0

Spoko. Ważne że bez formy przywozimy dobry rezultat. Za 3 tygodnie chłopaki odzyskają dyspozycje i wtedy zobaczymy. Martwi tylko gra Henrego. Chyba już nic nie pokarze w tym sezonie ;/

0

Marco87 - życie to nie jest gra w menagera : ) Pep przebywa z zawodnikami na co dzień i podejmie najlepszą decyzję z możliwych.

0

Nie dramatyzujcie. Przed finałem LM też były problemy ze składem i świetnie sobie poradzili. Najwyżej Abidal z Milito zagrają na środku a Carles z prawej. Zwycięstwo i umocnienie przewagi. Do końca jedna kolejka mniej.

0

Wszystko super tylko Pep znów robi swoje zmiany w 90 minucie. Kontrolujemy przebieg spotkania prowadzimy bezpiecznie. Można wcześniej zdjąć Messiego i dać Pedro ze 20 minut pograć ze słabym rywalem. To mnie zawsze wkurzało u Guardioli. Bezpieczna przewaga brak zagrozenia ze strony przeciwnika a jak nie było zmian liderów tak nie ma.

0

Sandruszko musi zrobić świetną kampanię żeby pokonać delfina Laporty. W przeciwnym wypadku nie ma żadnych szans.

0

Bzdura. Laporta nie kandyduje bo latem 2008 dostał votum nieufności od socios. Dlatego Laporta nie kandyduje bo nie może. Nie dla tego że statut zezwala tylko na 2 kadencje.

0

Oj tam sie przejmujecie. Nie wszystko można wygraywać. Zreszta jescze nie odpadliśmy. Tragedia by była jakbyśmy odpadli w 1 rundzie z 3 ligowcem tak jak to zrobił Madryt. A porażka z Sevilla? Zaden wstyd. To od lat czołowy klub Hiszpani i Europy. Chłopaki grają ostatnio dość często i lekką zadyszke łapneli. W zeszłym roku było to samo w czasie przed pierwszym meczem z Lonem. Też wszyscy w panike wpadali a jak sie sezon skonczył? Zaufajcie Pepowi.

0

Dokładnie. Casillas ma opinnie ale nijak to sie ma z aktualną formą. Media lubią zawodników z "opinną" i ich promują, patrz tegoroczne plebistyty. Obecnośc tam Kaki to skandal. Zamiast niego powinni tam siedzieć Roney albo Alves.

0

Te porównywanie do Pelego czy Maradony są nad wyraz moi drodzy. Rozumiem euforie po 6 trofeum w ciągu roku ale spokojnie. Po pierwsze to aby być uznawanym za najlepszego na świecie trzeba być mistrzem świata. Nie ma innej opcji. Maradona może nie sam nie wygrał w 86 i nie zdobył wice mistrza w 90 ale w ogromniej mirze byłą to jego zasługa. Pozostali piłkarze byli słabsi. Posłuchajcie ekspertów z tamtych lat. Argentyna miała by bez niego problemy żeby wyjść z grupy.

No a po drugie jeśli chodzi o klub to wielkorotnie powtarza się że Barca jest silna drużyną a nie indywidualnościami. Messi błyszczy w niej to fakt. Ale nie powiecie mi że jest to ojciec wszystkich sukcesów. Gdzie Iniesta Xavi Eto Puyol Henry Ibra Dani itd. Taki tekst "Każda epoka miała najlepszego piłkarza, ale Lionel Messi pozostanie najlepszy na zawsze" to może napisać podniecony 12 latek ale osoba która ma jakiekolwiek pojęcie o futbolu.

0

Nie skreślajcie jeszcze Henry'ego. Pamiętacie co wyprawial w meczu z Realem w madrycie? Ma teraz słabszy okres ale wierze że sie podniesie. Nadal Go potrzebujemy.

0

"Bo jak prawdziwy chłop płacze to musi być święto" : )

0

Śmieszne te brązowe i srebrne piłki. Przerost formy nad treścią. MVP ok taka nagroda powinna być ale pozostałe są zbędne. Może jeszcze nagrodzmy króla strzelców, najlepszego bramkarza i odkrycie turnieju. Ehh generalnie to nie lubie tego turnieju. Interkontynentalny był spoko. Klubom Azji, Ameryki Pn, Afryki czy szczególnie Oceanii jeszcze zbyt wiele brakuje żeby mierzyć się z Europą. No ale FIFA chce wyciskać kase także z innych kontynentów.

