0

Lepiej, że na temat mecz wypadł Pique a nie Umtiti. Ciekawe czy Valverde postawi na Vermalena czy może kogoś innego(Busquets?). Mecze z Juventusem i Valencia to najtrudniejsze mecze do El Classico. Trochę pech, że gramy je po sobie. Valencia nie gra w pucharach więc zawodnicy będą wypoczęci. Myślę, że remis z Juventusem i wygrana z Valencia będa super. Ostatecznie zadowolony byłbym nawet z dwóch remisów.

0

Madryt źle zrobił? Przecież oni największe sukcesy osiągnęli bez Ozila.

0

Dzięki wielkie. O takie coś mi chodziło.

4

Czyli amfa i koka też ma być zalegalizowana? W końcu każdy odpowiada za siebie. Żeby nie było, ja za Marihuany raczej nie korzystam, ale z moich doświadczeń nie jest to używka niebezpieczniejsza od alkoholu. Myślę, że śmiało mogłaby być zalegalizowana, przynajmniej dałoby się ją wtedy pozyskać z pewnego źródła.
Wracając jednak do do początku mojego posta to są na tym świecie, używki które nie powinny być zalegalizowane. Argument, że każdy odpowiada za siebie wydaje się nieco głupi.

0

Znacie może jakąś stronę ze skrótami meczów, żeby nie było widocznego wyniku? Czasami oglądam skróty na meczyki.pl, ale tam zawsze widoczny jest rezultat. Niekiedy są tam takie fajne 10-15 min skróty i dużo przyjemniej oglądałoby się takie coś gdyby wynik był niewiadomą.

Oczywiście przypuszczam, że ciężko będzie o taką stronę, ale z ciekawości postanowiłem zapytać. Liczę na was ;)

0

Na TVP Sport jest mecz Włochy-Szwecja?

0

Macie jakiś dobry stream meczu Włochy-Szwecja? Ja już 3 oglądam i ciągle mi zacina. Internet 20 mb/s Neostrada. Pomoże ktoś?

4

Nie przepadam za włoską piłką, ale chciałbym żeby dziś awansowali. Oczywiście ze względu na Buffona. Byłoby szkoda gdyby skończył karierę nawet nie jadąc na mundial.

0

Choć całym serduchem byłbym za Polską, to w przypadku porażki nie byłoby aż takiego smutku. Przyznam, że choć bardzo kibicuje Barcy, to gdyby Polska zagrała w finale MŚ byłby to niewątpliwe najważniejszy mecz jaki w życiu oglądałem. Rzekłbym nawet, że byłby mecz naszych czasów o którym byśmy opowiadali wnukom. A finał Polska-Argentyna to byłoby coś pięknego.

1

Serio to oglądacie? Nie szkoda wam czasu? Ja czasami jak skakam po kanałach i nie ma nic ciekawego to zatrzymam się na jakiejś Mce czy Ojcu Mateusz, ale to przeważnie jak już się do snu powoli szykuje bo i tak wszystko mi wtedy jedno. Ale tak oglądać całe odcinki tych tasiemców to nie dla mnie. Za dużo jest świetnych filmów i seriali bym tracił czas na takie cuda. Jakieś 10-15 lat temu, kiedy miałem 5 kanałów, a do internetu nie miałem dostępu to z braku laku się oglądało :D

1

Tylko Ronaldo miał to szczęście, że grał w zwycięskim klubie. W Realu nikt się zbytnio nie wyróżniał, byli zgranym kolektywem. Tak to już działa. Gdyby Barca wygrała LM i La Liga, Messi nawet jakby zagrał średni sezon to zgarnąłby Złotą piłkę.

Niby to nagroda indywidualna, ale jednak sukcesy są najwazniejszym czynnikiem w ostatecznym wyborze.

0

Anglia-Niemcy na Eleven jakby ktoś nie wiedział.

5

Gdyby nie FANTASTYCZNA postawa Ronaldo w fazie pucharowej LM to by nie dostał tej nagrody. W tamtym roku nie było w lato żadnej wielkiej imprezy, a więc LM była najważniejsza. Trzeba Crisowi przyznać, że w fazie pucharowej był piłkarzem decydującym.

