2

"Nie znaleziono strony"

0

Problem jest to, że ostatnio same stykowe mecze :D

0

Byłoby super jakby Suarezowi udało się dobić do 200 i wskoczyć na 3 miejsce. Może być ciężko, ale wierzę że mu się uda.

0

Oby Vermaelen wrócił i omijały go kontuzje do końca tego sezonu. Widać, że Valverde boi się dać szansę Minie w ważniejszych meczach bo to jednak niewiadoma. Jeżeli Verma złapałby jakiś kolejny uraz to para Umtiti-Pique zostanie zajechana.

0

Może nie do końca, bo ja zazwyczaj życzę Realowi porażki. Jedak i tak wiem, że do LM się dostaną. Przypuszczam, że skończą na 3 miejscu. Jednak nie ma takiej możliwości, żeby zagrozili nam w lidze. Jak będą grali z Atletico to pogniewam się jak ich ograją, choć najfajnieszy byłby remis :D

0

Dla mnie Real może sobie wygrywać w lidze ile chcę. Nie są już dla Nas zagrożeniem. Teraz to niech Atletico potraci punkty bo między meczami z Chelsea mamy z nimi mecz. A jak będzie sporo przewaga to nie będzie aż takiego ciśnienia na ten mecz.

3

Po ostatnich meczach widać, że zespół nie jest w najwyższej firmie a i nagromadzenie meczy robi swoje. Jednak wyniki są super, a to nie jest czas kiedy zespół musi być w najlepszej dyspozycji. Najważniejsze to jak najlepiej zagrać w LM.

0

To nie wiedziałem. Myślałem, że on w tej Borussii sobie lepiej radzi.

0

Barta przeszedł do Betisu?

0

No ta oni mieli szczęście przy strzelonej bramce, ale przy bramce Suareza to wcale nie było rykoszetu, na pewno sobie to zaplanował.

12

Czy tylko ja zrozumiałem słowo lider jako cały zespół(lider w tabeli) a nie w odniesieniu do Messiego?

0

Pamiętam dokładnie. To jest coś normalnego w futbolu. Bayern też dostał karnego z kapelusza z Realem, było go wykorzystać a mieliby dużo łatwiej wywalić białych. Sędziowie raz mylą się na naszą korzyść, raz na korzyść Realu a jeszcze innym razem na niekorzyść tych zespołów. Tutaj dużo ludzi tego nie zauważa i najcześciej widza błędy tylko na naszą niekorzyść i na korzyść Realu. Nic poza tym.

11

Ja jestem kibicem Barcy, ale my też mieliśmy kontrowersje podczas wygrywania LM. W 2011 czerwona kartka dla Van Persiego była MOCNO naciagana, i szczerze nie wiem czy 11 na 11 byśmy przeszli Arsenal. W 2009 o rewanżu z Chelsea chyba każdy pamięta, tak wiem sędzia w pierwszym meczu popełnił błędy na naszą niekorzyść, ale w rewanżu mieliśmy mnóstwo szczęścia. Mimo kibicowania Barcie stara się być obiektywny. Za to w 2015 przeslismy jak burza i nikt nawet nie zajaknal się że o błędach sedziowskich czy łatwych rywalach. Real wygrał LM 2 x z rzędu i nic tego nie zmieni.

15

Zidane raczej poleci, ale tego że Real wygrał LM 2 x z rzędu nikt im nie odbierze. Ale nie można w futbolu mieć wszystkiego. My mamy 2 tryplety oni żadnego, my mamy sextet oni nie.

1

Co ja właśnie przeczytałem? Ludzie ile wy macie lat? Ale to pewnie troll jakiś. A wracając do tematu to radziłbym Ci nie jeść tych płatków, to jest skrajne doświadczenie i może być niebezpieczne. Radzę uważać

1

Masz rację. Ale ten ostatni odcinek w którym występował Espanyol był słaby. Miejmy nadzieję że kolejne odcinki to wynagrodzą

