala wiecej szczescia niz pewnej gry.Teraz z MC tak samo kupa szczescia a z Vilareal to szkoda slow jak latwo wbijali sie w pole karne .Taki zawodnik jak Ronaldo czy Beal raczej nie beda strzelac z kazdym razem w bramkarza!!!
0
Nie patrz Luis na Rayo i jego budzet , tylko przygotuj zespol na ten mecz!No chyba ze przeplaciles za zawodnikow , ktorzy sa na poziomie klubu z Rayo.
0
Znowu slaba w obronie Barcelona , spotka sie z Realem .Niestety uwazam ze Real jest faworytem GD... Wiem ze Real przegral itp...
0
Ja bym kupil Maslowskiego byly pilkarz zawiszy , dobry chlopak z mega talentem .Nauczylby sie od Iniesty i Xaviego szybko jak trzeba grac w Barcelonie , dodalbym Lucasa z Psg i Tiago Silve .
0
Aha..........Ok
0
Mlody i mily ... Taki charakter w dzisiejszym futbolu ...Nie pasuje !!!
0
Ja ogladajac kazdy mecz Barcelony , naprawde nie mam pojecia???