ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To tylko pokazuje nieudolność tego zarządu. Transfer Mathieu za ten pieniądze to nie był najlepszy pomysł. Jak teraz faktycznie kupią Paulinho za 30 mln albo więcej to będą jakieś jaja.
0
Jestem ostatnio bardzo zapracowany i nie mam za wiele wolnego czasu. Mógłby ktoś wymienić najważniejsze transfery z ostatniego 1,5 tygodnia? Chodzi mi głównie o transfery do topowych klubów z ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpanskiej, włoskiej, francuskiej no i polskiej :D jak jest jakaś transakcja która jest dopieta na 99 % to też możecie zaznaczyć.
Z góry dzięki.
A i oczywiście podajcie kwoty jak są znane.
0
Na tej podstawie, że to kolejny półśrodek. Gość nawet jak będzie grał nieźle to będzie to rozwiązanie na 2 góra 3 sezony. A następnie odejdzie za darmo. Jeżeli Paulinho do nas przejdzie to jestem pewien, że jak już będzie odchodził z klubu to nic za niego nie dostaniemy. No może ewentualnie jakieś 2-3 miliony.
Mógłbym jeszcze jakoś zrozumieć ten zakup jeżeli przyszedłby do nas na zasadzie wolnego transferu, ale 30 mln? Serio?
0
A kto przed nami?
1
Akurat Francuzi ustawili sobie mecz bardzo watpliwym karnym. Do tego momentu mecz był wyrównany.
2
Ja tam nie mam nic do nich. Często jednak słyszę , że znowu Ci Niemcy wygrali. Może z tą nienawiścia przesadziłem, ale ja dla mnie faktem jest, że większość ludzi w Polsce nie lubi Niemców i podczas różnych imprez sportowych kibicuje ich rywalom. Tak już jest i o to mi chodziło.
24
Niemcy rezerwami wygrywają Euro u21 oraz Puchar Konfederacji. Można ich nie lubić czy nawet nienawidzić ale trzeba przyznać, że mają świetne szkolenie. Ich drużyny te zespoły turniejowe które grają coraz lepiej iM wyższa faza turnieju
1
To już jest taki typ
0
Raczej karma za całe Euro wraca. Szkoda, że to tylko PK, ale czuję ze na MŚ będzie podobnie :D
0
cóż, może to i lepiej że Chile nie wygrało w dogrywce. Miło było oglądać tą żenadę Portugalii w karnych
1
hehe, wszystko się zemściło w jednej serii rzutów karnych :D
0
na jakim kanale jest transmisja Francja-Anglia?
0
Witaj w Klubie. Ostatnio oglądałem, niezły film.
PS. I jeszcze ewentualnie Everest z takich nowszych opartych na faktach. A ze starszych to W Pogoni za Szczęściem, jeżeli nie oglądałeś to naprawdę warto. Tyle mi się przypomniało, jakbym pomyślałem to pewnie jeszcze coś opartego na faktach bym skojarzył, ale już pewnie zacząłeś coś oglądać.
4
A wg mnie dlatego że jest słabszy zarówno od Messiego jak i Ronaldo. Lewy to kozak i jestem dumny ze jest Polakiem, ale wg mnie wymieniona dwójka jest jednak o poziom wyżej.
0
Racja. Piękne czasy. Nasza reprezentacja od Euro to kozaki. Mamy conajmniej 7 miejscu rankingu FIFA. Jak czytam że nie zasługujemy i powinniśmy być niżej to mnie krew zalewa. Hiszpania, Francja, Belgia
Włochy itd mieliby z nami ogromne problemy. W obecnej chwili nie ma na świecie reprezentacji której musielibyśmy się obawiać. Owszem są lepsze zespoły, ale wg mnie możemy ograć każdego i nie będzie to jakiś szok czy coś w tym stylu. Kilka lat temu taka sytuacja to było marzenie.
0
Na jakim kanale są skróty eliminacji? Mam nc+. Kiedyś były na Polsat Sport News, ale teraz już nie ma tego kanału w mojej ofercie. Z góry dzięki za odp.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I Peszko nie marnuje żadnych setek. A u Neymara z tym różnie.
1
Nigdy tak go nie nazwałem. Strzelanie karnych to też sztuka. Patrz poprzedni sezon w Barcy. MSN to piłkarze z absolutnego topu a w zeszłym roku nie strzelili chyba z 1/3 karnych.
0
Miał prawo. Rykoszet i tyle w temacie. Ja bym powiedział, że ten zawodnik nie miał prawa oddać strzału. Nie spojrzałem dokładniej na powtórki, ale ktoś powinien do niego dojść i uniemożliwić strzał. Ale mniejsza z tym, ogarnijmy grę bo będzie nerwowa końcówka.
4
Dla mnie Lewy to meeeega kozak. Ja wiem, że karne, ale trzeba je jeszcze zamienić na gole. 11 goli w 6 meczach, dla mnie to kosmos. Za mojego życia żaden gracz reprezentacji nigdy nie miał takich liczb.
1
Trzeba przyznać, że na tej liście jest tylko dwóch spełnionych piłkarzy pod względem zdobycia trofeów. Mowa oczywiście o Inieście i Xavim. Jest tak oczywiście dlatego, że dwukrotnego triumfu w ME oraz zdobycia MŚ nie zastąpią żadne Superpuchary itp. Myślę, że pozostali piłkarze z tej listy chętnie by oddali połowę swoich zwycięstw w zamian za MŚ.
Dlatego dla mnie Iniesta to najbardziej utytułowany piłkarz w historii. Brakuje mu chyba tylko Pucharu Konfederacji.
2
Mam podobnie. Może dlatego, że to jest po prostu sympatyczny gość, i ciężko go nie lubić. Nie tak jak np. pewnego Pana The Special One. Dał nam naprawdę dużo trofeów i przede wszystkim drugi w historii tryplet. Niektórzy marudzili na niego i narzekali, a Lucho w przyszłości będzie zapewne wymieniany w jednym rzędzie z Cruyffem, Guardiolą i miejmy nadzieję nowym trenerem Barcy(Valverde?)
0
https://sklep.ebilet.pl/3096224743817279. Mam tu linka do strony ebilet.pl sprzedającej bilety na mecz siatkówki Polska-Serbia. Jednak jest problem, że nie wiem jak wybrać miejsce. Kupował ktoś na tej stronie i wie jak to zrobić?
6
Trójka była dobra, co czwórki do faktycznie była słaba.
0
jaka strona sprzedaje bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy w siatkówce Polska-Serbia?
9
Hipokryzja na tej stronie nie zna granic. Akurat Ronaldo jest w ostatnim czasie w gazie. I tak nadal jest najlepszym piłkarzem reprezentacji Portugalii.
4
Mecz z Betisem. Skończył się wynikiem 1:1. Sytuacja miała miejsce w momencie kiedy przegrywaliśmy 1:0 i zaczęliśmy niesamowicie cisnąć. Nie można więc założyć, że byśmy na 100% wygrali, ale tak zabrali nam wtedy bramkę i najprawdopodobniej 2 pkt.
3
Hmmm właściwie to ponad połowa tutaj kibicuje Barcelonie od kilku sezonów.
0
no i ch*j, trzeba jednak jedno przyznać Ronaldo, że w końcówce sezonu naprawdę załapał formę i jest najlepszym graczem białych w ostatnim czasie. Cały sezon przespał, ale teraz pokazuje, że jeszcze się nie skończył