Seba86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrana z Realem to jednak trochę przy mało. Każdy z zespołów z czołówki europejskiej wygra z nimi w tej chwili. Zobaczymy czy Roni sie obudzi gdy zacznie sie prawdziwa walka na wiosne. Fajnie by było. Piłkarski świat tylko by zyskał.
0
hmm dziwne Alexanko nie ma w 10?
0
Messi ma indywidualną umowę z Adidasem?
0
Zaufajmy Guardioli. Ja byłem bardzo przeciwny przyjścia Zlatana i musze przyznać że sie myliłem z czego sie zreszta bardzo ciesze ;)
0
Juve wygrało lige bo ustawiało mecze. Nikt już tego nie pamieta? Za darmo sie mistrza i najpopularniejsza drużynę do 2 ligi z ujemnymi punktami nie spuszcza.
0
Ktoś ma dane ilu jest socios w Polsce? Kilku już widać na forum ale dokładniej.
0
Boże ludzie!!! To jest sport w którym zdarzają sie kontuzje a Milito jest CZŁOWIEKIEM nie maszyną! Nie bądzie takimi su****nami. Przedmiot sie zepsuł pracując dla nas to trzeba Go wywalić bo niepotrzebnie siedzi i pieniądze bierze tak?? Myślicie że Milito chciał tej kontuzji czy jak? Na bank to jest najtrudniejszy okres w jego życiu i ciężko pracuje żeby wrócić do zdrowia. To nie jego wina że tak wyszło. W tej branży takie sytuacje mogą występować bo wykonują ją ludzie nie maszyny którym wiymieni się części nasmaruje i jest ok. Tą sondę i wasze opinie uważam za SKANDAL! Chłopak potrzebuje teraz pomocy a nie pastwienia se nad Nim.
Bez pozdrowień.
0
Wygranie Superpucharu łączy się z jakąś nagrodą pieniężną czy pozostaje tylko sam prestiż? Wiecie coś na ten temat?
0
No ale przed chwilą ładnie sie odgryźli : ) A CR w ogóle nie widać.
0
Oglądam właśnie mecz Realu. Ale szmate Deportivo wpuściło.
0
Dobrze że Iniesty nie powołał. Kontuzjogenny jest lepiej niech gra dla nas.
0
Hmm Messi nie mówi po angielsku?
0
Ja byłem pewny że zakończy karierę w Brazyli.
0
Może do trypletu na stronie głównej dodacie superpuchar?
0
Baskowie po 1984r powinni prewencyjnie zaczynać mecze z żółtą kartką na koncie. Dziwny klub z terrorystycznego kraju.
0
Ci "normalni ludzie" podpiepszają młode talenty wychowywane przez inne kluby. Cesc jest jednym z nich. Czy to jest normalne??
0
Do horang od te 34 bramki strzelił bodaj w 35 meczach. Nie wystąpił we wszyskich spotkaniach.
0
Hehe płeć piękna będzie miała swojego idola : ) już to widać. W sumie to oceniając tak moim męskim okiem cienko było pod tym względem u nas ;D
0
Zupełnie mi sie ten transfer nie podoba. Myślę że robią go troche pod presją posunięć realu. Ibra nie jest tyle wart. No ale co my tam możemy wiedzieć jaka jest sytuacja w szatni nastroje Eto do gry w Barcie etc. Take nasze dywagacje są nic nie warte. Mam nadzieje że zarząd wie co robi.
0
Adidas sponsor Realu musi sie nieźle wkurzać widząc CR w koszulce z "fajka" ; )
0
Co Wy teraz składy porównujecie. Stanowczo za wcześnie na to. Raz że okienko transerowe w pełni a dwa to nie wiadomo kto będzie w trakcie sezonu w formie. W zeszłym roku Real był mocno osłabiony przez kontuzje. 2 lata temu my. Nie wiadomo jak bedzie w tym roku.
0
Nie każda inwestycja musi wypalić. Tak to już jest. Wydaje mi sie że troche przepłacono za Niego. Mam nadzueje że jeśli zostanie na ten sezon to udowodni że sie myle ; )
0
Jak Roni sie obudzi i wezmie do roboty to nawet nie zauważą straty Kaki. A to że Włoskie kluby nie stać na duże wydatki wiadomo nie od dziś.
0
Pawian - sobota bardziej medialna. Pewnie TV wymogły na UEFA. To one tak naprawde rządzą.
0
BTW szkoda że Madryt dostał bo teraz na finał u nas możemy liczyć za jakies 4/5 lat
0
Było zwycięstwo w Londynie, Paryżu i Rzymie. Zostanie tylko jeszcze wygrać w Berlinie no i właśnie w Madrycie ; )
0
Kolego można najpierw w google poszukac a poźniej pytać na forum. To nie jest transmisja internetowa którą by ciężko znaleźć.
0
Szkoda że nie było pytania o sponsora na koszulkach i unicef. Z tego co pamietam Laporta opowiadał sie kiedyś za reklamami.
0
Chłopaki wydaje mi sie że w tym całym zamieszaniu z Eto nie chodzi do końca o sprawy sportowe.
0
W jego przypadku lepiej podawać liczbe minut. Więcej grał tylko na początku i końcu sezonu jak wszystko bylo rozstrzygniete. Najczęsciej wchodził w 85 minucie.