0

On zawsze zawodzi. Strzelił pare ładnych bamek ale nic jeszcze nie wygrał a dobija do 30. 60 baniek to można zapłacić za Messiego czy CR ale nie Zlatana. Nie chce Go w Barsie.

0

Hehe muszą przed meczem dobrze poimprezować. Na fantazji sie lepiej gra ;)

0

Komentarze na stronie Chelsea przypominają mi pamiętny mecz z Austrią : )

0

Iniesta kocham Cie! ehh co za EMOCJE. W tym meczu było wszystko. Martwią osłabienia ale co tam. Finał jest nasz. jaki piękny dzień ;)))

0

Dzisiaj roztrzygnie sie przyszłość piłki nożnej. Jeżeli Barca odpadnie to znaczy że zostaną nam już tylko flaki z olejem defensywa defensywa i wyrachowanie ala Murincho. mam nadzieje że piłka z ras będzie sprawiedliwa i artyści pokonają drwali.

0

Chyba zaskoczy miało być

0

Hmm w sumie ciekawe pytane kto wystąpi w jakich strojach. Jedynym logicznym argumentem kto ma ustąpić miejsca komu jest to że Barca bła zespołem wylosowanym najpierw (chodzi o drabinke) wszystkie mecze pierwsze rozegrała najpierw u siebie. Man miał podobnie ale został wylosowany później (był dalej w drabince). Więc "gospodarzem" powinna być Baca. innych argumentów nie widzę.

0

Panowie własne boisko NIC nie znaczy. To są zawodowcy. Oni rozegrali w życiu setki spotkań na obiektach przeciwnika. Myślę że wszystko im jedno gdzie grają tak naprawdę. To naszą przewagą jest właśnie gra na wyjeździe bo u siebie nie starcliśmy bramki i jak coś strzelimy to Chelsea popłynie ;)

0

Dzisiaj każdy chce gać u Nas. Niech sie E2 nie dąsa bo i niemu zabraknie miejsca. A Hleba trzeba pogonić. Nic nie wnosił do drużyny.

0

No właśnie skoro Szpak tak mówił to pewnie jest odwrotnie.

0

No Panowie o 8 piw sie z koleżanką z pacy (kibicem Chelsea) założyłem kto awansuje do finału. Radze wygrać bo będę zły! :)

0

Przydały by sie napisy

0

Cristiano miał słabą jesień w tym sezonie. Można Go nie lubić (ja do nich należe) ale trzeba docenić klase sportową. Dzisiaj jest motorem anpędowym sukcesów MU.

0

Chelsea na bank zagra tak samo jak we wtorek. Real pokazał że otwarta gra z nami to samobójstwo. Będą liczyli że może Drogba coś tam fuksem ustrzeli albo się położy w polu karnym i czekali do jedenastek. Mam nadzieje że E2 będzie w środę skuteczniejszy bo jedna bramka bezapelacyjnie daje nam awans.

0

Przeprosić to jednak powinniście... Swoich kibiców.

0

Dwa razy Busquetsa "wpuściliście" na boisko : ) Ale dzisiaj wam wybacze :)))

0

R10P88 - ćwiczyć to sobie można z Majorką ale nie na wyjazdowym GD!

0

Do tej beczki miodu trzeba jednak dorzucić historie o tej żółtej kartce... Nie chciało sie robić szpaleru nie chciało. Powinien podnieść rękawice w końcu był za tą sytuacje odpowiedzialny podobnie jak każdy piłkarz FCB.

0

Do wujo444 - i to właśnie będzie ten skreślony hehe : )

0

Spoko obrońcy jak widać nie byli dziisiaj najważniejsi nie matwił bym sie tym az tak.

0

No to jest problem. Abidal jest cieniutki i do wymiany a to On pewnie zagra w rewanżu. Do tego Puyol bez formy. Może być ciężko.

0

Spokojnie panowie. Mamy jeszcze 2 mecz w którym wcale nie będzie trudniej (wbrew pozorom). Angole już nie zagrają takiego anty futbolu a my będziemy mieli więcej miejsca z przodu. Myśle że coś wpadnie dla nas. Strzelone przez nas bramki będa sie za tydzień liczyć podwójnie. Na naszą 1 Angole muszą strzelić 2. A coś czuje że tego nie zrobią i sie skończy 1:1 : )

A co do pracy sędziego wypowiadać się nie będę. Zdecydowanie najsłabszy element meczu.

Pozdro

0

E tam sporo przypadku tam było. Jednorazowy wybryk. Powtórzył to kiedykolwiek? Messi w każdym meczu takimi rajdami imponuje.

0

Wiecie kogo potrzebujemy? Nie żadnego tam Riberego. Potrzebujemy piłkarza który potrafi uderzyć z dystansu i z rzutów wolnych. W zespole nie ma nikogo takiego.

0

Ale faktycznie Getafe gra bardzo słabo. Powinni cos stzewlic jeszcze. Jedna bramka to zawsze niebezpieczna przewaga.

0

Chłopaki też wam tak "śnieży" na veetle.com?

0

Nie wiem jak wy ale ja nie widzę żadnej logiki w tej wypowiedzi.

0

A jaką opinie mają Bawarczycy w Niemczech żeby dawać takie porównania? Bo o Katalończykach w Hiszpanii co nieco wiem.

0

Hehe Henry ma za sobą dobrą noc... W sumie jest rozwiedziony to co mu tam : )

0

Obstawiam bramkowy remis. Patrząc po wypowiedziach Niemców nikt już nie wierzy w cokolwiek. My pewnie zagramy asekuracyjnie. Nie ma sensu sie meczyć. ciężki okres przed Nami. Dobrze by było gdyby Messi odpoczął ostanio dużo gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?