SUI

0

Podalem przyklady , zmiany pozycji .DP , OP to nigdy nie jest stoper , jak kiedys grales w pilke to chyba wiesz ze srodkowy obronca jest warzniejszy niz bramkarz , a to ze my go nie mamy to swiadzczy o barcie bardzo zle.A experymenty PEPA nie zawsze byly trafione.

SUI

0

Jakby nie nasz stary styl , to real by nas rozbil 10-1.Nie zauwazyles ze to ze barca umiala przytrzymac pilke co spowalnialo rozpedzony zespul z madrytu.Nasz styl nie jest zly , tylko gra obroncow bocznych , bez asekuracji jest nie do przyjecia. Biegaja do przodu i ciagna za soba pomocnikow .Wlaczajacy sie obronca w innych zespolach to jest zaskoczenie i stwarzanie zagrozenia a w barcelonie stadard.

SUI

1

A kto zaplaci za naymara 150 milionow , chyba ty w Fifie.Przeciez widac ze on jest wiekszym celebryta niz pilkarzem , sztuczka w meczu z realem.Oczywiscie nieudana i pozniej druga polowa , w ktorej wiecej lezal na murawie niz gral .AAA bramke jeszcze strzelil , zapomnialem...

SUI

0

Brak Puyola w defestywie i ciagle rotacje powodoja taki balagan.Widziales kiedys zeby alonso , albo Modric gral w obronie??? a mascherano widzimy od poltora roku , to jest nie do przyjecia. Ten zespol jest latany jak stara skarpeta , a transfery LE jeszcze bardziej nas podziurawily.

SUI

0

Jeszcze jedno boczni obroncy , ktorzy wlaczaja sie caly czas do gry ofensywnej .Ktorych nie asekoruja pomocnicy , to jest dla druzyn grajacych z kontry cos pieknego!!! Alves i Alba jak zrozumieja ze sa obroncami , to moze przestana sie wp...ac naszym ofesywnym zawodnikom ktorzy sa naprawde z gornej polki.

SUI

2

Barcelonie brakuje tylko dobrego trenera ! I sprzedac tych ktorych kupilsmy ( oprocz LS) . Munir i sandro w realu by nie byli nawet w osiemnastce meczowej!! I na koniec pierwszy raz odkad jestem kibicem barcelony , czyli od dziesieciu lat .Stwierdzam ze Real Madryt jest duzo lepszym zespolem niz Barca... Smutne to jest ,ale prawdziwe!!!

SUI

2

Te rotacje tym skladem Barcelony i zmiany trenerow , prowadza do tego ze ten zespol jest coraz mniej zgrany.LE wogole nie ma pomyslu i z tego co widac skladu podstawowego.A gdzie sie to ograc i w razie trudnego meczu , skorzystac z naszej jeszcze bardziej nieogranej lawki rezerwowych . To wszytstko narazie wyglada bardzo zle:(

SUI

0

Luis prosze podaj do dymisji siebie i caly zarzad!!!

SUI

0

Jezeli on nie lubi wygrywac inwidualnych troferum i wazna jest dla niego druzyna .To zycze powodzenia druzynie!

SUI

0

Fergusona MU wygralo tylko raz lige mistrzow , wogole to nie jestem zwolenikiem tego trenera! Murinho lige angielska wygral , hiszpanska wygral , wloska wygral.Nie wiem nic o fenomie tego trenera , co by mnie jaralo.

SUI

0

Wygraja moze lige , ale dlatego ze MU jest w trakcie renowacji a MC jak wygrywa to nie dobrym sezone tylko fuksem.Arsenal jak zwsze nie liczy sie pod koniec sezonu!

SUI

0

Ja nie uwazam ze PEP uczy pilkarzy tiki taki .On oswaja pilkarzy z pilka.Jeden madry czlowiek powiedzial mi kiedys , ze dla zespolow PEPA pilka jest lekka jak balon , a dla reszty jak pilka lekarska;)

SUI

0

Poniewaz na reakcje w takim momecie masz pare setnych sekund !Barcelona ma czesto tak malo czasu , chyba nie musze ci mowic dlaczego...

