0

Jak Żyrkow przyjdzie to Hleb bedzie mial z kim pić ;)

A co do Argentyny to tak to jest jak sie za trenowanie bierze nowicjusz wyciągniety z ciagu kokainowego.

0

Jakoś dziwnie w tej żółtej koszulce wyglada ; ) no i numer 2 u kanarków to zawsze mi sie jednak bedzie kojarzył z Cafu.

0

Jeszcze tak nie było żeby raport IFFHS nie wywołał u mnie salw śmiechu. Nie mam pojęcia według jakego klucza przyznaja miejsca.

0

Każdy dzisiaj chce grać w u nas. Inne kluby muszą sporo dopłacić zeby nas przebić.

0

Pewnie będzie 30 baniek od razu i 5 po roku jak dostaniemy sie do LM.

0

Messi chyba z Hlebem do vodki usiadł ;)

Chłopie ze słowianami sie nie pije. Szczególnie tymi zza Buga ;D

0

Ciężko wybrać najlepszego piłkarza a co dopiero trenera. Wypowiedz zupełnie bez sensu.

0

Nie wiem jak by ten zespół wyglądał z R10. Sportowo może i lepszy od Henryka ale...

0

Takie tematy będziemy maglować w sezonie ogórkowym. Teraz cieszmy sie najlepszym sezonem w historii.

0

Co Wy świrujecie. Jesteśmy kibicami Barcy w Polsce. Jak mam sie czuć Katalończykiem/Hiszpanem a tym bardziej decydować kim sie mają czuć kibice FCB na półwyspie iberyskim???

0

No coments...

Pewnie żeluś długo dzisiaj płakał przed lustrem

0

Po tym co Bayern pokazał w tym sezonie nie ma szans na zatrzmanie Riberego. Jak (dobry) piłkarz chce odejść to odejdzie. Pytanie tylko dokąd.

0

Widze że kolega z Lublina : ) Byłem u was na baletach w zeszłym roku i mi nie posmakowało tak szcerze :)

0

Puyol zacznał karierę jako prawy obrońca więc nie ma co przesadzać z tą zmianą pozycji. Ja bardziej wyróżnił bym Toure. Kolejny mecz na środku defensywy i kolejny udany występ.

0

No ja po półfinale "wygrałem" 8 piw ale widać kibice chelsea sa niesłowni.

0

No i gdzie ten fan MANU teraz jest??? Gdzie ta niesamowita obrona która nie pozwoli na "harce"? Pokłoń się przed najwspanialszym zespołem w historii jeleniu!

0

Myślę że to nie jest miejsce na taką rozmowę. Debatowanie o tym która religia jest lepsza i bardziej pokojowa/brutalna również. Mam apel niech każdy trzyma swoją wiarę dla siebie nie afiszuje sie z nią i szanuje innych. To chyba uniwersalne wartości czyż nie?

0

Co do samego Zapatero nie mam zdania ale denerwują mnie teksty typu "kiedy Zapatero został premierem zaczęły się sukcesy Barcy". Nie wiem co mają sugerować.

0

Ja i tak jestem już zadowolony po sezonie. Podwójna korona, zniszczenie Realu na SB i osiągnięcie finału LM - to ostatnie też ma przecież ogromną wartość. W dodatku wszystko w pięknym ofensywnym stylu bez kalkulacji. Zwycięstwo to będzie wisienka na pysznym torcie i odjazd na maksa. Ale nawet gdy Eto spartoli 5 setek a Valdes puści ze 2 szmaty nic sie nie stanie. Ci panowie dali nam masę radości w tym roku. Będzie można im to wybaczyć.

Pozdrawiam.

0

Też mi porównanie. Każdy mógłby zrobić takie samo. Dane z wiki parę fotek i sumy transferów. Historia i liczby nie grają panowie.

0

Jak pierwsi strzelimy gola to może byc naprawde dobrze. Jak pierwsi stracimy to nie ciekawie to widzę. MAN nie popełni takich błędów jak Chelsea.

0

Mam nadzieje że dzisiaj Pep wpuści Hleba, Gudiego i Bojana od pierwszej minuty. Należy im się to za cały rok na ławce.

0

Łydka to nie jest duży problem Jakby miał problem z dwugłowym to mogli by się martwić. Na bank zagra w finale.

0

Dobry tekst. Ob więcej takich.

0

Nie podoba mi się rozbicie lini pomocy i Toure w obronie. niestety ale pewnie zagram tak w Rzymie. Co ten Busquet robi w składzie?? Od czasu jak przedłużył kontrakt a było to gdzieś w grudniu gra beznadziejnie.

Stawianie na wychowanków musi mieć też pewne granice.

0

Nie myślcie że Milito w nastepnym sezonie nagle wstrzeli z formą i będzie gał w pierwszym składzie. Długa była ta kontuzja.

0

Rotacja była kiedy wygrywaliśm do przerwy 3 bramkami lub więcej. Pep przeważnie gra tym samym składem a zmienia w 85 minucie. to musiało sie kiedyś odbić.

0

Stary nie przesadzaj. Guddy nie nadaje sie do kierowania grą. W środku musi zagrać ktoś z 2 Xawi/Iniesta. Najlepiej zamiast Sergio. W słabiutkiej formie jest chłopak.

0

Pamiętamy. MJ Vs Karll.

No i niezapomniane Hej hej NBA : )

0

Jest szansa że se nie zdarzy. Mają stary skład trzeba będzie dokonać wielu zmian a nie zawsze wiadomo co sie z nich urodzi. Czelscy przerrżneli równo. Dla Nas ta porażka nie była by tak bolesna. Mamy nadal świeży zespół i będziemy długo w czołówce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?