ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślę, że z taką pomocą sędziów to Real obroni tą LM. To jest kurwa żenada. Niech wreszcie wprowadzą te powtórki bo jeszcze w końcu Real wygra LM 5 razy z rzędu.
0
Jeszcze w takim wieku.
0
Nie no sorry Vidal za ten faul nie powinien wylecieć, ale Casemiro już tak.
0
Nie no jaja na całego. Vidal powinien wylecieć, ale Casemiro również. Żenada na całego.
0
Mecz do oglądania jest świetny. Szybkie tempo, sporo akcji bramkowych, brakuje tylko bramek(tych Bayernu najbardziej :D).
2
Dokładnie. Za coś im płacą te miliony. Ja rozumiem, że czasami przychodzi gorszy okres dla jakiegoś piłkarza i forma spada, ale nie bez powodu taki Lewandowski jest uważany za jednego z najbardziej profesjonalnych piłkarzy. I już nie ma co przesadzać, że Ci piłkarze mają tak, źle. Jak nie grają meczu w środku tygodnia to co chwilę są newsy, że a ta byli odwiedzić swój kraj, a to odwiedzili kolegę, a to polecieli tam i tam. Wiadomo, że nie imprezują tak "ostro" ale czasu wolnego to mają akurat sporo.
0
No ok, kilku piłkarzy odejdzie z Barcy i mam rozumieć, że ich pensja od razu zmniejszy się kilkukrotnie? Otóż nie, po słabym sezonie w innym klubie pewnie w nowym nie będą zarabiać więcej, ale też nie sądzę, że nagle będą zarabiać dużo mniej. Wytłumacz mi w takim razie co dzieje się z piłkarzami Barcelony? W futbolu zawsze można przegrać, nie można być zawsze na szczycie. Jednak jak patrzy się na statystykę przebiegniętych km w meczach w Paryżu i w Turynie to widzi się, że coś jest nie tak. Uważasz, że wszyscy piłkarze w meczu z Juve dali z siebie 100% i walczyli do ostatnich sekund? Remontada z PSG to był wspaniały mecz dla kibiców, tam było widać zaangażowanie i walkę ze wszystkich sił. Gdyby nawet wtedy odpadli to myślę, że większość biłaby brawo bo było widać, że chcieli awansować i że w to wierzyli.
1
Powinna motywować pensja? Barca przegrała 4:0 z PSG i 3:0 z Juventusem i coś stanie się z ich pensją? Zostanie im odtrącone? Sam sobie odpowiedz. Zresztą jak by pensja motywowała piłkarzy to PSG i City powinny na przemian wygrywać LM. Tym "bogaczom" potrzebny jest właśnie dobry motywator który zmusi ich do zasuwania na boisku i zostawiania tam serca pomimo tego, że są milionerami i właściwie mogą mieć wszystko w dupie
2
Niestety prawda. Zawodowi piłkarze a w szczególności Ci najlepsi mają teraz raj. Jedyną rzeczą jaka może popsuć im karierę bądź wykluczyć w ogóle jest jakaś poważna kontuzja. Nawet Balotelli znajduje kolejnych pracodawców. Z sezonu na sezon pieniądze coraz większe, do tego mogę wyjechać na "emeryturę" do Chin albo USA i grać niemal do 40 za ogromne pieniądze.
0
O tak Donnarumma, calkowicie o nim zapomnialem. Też uważam go za lepszego niż Ter Stegena. Myślałem nad Navasem, ale tutaj chyba postawił bym znak równości bo nie potrafię jednoznacznie wskazać który jest lepszy.
1
Bez przesady, Buffon szybko wyszedl i ustawil się fenomenalnie + nie zostawil miejsca między nogami. Owszem strzal byl lekki,ale mimo wszystko zachowanie bramkarza wzorowe. Wedlug mnie wiekszoac bramkarzy zachowaloby się gorzej.
0
Ja tak na szybko potrafię wymienić 4 lepszych. Buffon, Neuer, De Gea, Courtois. Nad resztą musialbyn się mocniej zastanowić, ale tych 4 jest bez watpienia lepszych.
5
Przestańcie z tym szczęściem. Po losowaniu większość śmiała się ze Real dostanie baty. Zagrali niezly mecz. Prawda jest smutna, ale powinniśmy brać z Realu przyklad. Oni bardzo rzadko zaprzepaszczaja szanse w 1meczu i zawsze walcza do konca. U nas bywa z tym roznie.
4
Wniosek po meczu jest jeden. To nie w Paryżu zdarzył nam się wypadek przy pracy i jeden gorszy mecz. Wypadek przy pracy zdarzył się w rewanżu na Camp Nou. Niestety w tym sezonie częściej obserwujemy obrazki takie jak w Turynie czy Paryżu niż piękne mecze jak podczas pamiętnej remontady.