0

no Messi to dzisiaj w stylu Inzagiego tą bramke strzelił : )

0

Chyba co strzał to bramka : )

0

szybki nie zachowuj sie jak skończony idiota. To że ci pseudo fani z Madrytu zachowują się jak małpy to nie znaczy że my mamy się zniżać do ich poziomu.

0

Gdzie są admini? Dajcie mu bana i usuncie to gówno z forum!!! (inaczej tego nie a sie nazwać)

0

BTW ciekawe jaką Toyotę dostał Messi? Pewnie odda jakiemuś kuzynowi w Argentynie : )

0

Te wręczanie nagród ma organizacje gminnego pikniku a nie Klubowych mistrzostw świata. Całe gremium obrucone tyłkami do boiska i piłkarzy, wszyscy sprawiaja wrażenie jakby nik nie wiedział o co ty chodzi. Nie lubię takiego przedłużania ceremonii. To wszystko traci jakikolwiek sens i nie pozwala sie cieszyć.

0

Spokojnie ludziska. To tylko 1:0. No a mecz stoi na fatalnym poziomie. Nie widać błysku u chłopaków. Chyba już zbyt przemęczeni są sezonem.

0

Szkoda że w tym sezonie Go nie mamy. Iniesta i Xavi grali by na zmiane z Cesem. Ewentualnie w trójkę z Iniestą na skrzydle. A to że Fabregas mówi że zostanie w Arsenalu nie ma znaczenia. No niby co innego ma mówić? Żeby na niego kibice Arsenalu gwizdali? Kaka też mówił że zostanie w Mediolanie...

0

Pod względem matematycznym najbardziej prawdopodobne jest trafienie na Milan. Włosi jako jedyni mają zespoły w dwóch "koszykach" Fiorentina nie może grać zzespołami z Mediolanu.

0

Najsprawiedliwszym wynikiem był by remis. Real grał równie dobrze. W pierwszej połowie myśmy byli częściej przy piłce ale Oni mieli lepsze sytuacje. W drugiej świetne wejście Ibry i doskonała gra Puyola. Madryt sam jest sobie winny że nie wykorzystał przewagi w 2 połowie ale pamiętajmy że wcale nie zmietliśmy ich z powierzchni ziemi. Real zagrał dobry mecz. Zabrakło troche umiejętności no i mieliśmy Carlesa : ) Pozdrawiam

0

Ale Puyol wykończony jest

0

Strasznie mi sie tnie, w zasadzie wynik akcji to po reakcji kibiców poznaje ;) ale Real ma sporą przewage. Mogli już prowadzić

0

Autor to zapalony militarysta : )

0

Dobrze że LFC odpadł. Angielska "dominacja" sie kończy. Będą nowi rywale będzie ciekawiej. Troche to już monotonne było przez ostatnie lata.

0

Pow3R - W Knayu? A gdzie to jest? W Tunelu są czesto transmisje. Mają tam C+ a w niedziele raczej nie ma tłumów.

0

To że sie zaszczepisz nie znaczy że nie zachorujesz. Po prostu objawy będą słabsze.

0

Dokładnie Srebny mi też sie to nie podoba. Rozdmuchują to maksymalnie. To samo z tym pucharem konfederacji. Też niepotrzebna impreza. Niby ma to służyć propagowaniu futbolu w Afryce i przede wszystkim Azji (zobaczymy jeszcze komu dadzą dwa następne MŚ wybór już niedługo), ale odbywa sie zbyt dużym kosztem najlepszych piłkarzy.

0

Może ktoś nazwie mnie socjalistą ale jednak uważam że zagraniczni piłkarze powinni płacić taki sam podatek jak wszyscy inni. Po pierwsze dlatego że było by to fer wobec kolegów Hiszpanów z drużyny (jestem pewnien że taki Puyol czy Raul nie są zachwyceni prawem Becksa), a dwa to dlaczego przedsiębiorczy ludzie mający duże dochody i zatrudniający ludzi do pracy mają płacić wyższe podatki? Skoro niektórzy z Was mają liberalne poglądy na podatki to optujcie za obniżeniem ich dla wszystkich a nie bronicie tylko bardzo wąskiej i bogatej grupy ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?