1

Taaa, a niby co on takiego zrobił w tym klubie? Może jeszcze oddajmy go za darmo i płaćmy jego kontrakt za jego zasługi. Arda u Nas nie wypałił, może nazywanie go szrotem jest dużym nadużyciem, ale prawdą jest, że powinniśmy sie go pozbyć bez żalu. Zagrał kilka, no może kilkanaście meczów na bardzo wysokim poziomie. Tylko z kim? Ze średniakami co najwyżej. Z rywalami z topu jak Real, Atletico, Juventus, PSG, Man City nie zrobił NIC wyróżniającego się. Z Sevilla i Borussią M. wyszły mu mecze, reszta to nic nie znaczące i nic nie wnoszące gole z ogórami.

0

A Vidal sobie dreptal, nie oszukujmy się to kolejny średniak a nie piłkarz na podstawowy skład Barcy. Alvesowi może buty czyścić

0

Z tym kompletnym zerem to przesada. Jest to zapewne bardzo solidny piłkarz i być może Brazylijczycy nie mają nikogo lepszego na tą pozycję. Do tego dochodzi zgranie itp. Ale u nas gdzie ma grać? Ma być zmiennikiem Busiego? To trochę drogi i stary ten zmiennik. Jeżeli chcemy już kogoś na zastępstwo Busquetsa to lepiej za te pieniądze kupić kogoś mlodego. Jak wypali to bedzie zastępstwo na lata, jak nie wypali to mlodego piłkarza jest zawsze latwiej sprzedać niz 30 latka z 5 mln kontraktem.

1

To tym bardziej powinien je wydawać z sensem a nie wyrzucac 40 mln w bloto.

1

Bartek to jakiś sabotazysta jest. Przypomnijcie mi ostatni tak głupi transfer Pereza? Jak juz im się ktoś nie uda to chociaż można ich opchnac po rozsądnej cenie. Tak zrobili z Danilo czy Ilarra. A naszych emerytów nikt już później nie chce.

1

Ja bym akceptowal ten zakup gdyby przyszedl na zasadzie wolnego transferu albo maks za 15 mln. Ot doswiadczony solidniak na lawke. Ale 40 mln za 29 letniego pilkarza który nic wielkiego do tej pory nie pokazal? Ok, załóżmy ze jest niezly i zagra niezle 2-3 sezony. I wiesz co dalej? Odejdzie za darmo bo klub będzie chcial pozbyć się zawodnika który zarabia 5 MLN !!! ma 32 lata i nie jest w planach trenera. Taki Arda 2.0. Ten transfer biorąc pod uwagę cenę,wiek i umiejętności piłkarza to jest jakiś żart.

0

Messi jeszcze nie przedłużył kontraktu. On to wszystko obserwuje, kupmy Paulinho i nie przeprowadźmy żadnego hitowego transferu, a czuję, że Leo zacznie się mocno zastanawiać nad swoją przyszłością.

0

Za to kasę było brać. Przynajmniej o obronie przez następne 2-3 lata byśmy nie musieli myśleć.

0

Zapomnij, my nie robimy takich prostych transakcji. Nasz zarząd pcha się w niemożliwe transfery bądź zastanawia się nad wydaniem ponad 30 mln na Paulinho. Tu mają młodego perspektywicznego piłkarza za 40 mln, owszem jest spore ryzyko, ale z młodymi piłkarzami jest tak, że nie jeżeli mają potencjał to nawet po słabszym sezonie trzymają się w cenie. Nie to co emeryci tacy jak Arda którzy po 2 sezonach są nic nie warci i nawet nie można się ich pozbyć.

0

Dziwne. Jak Neymar odchodził w niemal identyczny sposób to on był winny a nie Barca. Gość jest piłkarzem Borussii i ma obowiązek wstawiać się na treningu. Jak za 3-4 lata znudzi mu się u Nas i skusza go pieniądze City albo PSG i zachowa się identycznie jak teraz to tez będziecie go chwalić?

0

Mamy sporo kasy za Neya i to są raczej zakupy potrzebne na ten sezon. Za Griezmanna cena będzie sztywna, zarząd mógłby sobie zaplanować ten wydatek na przyszły sezon, chyba jakiś budżet na transfery będziemy mieli?

1

No niby prawda. Ale Suarez młodszy się nie robi. Widzisz jakie astronomiczne kwoty trzeba wydawać za najlepszych piłkarzy. Za 3 lata możemy potrzebować napastnika i okaże się że trzeba będzie wyłożyć 200 mln. Tu mamy za 100 mln ukształtowanego piłkarza, nie kota w worku. Jest młody, zna ligę hiszpańską. Griezmann to super opcja.

21

100 mln za Griezmanna na koniec następnego sezonu to jest wręcz promocja za tego piłkarza. Fajnie byłoby jakoś przemyśleć transfery żeby znaleźć dla niego miejsce na przyszły rok. Jest to młody piłkarz, a już gwarantuje odpowiednią do Barcy jakość.

Wiadomo, że nie wolno się kontaktować wcześniej z piłkarzem, ale nasz zarząd mógłby dogadać się pod stołem żeby za rok przyszedł do Nas, zagrywka nieczysta, ale ciężko w inny sposób wygrać z Manchesterami czy innym PSG w walce o najlepszych piłkarzy. Za 100 mln jest to mega koleś.

Patrząc na ten chory rynek transferowy i te ceny to za te pieniądze raczej nie uda się kupić lepszego piłkarza.

0

Szpakowski mi się tak z przyzwyczajenia powiedziało :D Chodziło mi o Szaranowicza.

0

a o czym mówi Szpakowski, że niby Gatlin, w życiu narozrabiał? Nie jestem w ogóle w temacie. Lekkoatletykę oglądam tylko przy MŚ, IO i to też niedokładnie tylko co bardziej mnie interesuje.

