Seba86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jakoś dziwnie się to czyta. Mimo że mineło juz parę lat to jednak nadal Guardiola tak jakby nigdy nie przestał trenować Barcy
0
Dwa karne niesłuszne. Najpierw faul na CR7 przed linią a później aktorstwo Neymara. Sędzia niestety nie popisał się w tym spotkaniu. Najsprawiedliwszym wynikiem był by remis.
0
Beznadziejna transmisja. Koleś weź wciśnij to OK!!!!
0
Naucz się pisać po polsku. Ne każdy siedział.
0
O czym Ty mówisz chłopie?? A co mieli klęknąć i zrobić dobrze Barcy bo nadludzie przyjechali?? Grali sportowcy ze sportowcami a że jedni zagrali na maksa bo to dla nich przywilej i mecz wyjątkowy a dla drugich to był przykry obowiązek za pieniądze to i dla tego poziom był jaki był. A co do kibiców to przypomnij sobie co Chorwaci zrobili w zeszłym roku dla CR7 gdy Real tam grał sparing.
0
Taa szok, nie mogą grać. Ale jakoś Bayernu już nie odpuszczą?? To jest lekceważenie polskich kibiców. To klub powinien przeprosić a nie jakiś tam organizator.
0
Skoro za podobne tylko dużo wyższe oszustwa skazano D&G to dlaczego nie mieli by skazać Messiego? Za to że jest Messim? Dostanie dużą grzywnę a ojciec zawiasy i na tym się skończy.
0
Ja też. Szkoda że zdjęcie robione słoikiem
0
I co z tych bramkowych rekordów skoro zabrakło Go w najważniejszym momencie? Messi nie powinien grać w każdym meczu to absurd.
0
Gdzie wy widzicie mecz na tvp?? W żadnym programie tego nie ma!! Na 1 mecze są zawsze w środe.
0
To Leo ma ojca? Nie został niepokalanie poczęty? : )
0
http://streamon.pl/stream,id-3.htm
0
Czy ten komentator na Nsport musi tak mlaskać!? Na wymioty mnie zbiera bez głosu oglądam.
0
Wiem że to plotka a;e na wiosnę trzeba się na rower przesiadać bo niedługo za ropę wszystko wykupią.
0
2 Papież z Argentyny. Leo ma kolegę : )
0
"Gratulacje" dla sędziego. Oby to był jego ostatni mecz w LM!
0
Trzeba kupić dobrego obrońce. P&P przestali sie sprawdzać.
0
Jam dobrze zapłacą to jak najbardziej.
0
Z Milanu najlepszy był sędzia.
0
Jeśli mecz miałby się odbyć to na neutralnym terenie. Np. Paryż, Amsterdam, Warszawa : )
0
Admini zbanujcie tego sukinsyna - mlodyzonkis
0
Ja słyszałem że Supraślanka Supraśl też jest zainteresowana Pepem : )
0
Podobny do rodziców. A dziewczyna śliczna ;)
0
fellow2,
oraz Chychrynskiego i Hleba .W sumie to Alexis oraz Cesk też nie wypadli jakoś nadzwyczajnie w tym roku.
0
Bilbao zagrało tak kiepsko finał LE że jeśli przegramy to tylko na własne życzenie. Ale nie sądzę żeby tak było. Pep odchodzi to jego ostatni mecz więc będą chcieli pożegnać się z pucharem w ręku.
0
Laporta przegrał w 2010? Kto pisał ten artykuł? On nie mógł startować ponownie!
0
czornyfcb - no to pierwsze jest chyba ważniejsze
0
Francuzi też uwielbiają strajkować więc ja bym z Marsylią nie ryzykował ;)
0
Sezon z głowy.
0
Jak sanepid ; )