0

Ja bym nie przejął się jakbyśmy odpadli z PK z Espanyolem. Wygraliśmy ten puchar trzy razy z rzędu więc jak teraz wygramy to fajnie, ale jak odpadniemy to nic się nie stanie. Jak byśmy w LM mieli Coutinho i Dembele mógłby zgrywać sie z resztą zespołu to nasze szanse znacznie by wzrosly. Mimo wszystko LM jest spokojnie w naszym zasięgu. Wszystko zależy czy kontuzję będą omijały kluczowych graczy. Jeżeli będziemy mieli zdrową kadrę to nasza One de Gala w LM(Ter Stegen Alba Umtiti Pique Roberto Busquets Iniesta Rakitic Messi Suarez i nie wiem może Paulinho?) jest w stanie wygrać absolutnie z każdym. Co do La Liga to uważam, że zespół jest tak poukladany że ją wygramy. W sumie nawet dobrze, że przytrafiła się ta porażka. Pokazuje to, że nie jesteśmy niepokonani i cały czas zespół musiał być skoncentrowany, a jednocześnie jest to porażka w najmniej prestiżowych rozgrywkach i przecież mamy jeszcze rewanż na Cam Nou.

0

Ale Pique nie wygrał trypletu z Manchesterem. Tryplet to w futbolu zjawisko bardzo rzadkie i trudne do zdobycia. Eto'o wygrał tryplet w dwóch kolejnych latach. Niewątpliwie zapisał się w historii tym osiągnięciem.

0

Narazie raz trafił w bramkę, a strzałów miał już sporo. Żeby było jasne, Messi dla mnie to piłkarz ZDECYDOWANIE lepszy i bardziej wszechstronny niż CR. Ja uważam, że dziś gra mocno przeciętnie jak na siebie. Wywalczył kilka wolnych które później zmarnował. Tyle, że Leo raz na jakiś czas ma słabszą połowę, a Ronaldo raz na jakiś czas lepszą i tyle w temacie.

1

Zaraz spadnie na mnie fala krytyki, ale Messi dziś Crisa przypomina :D Żeby było jasne, mam na myśli pierwsze 30 minut. Messi to Messi, w 5 minut może takie cuda wyczarować, że będziemy się za głowy łapać

0

Kiedy wraca Paco? Jakoś mi się kojarzyło, że miał szybciej wrócić.

17

Tyle fatygi z jego transferem, mnóstwo wyłożonej kasy, pokopał 4 lata i uciekł. Dostaliśmy za niego 222 mln Euro. Okaże się nie długo, że kupiliśmy go za niewiele mniej. Tyle, że my dostaliśmy nieogranego w Europie mlodzika, a PSG piłkarza w najlepszym wieku.

1

o ile nie złapie kolejnego urazu

0

Ale co ma jedno do drugiego? Przecież to inny uraz. Nie grał po 90 minut. Zgodziłbym się gdyby chodziło o tą samą kontuzje.

1

No co Ty? Przecież większość tutaj skakała z radości bo Dembele wypiął się na BVB i chce do Barcy. Wiadomo, że nie można w 100% powiązać braku okresu przygotowawczego z jego kontuzjami, ale bez wątpienia miało to swój wpływ.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Real nie dostanie się do LE? O ile można kwestionować czy Biali ostatecznie wyprzedzą Valencie to z zajęciem minimum 4 miejsca wg mnie nie będą mieli większych problemów. Barcy i Atletico to wiadomo, że raczej juz nie miną, ale zastanawiać się czy Real dostanie się do LE to głupota. Mają obecnie kryzys, ale Sevilla czy Villareal to bardzo nierówne zespoły które nie wygrywają spotkań seriami.

0

No cóż szkoda. A tak w ogóle pamięta ktoś jakieś wypożyczenie które się dobrze dla nas skończyło? Ja nie potrafię sobie przypomnieć żadnego zawodnika który wrócił po wypożyczeniu i dał coś drużynie. Nie mam tu na myśli pojedynczych spotkań tylko to, że zawodnik stał się ważną częścią drużyny w dłuższym okresie.

0

Jak radzi sobie Marlon na wypożyczeniu? Nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem, a ciekawi mnie czy coś z Niego będzie czy raczej musimy rozglądać się za innym stoperem.

34

Dla mnie podstawowe pytanie to kto mu dał taką pensje? Turek przychodził do Nas jak dobry zawodnik, ale na pewno nie jako gwiazda światowego formatu. Z marszu dostał pensję wyższą od zawodników dłużej związanych z klubem i wcale nie gorszych od niego. Trudno się dziwić, że teraz chceli się za wszelką cenę go pozbyć żeby odciążyć budżet. Ale wysokość jego pensji jest dla mnie niezrozumiała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?