Edit: Nie Szpakowski tylko Szaranowicz :D

0

A BBC z ogromną chęcią przyjęło takie wysokie klauzule w swoich kontraktach? Jak to jest, że płacimy piłkarzom najwięcej na świecie, a takie Real ma dużo wyższe klauzule odejścia? To właśnie pokazuje niekompetencje zarządu. Już nie mówię, że Neymar miał mieć 1 mld, ale takie 300-350 mln mógł mieć. Tego PSG już pewnie nie zdołało by pokryć.

2

A skąd masz taką pewność?

0

A w tamtym sezonie Cilessen nie grał przypadkiem w 4 rundzie eliminacji przeciwko Rubinowi chyba? Tak mi się kojarzy, że puścił 4 bramki, a już było dogadane, że przechodzi do Nas i pojawiły się komentarze, że kupiliśmy ręcznik. Z tego co kojarzę, to siedział później na ławce w LM więc jakby nie mógł grać to chyba nikt na ławce by go nie sadzał :D

Edit: Przeczytałem artykuł z linka i niestety ;(

"Dotychczas piłkarz, który rozegrał choćby jeden mecz w rundzie wstępnej, po zmianie barw nie mógł występować w tej samej edycji Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej. Od nowego sezonu UEFA dopuści taką możliwość, ale tylko w przypadku graczy, których POPRZEDNIE DRUŻYNY ODPADŁY w fazie wstępnej"

Ajax w tamtym sezonie odpadł. Czyli jak Liverpool awansuje a Coutinho zagra w eliminacjach to u Nas w przyszłym sezonie nie pogra. Trochę lipa kupić takiego piłkarza i nie mieć możliwości wystawienie go do składu w LM. Zresztą san Cou może tego nie chcieć.

2

Nie prawda. Ja nie rozumiem aż takich zachwytów nad tym piłkarzem. Do tego często zdarzają mu się urazy. Maks 100 mln bym za niego zapłacił. Jak on jest warty 120 mln to taki Messi chyba ze 400

0

No żeby czasem nie wpadło o 4 rano CBŚ dlatego, że na stronie o Barcelonie podałeś adres strony z filmami do ściągania. Gdyby w ten sposób to działało to co druga osoba pisząca w internecie musiałaby być ścigana :DD

1

Najlepiej założyć konto na darkwarez.pl Tam są linki do wielu stron, większość filmów w HD. Wykupić sobie na allegro konto premium z odpowiednią dla nas liczbą Gb. Jak zawsze wykupuje konto 100 gb na premiumy.pl Wklejać linki i pobierać.

Edit: Ja często biorę linki z filmyhd.net. Świetna jakość filmów, plus często 2 ścieżki językowe i napisy pl i ang.

0

Potrzeba nam 6-7 pomocników. Wg mnie powinni to być: Busquets, S. Roberto, Iniesta, Rakitic ALBO Gomes, D.Suarez, ewentualne wzmocnienie( oby Coutinho), Alena. Turan raczej nie odejdzie, ale jego liczę bardziej jako zmiennika Neymara( jeżeli zostanie).

14

A ja mam pytanie, dlaczego koniecznie musimy ściągnąć następce Xaviego? Trzeba się pogodzić, że obecnie piłkarza klasy światowej o podobnym profilu co Xavi po prostu nie ma. Veratii jest imo dużo gorszy niż Xavi w czasach swietności, a poza nim nikogo innego dającego opowiednią jakość nie znajdziemy. Trzeba się z tym pogodzić i może zamiast tego zmienić nieco taktykę bądź ustawienie? Czasami jest po prostu tak, że trzeba się dostosować do piłkarzy o nieco innych profilach i poszukać na boisku innych rozwiązań, niż na silę szukać następcy piłkarza, którego tak naprawdę nie da się godnie zastąpić.

0

Wszystko się zgadza, tylko Liverpool nie ma jeszcze LM. Muszą grać w eliminacjach, a w futbolu różne cuda się zdarzały.

3

Przeczytałem Bayern i myślę sobie wtf? Zastanawialem się , po co on im? Dopiero później doczytałem ze chodzi o Bayer

0

Dla mnie pierwsze 3-4 sezony Gry o Tron to majstersztyk. Jednak według mnie dalej jest gorzej, i to sporo gorzej, ale sam ocenisz.

0

Dla mnie wyżej, ostać Ragnara do połowy 3 sezonu to mistrzostwo, poźniej jego wątek zaczął mnie coraz bardziej drażnić, ale Wikingowie mimo wszystko stoją dla mnie wyżej nie GoT.

0

Wolałbyś dostawać 40 mln za jeden rok tej samej pracy czy 15? Każdy z nas łatwo krytykuje ponieważ my nie stoimy przed takim dylematem. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jakby nie patrzeć to Neymar wygrał wszystkie trofea w Barcelonie, a dopóki gra obok Messiego i Suareza to moim zdaniem nie ma szans ani na żaden tytuł króla strzelców, ani na zdobycie Złotej piłki. Chciałbym żeby Ney został jeszcze chociaż te 2- 3 sezony, ale trochę go jednak rozumiem.

0

No niby tak, ale ostanie filmy Nolana czyli Interstellar oraz Mroczny Rycerz Powstaje nie były wg mnie na tak wysokim poziomie jak jego wcześniejsze dzieła. Mimo wszystko były to dobre filmy i patrząc na oceny Dunkierki to wygląda na to, że jest dobrze, ale chciałem usłyszeć jakąś opinie a nie tylko spojrzeć na ocenę.

1

Był ktoś w kinie na nowym filmie Nolana "Dunkierka"? Warto iść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?