ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cała akcja tego odc jest absurdalna. Ile razy w Polskiej szkole zdarzyła się podobna akcja? Wiem że serial nie ma być kropka w kropkę odzwierciedleniem rzeczywistości, ale to co jest w nim pokazane jest absurdalne w polskich warunkach. SPOILER
Do tego cała ta akcja Policji i antyterrorystow. Gość jest jeden, a oni mają takie problemy jakby w środku było 10 wyszkolonych komandosów. O tym ze mogli położyć chociaż jakieś głupie koce na samochód który skakali nawet nie warto wspominać. A drabina do tego okna to już w ogóle poza wyobrazeniami
0
Ogląda ktoś Belfera? Żenujący odc. Poziom absurdu na niewyobrażalnym więc poziomie. Chyba po tym odc daję spokój.
36
Właśnie miałem włączać mecz Realu, ale najpierw sprawdziłem wynik. Postanowiłem nie włączać żeby nie zapeszyc :D
0
Oglądałem cały 1 sezon. Dla mnie bez rewelacji,takie 7/10. Jak druga seria utrzyma poziom to będzie ok. Jak po pierwszych odc będzie słabiej, to daruje sobie oglądanie.
1
Miałem kilka spraw do załatwienia, wracałem najszybciej jak się da i zaczynam oglądanie od 12 minuty. Pod koniec pierwszej połowy musiałem już trzymać powieki bo mi się zamykały. Bardzo ciężko oglądać takie mecze.
0
Włączam Canal+ Sport, a tam Bundesliga. Wtf? Nie jestem za bardzo w temacie praw sportowych, ale kojarzyło mi się, że Eleven ma na wyłączność niemiecką ligę.
0
Kibicuję Barcy od dawna, ale dla mnie mecze Reprezentacji zawsze stoją ciut wyżej. Możecie mnie krytykować i hejtowac, ale ja takie mam priorytety kibicowskie i już.
0
No niby tak, ale jakby nie bramka z dupy Lewego to mogło być różnie. Ostatecznie Dania zremisowała więc mogliśmy przegrać, ale gdy było 2:2 to Duńczycy jeszcze prowadzili.
0
Żaden film w ostatnim czasie nie dostarczył mi takich emocji jak ten mecz. Myślę że można go porównać do remontady z PSG. Od załamania do euforii
0
Oj niedobrze. Serce zaczęło dwa razy szybciej walić
0
Racja. Dopiero co wstałem, mózg jeszcze się nie obudził do końca, i jakoś zupełnie inaczej mi się skojarzyło.
0
Jak myślicie, Argentyna da radę awansować? Ja mam duże wątpliwości :/ Mieli tyle meczów tzw. "ostatniej szansy" i nie potrafili ich wygrać. Niby to tylko Wenezuela,ale to i tak może być przeciwnik nie do ogrania. Smutny byłby to mundial bez Leo.
1
Trochę przesadziłeś. 10 zł przy zarobkach 3000 zł, to jak 1,3 mln przy 390 mln. Chyba Bravo tyle nie zarabia. Można powiedzieć, że dla niego 1,3 mln przy jego pensji to jak dla nas około 500 zł przy pensji 300. Nie sądzę, że z łatwością odpuścili byśmy taką kwotę.
0
Okolice Warszawy. Wieje masakryczny wiatr, spać nie można, meczu Argentyny też nie można obejrzeć bo prądu brak :-(
0
Jak masz eleven to tak.
0
Mnie najbardziej cieszy gol na 2:0. Wreszcie mamy w reprezentacji piłkarza który fantastycznie strzela rzuty wolne. Wcześniej oglądając mecze Polski to albo widziałem wolne bite w mur albo 5 m na bramką. Człowiek nawet nie liczył na jakąś korzyść. Tu w tych eliminacjach 2 gole z wolnych, a właściwie nawet 3 bo jednego gola z Kazachstanem mu zabrali.
0
Bramkarz to zawodu kucharz czy taksówkarz?
0
W spamie zobacz
2
Dopiero się dowiedziałem, że Ancelotii zwolniony. Mimo wszystko zaskoczenie. Myślałem, że dadzą mu jeszcze kilka spotkań, ale chyba stwierdzili, że nic więcej z tego zespołu nie wyciśnie.
4
Wygraliśmy 3 razy z rzędu Puchar Króla. Głośniej było o tym czy może o tym, że Real wygrał LM 2 lata po kolei? W styczniu przez PK jest takie natężenie spotkań, że można zajechać zespól jak np. dwa sezony temu. Nie jestem za żadnym odpuszczaniem trofeów itp. Granie Barcą B to również przesada. Ja jednak skłaniałbym się ku opcji, żeby najbardziej kluczowi piłkarze(Messi, Suarez, Pique, Iniesta, Busquets, Alba,Umtiti) byli bardziej oszczędzani. Dać szansę zmiennikiem. Paco, Gomes, Rafinha, Masche,Vidal, Cilessen,Verma, Arda powinni grać w PK.
0
W LM też zamiast VARU jest Bar
0
Kurcze szkoda. Wiedziałem, że miał coś z drugim kolanem, ale ponoć odbył rozmowę z jakimś dziennikarzem i mówił, że wydaje mu się, że uraz nie jest tak groźny jak ostatnio. Zerwane więzadło w drugim kolanie, oj wygląda to tak, że Arek może być podatny na takie kontuzje. Może to przez to jego bieganie? Takie susy robi.
0
Co dokładnie z Milikiem? Nie miałem dziś czasu na przeglądanie internetu. Groźniejszy uraz niż poprzednio?
0
Goretzka, Emre Can, Alexis. W styczniu będzie parę fajnych piłkarzy do wyrwania, dołożyć na kontrakty skoro nie trzeba wydawać na transfer i brać tych młodszych :D
0
Dać odpocząć Inieście i Messiemu(marzenie) i będzie git. A kogo 3 zmienić nie mam pomysłu. Albe może, ale ostatnio nie grał.
0
Świetne :D
0
Ciekawe czy tak samo pisałeś jak Messi wygrywał nagrodę 4 razy z rzędu?
23
Ćwiąkała to taki nieśmiały chłopaczek z 3 gimnazjum :D Znam sporo osób w wieku 15-18 lat które wyglądają dużo poważniej :)
1
Koniec końców wyjdzie, że i tak to Real będzie najgroźniejszym rywalem w walce o mistrzostwo. Ewentualnie Atletico, Sevilla nie ma na to kadry. Z początku grają fajnie, ale później spuchną tak jak w tamtym sezonie.
1
Nie oglądałem żadnego ligowego meczu Realu w tym sezonie. Wnioskuję jednak, że skoro tracą u siebie pkt z Levante i Betisem to nie grają zbyt dobrze. Czy mają po prostu pecha?
7 pkt przewagi po 5 kolejkach to ogromny bonus. Jeszcze mnóstwo spotkań i wiele się zdarzy, ale lepiej już teraz być przed rywalem niż od samego początku go gonić. Martwi mnie nieco, że ta przewaga nad białymi jest aż tak duża. Przewaga 3-4 pkt powoduje, że trzeba cały czas być skoncentrowanym, a przy 7 pkt może się wkrasc rozluźnienie bo przecież i tak mamy zapas. To tak jak prowadzenie 2:0 w meczu kiedy jeszcze wiele minut do końca.