SUI
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wroci zeby oddawac pilke Messiemu ??? po co jak w Arsenalu , ma mozliwosc pokazania po trzech latach ze jest pilarzem przez duze "P"
0
Chelsa jeszcze nie grala z zespolem dobrze zorganizowanym taktycznie .Prawda jest ze sa na fali , ale takie zespoly jak Real , Bayern czy Atletico Madryt dopiero zferyfikuja forme Chelsa.Liga angielska jest bardzo fizyczna i wybiegana , ale widac ze tam zespolom brakuje dobrych trenerow.Nigdzie Murinho nie czuje sie tak dobrze.Barcelona na dzien dzisejszy to zespol z forma dla mnie nie do okreslenia ... Nowy trener , nowi zawodnicy ...
0
Tylko dzieki tym rekordom nie zmieni klubu , bo ja juz nie wieze w jego oddanie dla Barcy.Barcelona ktora pomogla mu w biedzie i chorobie ...A w zamian Barcelona placi mu pieniadze takie jakie jego ojciec i on sobie zarzyczyl , czyli najwieksze !!! On jest najlepszy , ale dziekojac bogu za talent ... zapomina o Barcelonie! To mnie denerwuje w tym czlowieku!!!
0
Bravo dla Barcy dobry mecz , chociaz przeciwnik tez nie wymagajacy;) Messi to jest naprawde czlowiek ktory pisze historie , mam szczescie ze moge tego Profesora pilki ogladac .Na minus po raz kolejny Rakitic , gosc nie ma Dna Barcy...slaby technicznie , slaby taktycznie ogolnie nie widze go w barcelonie !
0
Szlifowac w barcelonie starego cienkiego Mathie , czy czekac az Alves odejdzie .To jest trener ! Ja bym wolal ograc bartre i montoye .SLaby trener , zawsze robi slabe wyniki!
0
LE nie wyciagnal wnioskow i niestety nigdy nie wyciagnie.Zbliza sie koniec roku a ja jeszcze nie jestem w stanie podac podstawowego skladu Barcy .Moze ktos na tym forum go zna ??? Jak tak to prosze o info!
0
Mysle ze przyklad LE pokaze ze Barcelona potrzebuje ,dobrego trenera z wynikami.A co do Laporty moze wygryc wybory i sciagnac trenera z papierami , kazdy trener sie wypala z czasem i potrzebuje zmiany otoczenia.Chelsa zwalniala juz kiedys MU , Klopp w tym sezonie slabe ma wyniki!
0
Wydaje mi sie ze z pomoca będziemy mieć problem jeszcze pare lat ! Nie ma co ukrywac ze najlepszych pomocników kupila Chelsea i Real! A te kluby cennych zawodników nie oddają!
0
Pepa Barcelona juz sie skonczyla , takze dlaczego Pep mialby nas prowadzic ??? Przecie gdyby on by byl tak wielki to by mu kroos nie uciekl do Realu madryt , w zamian wzial Alonso . Barcelona potrzebuje Simeone , bo Atak ma taki ze palce lizac!!!
0
Przeciez tego nie musze pisac , wystarczy spojrzec na to co graja Baskowie .Nie mam pojecia , dlaczego uwazasz ze bielsa .... Ktory podobno od rana do nocy zajmuje sie zespolem tak go pogrzebal???
1
Jezeli obrazali sie na boisku , to jest calkiem normale.Rywalizacja zadzi sie swoimi prawami! Wie to kazdy kto gral w pilke ,albo gra! Ale uwazam ze Messi w mniejszym stopniu obnosi sie z rekordami ,a jezeli chodzi o Ronaldo to on pokazal "15" palcami , jak pobil rekord Messiego w LM .Dlatego widac ze temu czlowiekowi talent Messiego nie sluzy!