SUI

0

Po czwarte daltego ze ogladalismy mecz !

SUI

0

Nie chodzi o skutecznosc , chodzi o to jak nasi rywale przeprowadzaja kontry.Kiedys to robil tylko Real murinho a teraz robi to kazdy zespol!

SUI

1

Fabregas gra dobra pilke jak ma duzo miejsca , dlatego tak dobry strateg ja JM postawil go na srodku pola.Ale w meczu z MU nie gral nic tak samo jak w barcelonie.Fabregas nie lubi presingu , gubi sie strasznie:(

SUI

0

Jestem kibicem Barcelony od 10 lat ! Zalogowalem sie na tym portalu na ostatnim meczu z realem .Dlatego ze ogladajac mecz , z kolega ktory ostatnio widzial mecz Barcelony 3 lata temu ... Spytal mnie sie dlaczego w barcelonie pilka nie chodzi tak jak po sznurku ??? Ktos napewno pomysli sobie ze nie ma telewizora , ale gosc bardziej lubi pilke siatkowa i reczna . Czlowiek wogole nie zwiazany z pilka powiedzial ze barcelona jest nie do poznania .Socios ten zespol naprawde jest coraz gorszy !!!

SUI

0

Rakitic wogole nie pasuje do naszego zespolu !

SUI

0

Moj sklad na nastepny mecz , wszyscy oprocz .Rakiticia , mathie, rafini , duaglasa ! Nie chce mi sie juz ich ogladac , jak patrze na ich gre to wydaje mi sie . Ze wiecej chyba nie jeden z nas wnioslby do gry niz oni!

SUI

0

LE jest przyzwyczjony do takiej sytucji , takze nie spodziewajmy sie poprawy w grze!

SUI

0

Ja ogladalem mecz Monachijczykow dzisiaj i uwazam ze Klopp ktoremu BM wykupuje najlepszych zawodnikow potrafi powalczyc. A Real na gre Pepa jest przygotowany nie sto procent , tylko na 500 procent.

SUI

0

Messi jest zajebisty , Naymar jest zajebisty , Mascherano jest zajebisty,Luis Suarez jest zajebisty , Xavi jest zajebisty ! Ale niestety w terazniejszym futbolu kazdy musi byc zajebisty . Jak barcelona byla wielka kazdy byl zajebisty ! W dzisiejszych czasach nie jest w stanie wygrac meczu jeden zawodnik , nawet pieciu . Bravo dla zarzadu a jeszcze wieksze brawa dla LE!

SUI

0

Rakitic , Mathie , rafinia i Luis Enriqe do tarcia chrzanu !!! tyle z mojej strony!!!

SUI

1

Ale Ty jestes nie nazarty Miodek !!!

SUI

0

Suarez musi strzelic jutro dwie bramki z daleka , jak w liverpolu !!! Moze wtedy autobus ktory nam stawiaja nie ktore zespoly, bedzie musial przejechac troche do przodu.A my wtedy z kontry:)))

SUI

0

A jezeli chodzi o Puyola , to wiele razy przywracal piqe do porzadku w trakcie meczow i mysle ze slaba forma gerrarda jest powodem absecji carlesa.

SUI

0

Tak ale z tego co wyczytalem z niektorych opini na temat xaviego , to jego fenomen przegladu gry.Wynikal z jego tego ze on przed meczami sam analizowal taktyke przeciwnikow.Szukajac slabych punktow i wolnych przestrzeni. Podobno taktyka interesowal sie juz od dziecka.

SUI

0

Ok doszedlem , ulzylo ci??? a moze Tobie??? miodek sie znalazl!!

SUI

0

Czytajac ich biografie doszlem do wniosku ze ,oni sa kims wiecej niz tylko pilkarzami.dlatego wydaje mi sie ze jak juz mamy probowac to tylko ich bym widzial.

SUI

0

Wydaje mi sie ze ten zespol trzeba jak najszybciej przekazac dwojce naszych legend Xaviemu i Puyolowi . Wydaje mi sie ze poloczenie geniuszu taktycznego z geniszem mobilizacji i ambicji , moglo by nas przywrocic na pierestal . Jak za czasow Tito i Pepa !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?