1

Słyszałem coś o tym Kevinie, ale nigdy nie oglądałem. Dobre toto jest? :p

2

Teraz jest powtórka Cafe futbol na Super Polsat. Co tydzień tak jest? Nie mam niestety CP, a czasami bym sobie obejrzał. Nie muszę oglądać na żywo, ale zastanawiam się czy te powtórki są co tydzień czy tylko dziś taki wyjątek.

0

No i dość szybko złapał żółtą kartkę co mogło wpłynąć na jego gre w 2 polowie. Na szczęście Real już tak nam nie zagrażał i Verma wytrzymał ciśnienie.

0

Wiatr taki, że przestawił satelitę i nadal tak wieje, i do tego pada że nie można jej od nowa ustawić. Pogoda w te Święta to jakiś żart.

0

No u mnie też zimno nie jest, ale wygladalam przed chwilą i mocno pada, a do tego wiatr silny wieje. Cały dzień praktycznie tak było. Wolałbym lekki mrozek i trochę śniegu. Przynajmniej nie byłoby takiego błota.

0

Ale pogoda masakryczny w te Święta. Aż się głowy po za drzwi nie chce wychylać

1

No był przecież dla Rakitica

8

Przypominam sobie teraz dwumecz z Realem w Superpucharze i to jak niektórzy twierdzili, że będziemy się bić o eliminacje LM. A teraz? Mistrzostwo z kolejki na kolejkę coraz bliżej.

2

A panowie siedzieli w studio ze spuszczonymi głowami i w gorszym humorze :D

4

I to będą wesołe święta

0

Mamy ich. Nie oddamy tego

0

Średnio to wygląda. Obyśmy się obudzili jak z Atletico. Może Real jakoś znacznie nie dominuje, ale inicjatywa jest bardziej po ich stronie. Z ławki to raczej nikogo lepszego nie wpuścimy. Jeżeli w drugiej połowie nasza gra się nie poprawi to będę BARDZO zadowolony z remisu.

1

Nie ma co zrzucać na pracę tylko na chorą godzinę meczu. Ja co prawda nie pracuje, ale muszę porobić trochę porządków na podwórku bo przez cały tydzień praca i nie ma kiedy. Mecz obejrzę, ale wolałbym żeby był później, zresztą większość by tak wolała. Taki mecz powinien być najwcześniej o 18

4

1.0? Raczej nadal wersję beta testują :D

0

Narazie wszystkie nowe części nie umywają się do Zemsty Sithów. Atak klonów i Mroczne Widmo to wiadomo, że raczej średnie filmy. A stara trylogia miała taki klimat do którego nowe części nawet się nie zbliżają. Tam naprawdę dało się poczuć moc.

0

Mi też się Łotr bardzo podobał. Tą część mimo wszystkich glupotek oglądało się nieźle i czas w kinie minął bardzo szybko. Dlatego 7/10 inaczej byłoby niżej.

0

Byliście na Star Wars nowym. I jak? Tylko bez spoilerow żeby innym nie popsuć zabawy. Jak mam lekki zawód to już Przebudzenie Mocy mi się bardziej podobało. Ocena to 7/10. Za bardzo Disneyowski ten film

0

Wyniki mamy fajne, ale mecze Barcy są strasznie usypiajace. Trzeba trzymać powieki bo same opadają :D

27

Jak ja lubię jak ktoś przyznaję LM w grudniu. City gra bardzo dobrze, ale nie tacy faworyci się juz potykali. Dla przypomnienia Barca-Inter czy Barca-Chelsea

0

Ja już powoli zacząłem zapominać, że mamy go w kadrze. Ile on dokładnie leczył tą kontuzje?

0

Teraz z pewnością grałby sporo, ale przytrafiła mu się kontuzja. To chyba nie wina Valverde? W Chinach jak będzie miał kontuzję to będzie grał?

0

Pisanie teraz, że jakiś zespół nie jest w formie nie ma większego sensu. Gramy z nimi w lutym, za ponad 3 miesiące. Może być tak, że oni będą w formie a my będziemy mieć dołek. Do tego dochodzą kontuzje więc ciężko wyrokować jak to wszystko będzie wyglądało. Oby skończyło się zwycięsko dla Nas :)

11

Chciałem łatwiejszego rywala w tej fazie, ale trudno. Chelsea to jest jednak półka niżej niż PSG, City, Bayern czy Real. Jeżeli chcemy zawojować LM w tym roku to musimy ogrywać takich rywali.

0

Podzielam opinię kolegi wyżej i też stawiam na Wyspę tajemnic. Na podium znalazłby się jeszcze Interstellar i Wyścig

0

Mimo wszystko mógłby być to niewygodny rywal. Pewnie postawiliby na defensywe i nekali nas kontrami. My wtedy nie do końca sobie radzimy.

0

Ehhh Chelsea przegrała grupę. W związku że najpewniej nie będą mogli trafić na kluby angielskie oraz Romę to trafią na PSG, BESIKTAS, albo nas. A Realowi doszedł jeden łatwiejszy rywal w losowaniu.

0

Tylko czy Masche wyrazi taką wolę? To jest człowiek oddany klubowi, przed kontuzją Umtitiego miał mniej szans na grę to może chciał odejść. Teraz może się zastanowić, w końcu przez 2 miesiące byłby podstawowym obrońcą obok Pique. Dodatkowo jak Umtiti wróci po dość długiej przerwie to może nie mieć rytmu meczowego itd. Mascherano swoją szansę na grę by na pewno miał. Oczywiście jeżeli chciałby koniecznie odejść to nie trzymałbym go na siłę. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją wydaje mi się, że nie będzie on wywierał presji.

0

W związku z kontuzją Umtitiego wydaje mi się że Masche zostanie. To nie jest typ człowieka który zostawia klub w trudnej sytuacji. Ewentualnie jeżeli już miałby odejść w styczniu to pewnie pod koniec miesiąca żeby było bliżej do powrotu Samuela.

0

Fakt niezły bo pojawiło się na sam koniec trochę zagadek. Ale teraz pytanie czy dobrze to wyjaśnią w finale. Przykład to 1 sezon Watahy. Tam finał nie odpowiedział na połowę pytań, oby tu było inaczej.

15

Wczoraj po meczu niektórzy płakali, że już roztwonilsmy przewagę w 2 kolejki. Jednak okazuje się, że mamy lepszą sytuację niż mieliśmy. Dodatkowo jesteśmy chyba jedyną drużyną z czlowych lig która nie przegrała ani w lidze ani w europejskich pucharach. Tak wiem nieco naginam prawdę nie licząc meczów z Realem, ale to były pierwsze mecze sezonu kiedy drużyna była jeszcze "nieco" zdezorganizowana.

Ja narazie jestem spokojny, martwi nieco kontuzja Umtitiego, ale Masche powinien niedługo wrócić i nie będzie źle. Nie przyznaję mistrzostwa na początku grudnia, ale uważam że sytuacja nadal jest bardzo dobra i wszystko jest pod naszą kontrolą.

Edit: zapomniałem o City, oni jeszcze nie przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?