SUI

0

Ja to wogole nie moge pojac zarzadu , jak mozna tak experymentowac z takim zespolem jak Barca.Zatrudniac jakiegos martino , a teraz LE . Jak tak dalej pojdzie to bedziemy barca juz tylko w nazwie , a nie na boisku:(

SUI

1

Miala pomysl , ale tez nie ukrywajmy ze Real jak przyspieszal to byl straszny balagan w obronie.

SUI

0

Mi to juz sie nie chce czytac filozofi tego LE... przed sezonem czytalem jak on to nie zmieni Barcy , ogladalem do teraz 12 meczy i nie widze progresu zadneg ;( Jak obrona slaba byla tak jest , jak wygrywali z ogorkami tak wygrywaja .A na tle Realu i PSG wypadli gorzej niz przed jego filozofia pilki! Pociesza mnie tylko to ze ten zespol moze mocno wzmocnic LS a nie LE:)

SUI

0

Kazdy ma swoje zdanie! a belkot , nie rozumiem ??? mozesz mi przetlumaczyc??

SUI

0

O rakiticzu narazie to sie wiele mowi tak samo jak LE .A prawda taka ze sie nie sprawdza , a jeszcze gorsze jest to ze kazdy mysli ze gdyby gral od poczatku realem to by bylo lepiej . To tym ktozy tak mysla przypominam o pierwszym zlym kontakcie z pilka.I przyjrzyjcie sie jak bym zagubiony przy kontrach realu .

SUI

0

Ja nie wiem komu przeszkadza Xavi , jak by nie bylo to Kross gra idetyczna pilke. Prawda jest taka ze nie kupilismy jeszcze nikogo kto ma podobny styl i spokoj. Dlatego ja na LE miejscu tez go bym wystawial , tylko za jego plecami trzezba wystawic czterech co bedzie zapieprzalo a nie przygladalo sie kontrom!A wogole to poza Suarezem to wszystkich kupilsmy slabszych , od tych co mamy takze chyba tu jest najwiekszy problem!

SUI

0

Tylko lepiej musi byc, juz mam dosyc tych wachan formy .Nie musimy wygrywac caly czas , ale tez nie mozemy caly czas przegrywac po tych samych bledach :(

SUI

0

Po maladze LE wyciagal wnioski ,po PSG wyciagal wnioski teraz znowu real i znowu wyciaganie wnioskow ... ile tych wnioskow jeszcze;(

SUI

0

Piqe to jeszcze do karnego cos gral , mnie bardziej irytowal Mathie .Mnial wielkie problemy z przyjeciem poprawnie pilki i zauwaz ze on odwraca sie plecami na rozpedzonych przeciwnikow .Pierwsz raz widze u obroncy takie zacowanie???

SUI

0

Real sprzedaje takich zawodnikow jak DI MARIA , nie gra Bale i real nie traci na jakosci i demoluje nas ??? Przeciez jak oni przyspieszyli z pilka to my nie wiedzielismy co sie dzieje .Marcelo wjezdzal w pole karne lepiej niz Naymar a Benzema potrafil dwa razy uderzyc na bramke z w jednej akci:(

SUI

1

Kibice Romy do dzisiaj sa w szoku po tym co zrobil z ich druzyna LE , dlatego skad zachwyt trenerem ktory wlasciwie nie ma wogole dobrego CV . I dlaczego patrzac na CV, LE wszyscy uznali go trenerem najodpowiedniejszym dla poglebiajacego sie kryzysu Barcelony .Barcelony z najlepszym najprwdobodobnie pilkarzem wszechczsow , ktory nie dlugo odejdzie jak przestanie wygrywac trofea...

SUI

4

Malaga , Psg , Real gdzie byl wtedy rakitic? Moim zdanie za wysokie progi dla tego zdolnego pilkarza!

SUI

0

Ja nie wiem skad biora sie te experymenty z tymi trenerami??? przeciez wiadamo ze na rynku jest tylko wedlug mnie czterech trenerow ktorzy z miejsca zmieniaja druzyne ! PEP.MURINHO,KLOPP,SIMEONE!!!Wiadomo ze dwoch nie jest zainteresowanych praca w barcelonie.Ale mysle ze barcelona ktora od czasu odejscia PEPA gra coraz gorzej , z roku na rok coraz mniej tytulow , coraz gorsze mecze z realem ... a zarzad kupuje pilkarzy na LIGE EUROPY ( pomijajac suareza , bo on jest naprwde kozak zreszta widac co sie stalo z LIV po jego odejsciu) ale niestety Mathie , rakitic , Stegen , vermalen ,duglas !!! to smiech na sali jezeli mowi sie o druzynie ktora byla o krok dalej niz wszyscy najwieksi w europie a teraz jest krok w tyle . We wszystkich trudnych meczech nie popisal sie trener i nowi pilkarze , Tragedia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?