0

W Cyfrowym Polsacie nie ma możliwości posiadania kanałów Canal+

0

W sumie z Juve urządza nas remis i czuję, że tak się właśnie skończy.

0

Co tam Dembele. Ważne, że będzie kilka dni mniej do powrotu Gomesa.

0

Tak, oglądałem w całości. Nie napisałem, że zagrał źle, ale że słabiej niż na początku sezonu. Miał 2-3 głupie straty. W moim odczuciu na początku sezonu grał nieco lepiej, nie chodzi nawet o te bramki, ale o wykreowane sytuacje, dryblingi.

5

Kilku o dwie klasy lepszych? A może od razu o trzy klasy? Zejdź na ziemię. Zgodzę się, że Suarez jest bez formy, ale serio uważasz że jak trener posadzi go na ławce to wróci do formy?

4

Ja zawsze powtarzam, że na fajerwerki to jest czas w El Classico czy na wiosnę w LM. Gra Barcy nie powala i jest trudna do ogladania. Trzeba jednak wziąć pod uwagę okoliczności. Suarez kompletnie bez formy, Dembele kontuzja, Leo też jakby nieco słabiej niz na początku sezonu. Valverde postawił na obronę i narazie wychodzi to nam na dobre. W lidze powiększamy przewagę nad rywalami, w LM mamy komfortową sytuację. Ja jestem z jego pracy zadowolony.

0

Jeszcze będzie tak, że Paco na prawym skrzydle a Suarez na lewym :D

2

Jak zremisujemy z Juve to na 99% mamy pierwsze miejsce w grupie. My mamy bilans +6 a Juve 0. Musielibyśmy przegrać conajmniej 3 bramkami ze Sportingiem a oni wygrać conajmniej 3 z Olimpiacosem. Mało realne. Także wystarczy, że zremisujemy w Turynie, a ze Sportingiem będziemy mogli grać na luzie. Tym bardziej, że ostatni mecz gramy u siebie.

0

Ja Borussii dawałem jakieś szanse, ale niewiadomą było dla mnie, jak w tym sezonie LM zagra Tottenham, w tamtym roku zagrali fatalnie. Na wyjście Borussii i Tottenhamu raczej mało kto stawiał. Faktem jest więc, że po 2 kolejkach mało kto spodziewał się awansu Dortmundu, ale mimo wszystko na początku można było liczyć, że zaprezentują się dużo lepiej i powalczą z Totkami.

1

Ale jednak mało kto spodziewał się, że Borussia w dwóch meczach z Apoelem zdobędzie tylko 2 pkt.

0

O Napoli zapomniałem, oni też bardzo słabo. Ogólnie dużo niespodzianek w tej edycji. Ale przynajmniej LE powinna być dużo ciekawsza :D

1

Borussia i Atletico to największe niespodzianki in minus w LM. Monaco również słabo jak narazie, ale w tym przypadku trochę się spodziewałem, że tak będzie po letnich odejściach najważniejszych piłkarzy. Najbardziej szkoda, że Borussia zawodzi bo mogliby napsuć trochę krwi Realowi.

14

Najważniejsze żeby Roberto nie było nic poważnego.

0

Mam tak samo. Ale pierwszy sezon jakiś poziom jeszcze trzymał i nie było w nim aż takich głupot jak w odc 2 sezonu 2. Rewelacji żadnej rok temu nie było, ale takie mocne 7/10. Teraz to szkoda gadać. Serial rodem z TVN.

0

Pisałem o tym wczoraj to niektórzy twierdzili, że gdzie ja absurdy widzę? A nielogicznosci i głupoty z tego odc mógłbym wymieniać chyba dłużej niż ten odcinek trwał. Mega słabo.

0

Ja stwierdziłem, że po tym odc daję spokój. Jest DUŻO więcej lepszych seriali i wolę od od nowa je obejrzeć niż tracić czas na coś takiego. Pierwszy sezon niezły, ale po tym odc 2 sezonu jestem tak zawiedziony, że już nic dla mnie nie podniesie tego serialu z zaskakująco niskiego poziomu

0

Spoiler Spoiler Spoiler
A jak zabił tego skaczacego nauczyciela to w ogóle żenada. Przecież Ci antyterrosci powinni to ubezpieczac i zdjąć go w sekundę, a tymczasem Oni stoją z OPUSZCZONA bronią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?