1
Nadzieją na uratowanie jakimś cudem tego dwumeczu jest strzelenie jednej bramki i nie stracenie żadnej. Cóż z tego jak to wygląda to tak, jakby Juve potrzebowało tego gola? Panowie Unzue i Enrique, wszyscy Panowie na boisku co z wami? Bayern będąc w słabej formie w zeszłym sezonie wydarł awans Juventusowi zaangażowaniem i walką. A my co? Znowu wygląda jakby im nie zależało.
Swoja drogą najprawdopodobniej na 3 z 4 ostatnich edycji LM odpadamy w 1/4. Półfinał powoli staję się dla nas nieosiągalny, niedobrze, oj niedobrze.
0
Messi to tak głębi musi być wkur****y. W Argentynie gra zawsze z ofermami, to teraz na dodatek piłkarzy Barcy grają równie fatalnie co koledzy Messiego z Argentyny. Ale i tak wytrzymuje, Grzmot to już by się namachał rękami, że w Turynie byłby niezły wiatr :D
41
Gdyby Messi mógł podawać sam sobie to byłby co najmniej remis. Aż mu się czasmi dziwię, że się nie wkurzy i ich wszystkich na tym boisku po prostu nie opi**doli.
10
Nie oszukujmy się, to już koniec. Juventus nie wypuści takiej przewagi. Można odpaść, ale dlaczego zaliczamy kolejną kompromitację na wyjeździe? Zespołowi z tej klasy piłkarzami to po prostu nie przystoi. Barcelona obecnie to są indywidualności, nie ma niemal żadnej gry zespołowej, tylko zrywy pojedynczych graczy. Smutno to przyznać, ale obecnie jest kilka zespołów w takiej formie, że Barcelona by sobie z nimi nie poradziła. Są to Bayern, Juventus, Chelsea i chyba również Real. Dodatkowo gdybyśmy rozgrywali dwumecz mielibyśmy duże problemy z zespołami takimi jak Borussia, Monaco, Atletico, Man City czy Liverpool. Dużo się pozmieniało, że aż tak spadliśmy w hierarchii.
Mimo wszystko trzeba jeszcze wierzyć. Jedna bramka w Turynie mogłaby dużo zmienić, kibicować trzeba zawsze do końca.
0
Niektorzy się śmieją ze Real dostanie baty od Bayernu, ale jak my bysmy na nich trafili to pewnie poprawilibysmy 7 upa
0
Z Juventusem i ich obrona juz tego nie odrobimy. Nie uczymy się na bledach
1
Najgorsze jest to, że nawet nie wywieramy ne Realu większej presji. Tracą punkty i nie muszą się martwić bo my robimy to samo. Real również pogubił mnóstwo pkt, ale my tracimy ich tyle, że już dawno nie było takiego sezonu. Prawda jest taka, że Real ma maksymalnie ułatwioną drogę do mistrzostwa w tym sezonie, wręcz dziwne by było jakby go nie zdobyli.
0
Nasza gra jest fatalna. Ale to nie zmienia faktu, że sędzie jest żałosny.
1
Powinni wprowadzić czerwoną kartkę dla sędziego. Może wtedy zaczęliby patrzeć na to co się dzieje na boisku.
6
Ten arbiter jest upośledzony. Stoi 3 metry od sytuacji i nie widzi, że faul był ewidentnie w polu karnym. Jasne myli się też na naszą korzyść, ale jak to jest, że takie imbecyl wykonuje żałośnie swoją pracę i praktycznie nic mu nie grozi. Zawodnik(oprócz Gomesa) jak zagra 2-3 mecze i popełni tyle POWAŻNYCH błędów co ten "sędzia" to ląduje na ławce albo na trybunach a taki Gil dalej sobie biega.
1
Czemu nie zagra z Realem? No chyba, że myślisz o Realu Sociedad.
4
Czuje się identycznie jak po golu Cavaniego na 3:1 w rewanżu z PSG. Wydaje się, że już pozamiatane i strata w lidze jest nie do odrobienia, ale 8 marca pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.
0
O tym samym pomyślałem oglądając dzisiejszy mecz. Największym problemem jest to, że Messi nie może podać sam sobie tak jak podaje innym. Wtedy strzelał by co sezon po 70-80 goli
1
Echh, jeżeli dzis zgubimy punkty to już koniec walki w lidze. Trudni rywale Realu sie koncza, a my dalej tracimy pkt co kilka kolejek ze sredniakami.
0
A dla mnie najładniejsza jest domowa z sezonu 14/15. Dodatkowo zdobyliśmy w niej tryplet wiec mam do niej ogromny sentyment.
1
A jakie było pytanie eliminacyjne? Odpowiedziałeś dobrze, ale inny byli szybsi czy odpowiedziałeś źle?