0

Mickey131 - który Ty jesteś rocznik? 2000?

0

Mało prawdopodobne rozwiązanie. Ćwierćfinał LM jeszcze tak ale 1/2 czy finał CDR raczej niemożliwe. Madrt tak wcześnie odpadał w obydwu rozgrywkach w poprzednich latach że nie ma podstaw twiedzić że w tym roku będzie inaczej.

0

lorekors

Gol to gol. Inzaghi cz Raul 3/4 bramek strzelili z 2 metrów lub na pusta.

0

Może Pep bierze przykład z naszego premiera i podejmuje decyzje według wyników sondaży :)

0

Kłania się system sprzedaży praw telewizyjnych. Dobrze ze jest jeszcze ta ulga podatkowa dla pilkarzy z zagranicy ale jak widac niewiele to daje.

0

No z ta wizja gry Laparta to pojechaliście. Nik nie ma wiecej strat niz Sergio a jego ofensywne zagrania przyprawiaja mnie czasami o zawał serca.

0

W 2006 dostał Canavaro to teraz też dostanie mistrz swiata. Mam nadzieje ze bedzie to Xavi. Iniesta ma jeszcze czas na to Hernandes juz nie.

0

Ładna ta Agnieszka : )

0

To w koncu dunskiej czy norweskiej telewizji?

0

Moze dzieki temu Pinto sie w Cracovi pojawi :)

0

Bojan skończył już 20 lat więc młody jest na standardy polskiej "ekstraklasy" ale nie w Barcelonie. Myślę ze okres ohronny sie juz skonczył i należy go rozliczac normalnie nie patrzac na metryke.

0

Dajcie już sobie spokój z tym żelem CR7 bo nudne to sie robi. Ronaldo to piłkarz i z tego jak gra Go rozliczajmy.

0

Te zachwyt nad Messim zaczynają mnie powoli mdlić. Messi to Messi tamto. Larson dobrze powiedział że Baca to nie tylko On a Xavi i Iniesta sa nie gorsi tylko graja na innej pozycji.

0

Lepiej żeby firmy promowali sportowcy jak Leo czy CR którzy odnieśli realny sukces niż te wylansowane pseudo gwiazdki z "szoł biznesu"

0

Nic tam wielkiego się nie stało. Ramos jedynie potwierdził że przedstawianie go w "Cracovi" jako nie rozgarniętego ma swoje powody :) Domyślam się ze zrobia o tym skecz niebawem.

0

Fir - Jest na youtube

0

Tak jak Canavaro w 2006 teraz dostanie Xavi. Za całokształt.

0

Pewnie karzdy z nich nie ma już szafek gdzie stawiać wszystkie te puchary :)

0

Ciekawe czy zarejestrował się jako Serb? Bo wtedy obejmuje go prawo becksa i płaci mniejsze podatki.

0

eldorado - masz 100% racji. do tego jeszcze dodam że nazywanie przez kogoś sezonowce nawet jeśli "kibicuje" dla Barcy od lat jest śmieszne. Prawda jest taka moi drodzy że 99% użtkowników tej stron nigdy nawet nie było w Barcelonie i nie widziało jej na żywo. Takie "kibicowanie" i "oddanie" klubowi przez serwer jest śmieszne. Żadni z nas kibice.

0

Casillas zawsze wypowiadał się z szacunkiem o swoim wielkim rywalu. W przeciwieństwie do pierdołowatego Dudka. Od tego 5 letniego pobytu na ławce popierdoliło mu sie juz dawno we łbie.

0

Ciekawe o co mu chodziło z tym trenerem filozofem?

0

mpower

O jakich tytułach mówisz? Bo LM wygrał 2 raz z dwoma innymi. A co do okresu w Chealsa to wybacz ale tam sie akurat nie popisał. Nieograniczony budżet piłkarze tacy jakich chciał i Europy nie zawojował. Jeśli przyjmiemy różnicę w stażu trenerskim to Pep wypada zdecydowanie na korzyść w 2 lata wygrał niewiele mniej co Mou.

0

Co za różnica ludzie? Przecież to Ich praca. Idą tam gdzie lepiej płacą i mają szanse grać. To że sympatyzuje z Barca nie znaczy że miał nie przechodzić do Madrytu.

0

Nie wiem czy będzie to Iniesta ale na bank wygra mistrz świata. Skoro 4 lata temu dano nagrode dla Canavaro (nie było komu dać do dali mu) to w tym roku nie ma żadnej wątpliwości że wygra Iniesta albo Villa. A co do Snedea to równie dobrze można nominować Xaviego no ale wiadomo AS....

0

Za Ronea powinien bc Eto. Niby czym takim zaimponował w tej edycji? Samuel wygrał całość i śiwtnie zagrał z Barca.

0

Oj odrazu Martina z błotem mieszacie. Może to i prawda. Leo nie sprawia wraeZenia lidera. Ale jak to mawia Wenger z Arsenalu ja wierze w celne podania a nie groźnie miny czy coś takiego :)

0

Dziwny ten ich ramadan. My też mamy swój post ale to nie to samo co nie jestc mieasa a w ogole nie jesc i nie pic w ciagu dnia.

0

Villa i przedewszystkim Torres zagrali cieniutko. Bardzo statycznie. Po stracie bramki zupelnie sie pogubili. Zaczeli grac skrzydlami co przy tylu zawodnikach szwajcarskich w polu karnym bylo bezsensem. Iniesta tez jakos bez blysku. Xavi poprawnie ale czesto za bardzo zwalnial akcje. Chyba trener ich przetrenowal w okresie przygotowawczym bo ruszali sie naprawde wolno. Slabe starty do pilki. Mecz podobny do spotkan Barca vs Chelsea czy Inter.

0

Wszystkie wywiady z Leo sa takie same. No ale najlepsi pilkarze juz tak maja ze odpowiadaja slowami swoich agentow. Mozna by w zasadzie stworzyc szablon i tylko nazwiska zmieniac Messi Henry Xavi itd. Kazdy mowi to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?