ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poszedł na tą piłkę jak dzik po szyszki :D
21
Tak szczerze to nikt nie wykonuje karnych lepiej niż Lewandowski. Niesamowita skuteczność w tym elemencie.
0
Var zadziałał :)
0
To tylko pokazuje jak ryzykowne są transfery za duże sumy. No cóż mleko się rozlalo, wydaliśmy ponad 100 mln, i można śmiało powiedzieć, że z Dembele dużego pożytku w tym sezonie mieć nie będziemy. Powrót do dobrej formy po takich kontuzjach to najczęściej kolejny miesiąc, a czasami dużo więcej.
16
To, że jest za słaby na Barce. To nie przypadek, że drugi trener nie powołuje go do kadry. Lubię go, ale Barcelona to za wysokie progi. Taka prawda :-(
0
Dopiero zobaczyłem tego newsa i jedyna słuszna reakcja to WTF? Nie przykładam jakiejś wielkiej wagi do tych wszystkich zestawień, ale w tym nie ma żadnej logiki.
0
Nie jest jakoś bardzo źle, ale dziura w środku pola jest aż nadto widoczna.
Edit. Trochę ponarzekalem i już gol :D
0
Może i Kazachowie spuchna, ale my nie kontrolujemy meczu. Zeby do tej 70 min nie stracili bramki, bo nie jestem przekonany, że strzela jeszcze jedną. Oby były dziś 3 pkt, bo nasi nie są w najlepszej dyspozycji.
0
Tak samo jak spuchnal u siebie, tak samo jak spuchnela Armenia na Narodowym? Nie za bardzo to wygląda :/
0
Dlatego napisałem przed chwilą, że gol mógł być uznany i raczej nie moglibyśmy mieć pretensji do arbitra
0
Niby, że zawodnik na spalonym przeszkadzał Fabiańskiemu
8
Tak szczerze to ten gol mógł być uznany, i nie moglibyśmy mieć większych pretensji.
0
Już wczoraj to pisałem, ale dziś to powtórzę. Przed wczorajsza porażką nie uchronilby nas żaden bramkarz. Ale klasowy bramkarz mógłby wybronic ze 2, a może nawet 3 sytuacje bramkowe. Fabiańskiemu brakło w tym meczu nie tylko centymetrów, ale i refleksu. Mam wrażenie, że każdą interwencję zaczynał o 0,5 s za późno.
2
Fabiański na poziomie? Serio?
0
Bardzo dziś zawiódł Fabiański. Ja wiem, że od porażki nie uchronil by nas żaden bramkarz na świecie. Jednak wydaje mi się, że klasowy golkiper wybronilby ze 2-3 sytuacje bramkowe.
0
Po tym meczu mam w głowie tylko jedno pytanie. Co to było? Może wy wiecie?
0
Jak chce się kupić pilkarza 2 godziny przed końcem okienka to niech się nie dziwią.
1
Piłkarz skrojony do Barcy daje dziś koncert gry przeciwko Polsce. Porównajcie go teraz do takiego Zielińskiego. Dzieła ich lata świetlne
0
120 mln za Lemara to przesada, ale jednak przeaadziles z tym porównaniem. Lemar zjada Deulofeu na śniadanie. I nie mówię tego tylko po wczorajszym meczu. Oglądałem wszystkie mecze Monaco w LM i kilkanaście spotkań w lidze.
0
Ale mimo wszystko to dzisiaj tragedia. Wyglądamy przy Dunczykach jak jacyś amatorzy.
0
Czuje w kościach, że ten mecz skończy się 5:0. Nic nie funkcjonuje jak powinno
1
Co do tego, że Eriksen nabija sobie statystki stałymi fragmentami gry. No cóż na polscy piłkarze pokazują że dobrze dośrodkowac nie jest takie łatwe. Piłki na wysokości metra, echh
6
Eriksen klasa. Głowa do góry i podanie w punkt.
0
Ciężko będzie wyciągnąć korzystny wynik.
0
Wejście na conajmniej żółtą
0
Ajc, bez Piszczka będzie dużo trudniej ugrać coś korzystnego.
0
Ale to w tej drugiej akcji, w pierwszej było dokładnie 91,69%. Obliczyłem to.
15
Glik z łokcia rywala a oni go chwalą. Żółta powinna być
0
Ach gdyby Piszczek miał te piłki na prawą noge
3
Francuzi na papierze to mają chyba najlepsza kadre na świecie. Teoretycznie pewnie będa jednym z głównych faworytów MŚ, ale ich kadra jest bardzo młoda. Tym "mlokosom" może zwyczajnie zabraknąć doświadczenia na takim trudnym turnieju jak mundial. Jak sądzicie?