SUI
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze niech przedluza , mimo ze nie jestem zwolennikiem jego ostatnio nie rownej formy .To zastanawiam sie kto przy zakazie transferowym , zastapi Daniego????
8
Gdyby Luis Suarez nie ugryzl wlocha , to nie wiadomo ile by mial dzisiaj bramek...
0
Napisalem ze czesto a nie zawsze !!!
4
Dla Ciebie geniusz to ktos kto strzela bramki , a dla mnie geniusz to jest i zawsze bedzie Meesi .Ronaldo jak Real gra slabo to placze , a Messi jak Barcelona gra zle to bardzo czesto napedza ten zespol , akcjami ,asystami i bramkami.
3
Legia w LM ... Niech lepiej podziękuję Celtikowi , bo byl wstyd gorszy niż dzisiaj! Jak zawsze przereklamowany klub ze slomianym zapalem.
2
Atletico bez autobusu z "dobra druzyna" za daleko nie pojedzie ! Simeone musi szybko wyremotowac autokar , bo Ardzie Turanowi nie starczy butów na sędziów;)
0
Barcelona w drugiej połowie powinna dostać minimum cztery bramki.Naymar w kontakcie z fizycznym futbolem prawie nie istnieje .
0
Jest dobrze ,ale musza byc ostrozni w obronie .Bayern juz sie dwa razy o tym przekonal.
0
Fajnie ze kontrolujesz skladnie , tylko szkoda ze nie kontrolujesz swojej kultury osobistej.Chcesz sie czepiac kibiców to zaloguj sie na stronie Realu.Chyba ze jestes z Realu ??? Nastepny kibic Jana Miodka , molestujacy komentarze.
3
Barcelona zawsze jest slaba jak dobrze kryty jest Messi .Z calym szacunkiem dla reszty druzyny , ale jest przepasc miedzy tym co robią oni a co daje w grze Messi .A nasza pomoc juz wogole jak gra Rakitic nie daje nic w trudnych meczach.
2
Cala prawda o wygraniu meczu z Barcelona...Trzech musi kryć Messiego i koniec kreatywność w naszej drużynie.
0
Ponieważ w Barcelonie kontrataki byly tak wolne , ze wiekszosc kibiców. Bardziej podniecala sie tym jak Ter Stegen gra nogami , niz np . Rakitic!
0
Orlowskiego komentarz zmusi mnie wkoncu do rezygnacji telewizji Cn+ , nie moge juz sluchac tego wrozbity .
0
To forum kazdy moze sie wypowirdziec .Ale wyobraź sobie że w Chelsea Petr Cech siedzi na lawce ... A Marc jest tak dobry , jak Ty!
0
Ter Stegen powinien grac w Barcelonie B , slabo wypada
0
Mysle ze w LM musi bronic Bravo.Marc jest jeszcze bardzo niepewny i grajac mecz na styku moze byc problem .A dla tych co podniecaja sie gra nogami Marca przypominam ze jednak rece sa ważniejsze a nog to niech uzywa czesciej przy interwencji w polu bramkowym .
0
Ale Ter Stegen został w blokach... A Suarezowi to bardziej przydałby sie ochraniacze na kolana , niz na pszczele; ) tak ogolnie to juz dawno nie oglądałem tak grajacej Barcelony , oby to trwalo jak najdłużej.
0
A moze on i reszta ma to gdzieś! Zresztą juz kiedys pisałem ze to nie forum Jana Miodka , tylko strona Barcelony!
0
Lepiej sie ciesz z gry Barcelony , a nie ."molestujesz gramatycznie i ortograficznie" komentarze kibiców! Mysle ze marnujesz swój cenny czas na tym portalu .Wez swoje slowniki , ksiazki i jedz na misje do Afryki! Pomoz biednym niedouczonym dzieciom...
0
Ale Rafinia gra dzisiaj pilke. Odbiory ,podania i pojedynki jeden na jeden.Chyba pokazal zwolennikom Rakitica jak powinien grac pomocnik w Barcelonie !
0
Rakitic do kontr ???? Na palcach jednej reki ,mozna policzyc jego dobre zagrania.Zreszta nawet Żewłakow przyznal wczoraj ze nie rozumie tego transferu.I jeszcze jedno nie wystarczy pilki podac Messiemu i czekac co zrobi , w barcelonie trzeba byc kreatywny.
0
Dobra pierwsza polowa! Ale niestety zespol w rozgrywaniu pilek jest za bardzo
uzależniony od Messiego.Pomoc nasza jest tragiczna , zadnej pilki wczoraj nie widzialem wartej uwagi .Rafinia musi dostawac dostawac wiecej minut.
0
Ojj ..to całkowicie zmienia sytuacje . Pewnie masz paszport Polsatu!
0
Orlowski rabie dupe Messiemu a Messi w tym czasie szczela bramke !
0
Takie akcje jak Naymar z Messim , myślałem ze sa tylko w Fifie;)
0
Bartra i Montoya .Pierwszy gra o pierwszy sklad ,drugi o pozostanie w Barcelonie .Bartra gra tragicznie a Montoya lapie rytm meczowy i nie zanudza nas wrzutkami do bramkarza.
0
Napisalem ze mysle , a Ty chyba masz mnie za wrozbite z Tvn?
0
Dobrze że ze slupkiem nie pomylił.
0
Orłowski to powinien szachy komentowac!
1
O Pedro to moge powiedzieć w tym sezonie jak Bobo Kaczmarek... "Lepiej madrze stac niz głupio biegac"