0
Jakos mi sie nie chce wierzyc , ze murinio az tak bardzo chce go u siebie.Przeciez obroncy u Murinio to musza byc bardzo twardzi i miec stalowe nogi i pluca ;)
1
Plan taktyczny Barcelony powinien byc tylko jeden !Grac ta pilke szybciej a nie cholowac , a wogole zauwazylem wczoraj ze ten rafinia jest duzo lepszy niz Rakitic .Chlopak momentami ladnie gral i probowal przyspieszyc .A Rakitic oddaje pilke do najbliszego i wogole nie widac zeby byl kreatywny w zagraniach.
0
Przereklamowany ??? zaczol od manity z barca , a po dwoch latach juz tak pieknie nam sie nie gralo z Realem. A ze on nie toleruje gwiazdek , to w Realu mial ciezko.
0
Bielsa tez zostawil nie zly burdel w Bilbao...
0
Czekam az wkoncu cos wykreuje nasz nowy nabytek.Mstr Rakitic!
0
Ale my gramy piach!!! Az sie nie chce ogladac , co sie z tym zespolem dzieje.
0
Messi jakby zagral teraz do pedro , to juz byl by spokoj!
0
Ja to jakos nie jestem zwolennikiem tych naszych zawodnikow z La Massi .Sa to dobrzy zawodnicy na slabsze kluby , czemu oni tak na sile pchaja ich do skladu.Barca to nie jest zespol na ktorym mozna testowac talenty.Barca potrzebuje mocnej lawki , bardzo mocnego skladu podstawowego .A nie experymentowania z mlodzianami , ktorzy przychodz z drugiego zespolu.Jakos nie jestem przekonany do naszej mlodziezy , wypozyczyl bym ich wszystkich.A ogrywal takie maszyny jak suarez , bo on potrzebuje minut ktore traci kosztem munira.
0
Nie moge czytac tego , jak mascherano gral slabo ??? to pytanie kto petowal zapedy ajaxu??? chyba nia Ty !
0
Poniewaz grali w dziesieciu!!!
0
Luis Suarez wkoncu dopasuje sie do gry Barcy , tego jestem pewien. Messi znowu robil roznice , to oczywiscie standard.A jezeli chodzi o gre calej Barcy , to jezeli Rakitic ma napedzac gre barcelony , to prosze Xaviego zeby nie odchodzil !! A jak gra barca LE to kazdy widzi ...
0
Alves gra dobra pilke , strzela bramki z MC ! W ostatni GD krecil Isco jak chcial. Ale juz jest lekko za stary zeby zapieprzac w obronie , ale na pomocy by sie nadal.
0
Widze ze chyba musisz byc wielkim fanem nayman !!! Skoro chcesz zeby gral w barcelonie.
0
BRAVO
montoya bartra pique alba
mascherano
alves xavi meesi naymar
suarez
Alves dlatego ze dobrze gra szybka klepke i teraz ma komu dorzucic pilke .Suarez jest troszke wyzszy , niz messi i naymar.
0
Ja mysle ze czeka nas ciezki mecz , ajax mlody zespol bedzie zapieprzal w polu.A LE jak nie dobierze dobrze skladu i taktyki to bedzie po meczu znowu filozofowanie!
0
Ale przynajmiej lepszymi niz ma teraz LE po swoich nie zrozumialych zakupach .A martino nie byl tez dobrym strategiem . skoro grajac z tak samo grajacym Atletiko Madryt .Bodajrze szesc razy w tamtym sezonie z meczu na mecz coraz gorzej.
0
Ciekawe kto wybierze podstawowy sklad ??? Bartomeu moze Subi , bo LE chyba juz sie pogubil .A jego brak doswiadczenie trenerskiego , za duzo mu nie pomoze:(
0
Przeciez LE na dzien dzisiejszy jest do zwolnienia za to co zrobil i za to czego nie zrobil.Tu nie chodzi o dwie porazki ! A jezeli chodzi o zachwyt , to barcelona mnie jeszcze w tym sezeonie nie zachwycila.Wrecz przeciwnie ...
0
Mowil to Tobie Perez ze tyle daje ?? Czy ojciec naymara?? Ja w przeciwnosci do ciebie pisze o tym co widze .