2

Nie wiem jak w mBanku, ale dla młodych polecam konto w Millenium. A konkretnie konto 360° Student. Sam takie posiadam. Do 26 roku życia to jedna z najlepszych opcji.

Wystarczy, że wykonasz w miesiącu tylko jedną transakcję kartą na dowolną kwotę, a masz praktycznie wszystko za darmo. Przynajmniej jeśli chodzi o transakcje krajowe. Poczytaj sobie o tym koncie. Ja naprawdę polecam. Jak narazie jedyna wada jest taka, że można je mieć tylko do 26 lat. Ja jeszcze trochę ponad rok i będę musiał się rozejrzeć co będzie najkorzystniejsze. Ale Ty miałbyś to konto jeszcze przez kilka dobrych lat.

0

Skończyłem oglądać 15-minutowy skrót Arsenal-United i trzeba przyznać, że było wszystko. Piękne akcje,parady bramkarzy, gole, kartki. Aż szkoda, że nie mogłem obejrzeć meczu w całości.

0

Co my dzisiaj marnujemy to głowa mała.

0

Heh, to jest taki pechowy mecz na stratę pkt. Niby mamy sporo okazji, Celta miala tylko 2-3 dobre a i tak remisujemy :/

1

Dziwny mecz w naszym wykonaniu. Może być ciężko o 3 pkt.

0

Ten stracony gol zadziałał na Barce jak płachta na byka.

0

Pierwsze 2,5 sezonu to mistrzostwo świata. Później według mnie jest trochę gorzej, ale mimo wszystko wciąż dobrze. Postać Ragnara to jedna z moich ulubionych postaci serialowych. Wikingowie to poziom Gry o Tron, a myślę że pierwsze sezony nawet ciut lepiej. Polecam :)

0

Dobry skład. Obrona solidna, nie powinniśmy się bać że może przytrafić się coś złego. W ataku natomiast będę mogli się wykazać Ci co trzeba.

0

A może od razu by spadli?

0

Ten schemat nie działa w nc+. Nowy abonent ma gorsze warunki niż stały.

0

To podanie w ogóle było do przodu. Mi się kojarzy jakby ono było minimalnie do tyłu więc nie ma mowy o spalonym.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Starać to i ja bym się starał jakbym dostał szansę w Barcy

0

Wydaje mi się, że Deulofeu nie miał nawet JEDNEGO dobrego zagrania

0

Leo i Alba :-)

8

Może wejść Rakitic z powrotem?

0

Błąd błędem, ale nasza gra w 2 połowie jest meeeega slaba

0

Zero zagrożenia pod bramką Valencii :(

0

Pierwszą połowę mieliśmy całkiem pod kontrolą. W tej połowie jednak jest znacznie gorzej. To Valencia prowadzi grę. Za łatwo przechodzą naszą prawą stroną

0

To są jakieś jaja. Wypiłem ze szwagrem połówkę i 0,7 i pomimo, że nie wyraźnie widzę to gol był ewidentny. A ten imbecyl od czego tam jast?

0

Obstawialem tak na Euro 2016 przeciw Polsce. Trochę straciłem, później na Portugalii zarobiłem, ale radość ze świetnego występu reprezentacji była bezcenna.

0

Ważne, że nie Miroslawski. Nie trawie gościa.

1

Ale my nie gramy jak przeciętny klub. Spójrz na miejsce w tabeli i przewagę nad rywalami. W LM też pierwsze miejsce bez większego wysiłku. Według Cb tak gra przeciętny klub?

0

Włączyłem Borussie a tam taki wynik w takiej minucie. Co to się stanęło? Schalke gra w 8?

53

Głupoty gadasz. Będąc jeszcze w liceum pamiętam jak graliśmy turniej szkolny. Każda klasa miała swój skład. Ja stałem na bramce. Pamiętam do dziś, graliśmy w półfinale z teoretycznym faworytem turnieju. Gnietli nas niemiłosiernie. Na ich 5 okazji my mieliśmy może jedną i to jeszcze nie tak dobra. Wpadłem w taki trans, że broniłem dosłownie wszystko, akcje sam na sam, strzały z dystansu, no poprostu wszystko. Nic nie udało im się wbić pomimo, że akcji mieli mnóstwo. Nam udało się strzelić jednego gola i weszliśmy do finału, który wygraliśmy, ale rywal był już słabszy i mecz był bardziej wyrównany. Koledzy przez 2 tygodnie stawiali mi browary i mówili, że wygrałem nam ten półfinał. Także nie mów, że nie doceniło się jak ktoś świetnie bronił :D

2

Za Pepa graliśmy zdecydowanie najlepszy futbol. Były to czasy w których dominowalismy niemal w każdym meczu i z każdym rywalem. Tylko, że za Pepa mieliśmy lepszych piłkarzy. Ja tak uważam.

0

Gra bardzo nudna i bez tej finezji. Plus tego wszystkiego jest taki, że już nie trzeba się martwić że będą się pojawiały takie mecze jak z Celta(0:3 do przerwy) z PSG czy z Juve w tamtym sezonie. Za Lucho graliśmy może i ładniej, bramek strzelalismy sporo więcej, ale i dużo więcej tracilismy. Często wydawało się, że zespół nie realizuje konkretnej taktyki.Teraz jest to wszystko bardziej poukładane.

0

To nie bramki liczą się w pierwszej kolejności?

0

Wystarczy remis. Wtedy na 99% mamy pierwsze miejsce w grupie.

0

Potwierdzam. Do 26 roku życia to Millenium to najlepszy wybór. Wystarczy wykonać 1 transakcje karta w miesiącu i wszystko za 0 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?