0

W 5 kolejek straciliśmy 6 pkt i to z przeciętnymi rywalami. Jak będziemy sobie tak co mecz tłumaczyć to zaraz się okaże że z przewagi nic nie zostało

1

Słusznego karnego jak się okazało. Nasza gra w drugiej połowie sprawiała, że oczy bolały

0

Sorry, ale mamy mniej czasu na odpoczynek, jesteśmy w gorszej dyspozycji niż Atleti, które zagra z nami jakby walczyli o życie. Remis w tym meczu brałbym w cemno.

4

Strata 6 pkt w ostatnich 5 kolejkach i to z rywalami z drugiej części tabeli jest nieco kompromitujące. Do tego słaby mecz z Chelsea. Na decydującą fazę sezonu jesteśmy kompletnie bez formy. Można się obawiać meczu z Atletico i to bardzo.

1

Ilekroć widzę tę mordę to wiem, że mecz będzie źle sedziowany, ale to już przesada. Jak można nie widzieć tak ewidentnej ręki? Przecież to widzieli wszyscy oprócz niego. A o tym karnego to już w ogóle szkoda gadać. Po takich meczach sędziowie powinni być zawieszani

0

Liczyłem dziś, że będzie odwrotnie. Cou od początku a Inieste tak mniej więcej w 55-60 minucie żeby trochę pograł przed Atletico. Być może z Atletico będzie musiał zagrać całe 90 minut jak wynik będzie na styku więc dziś takie pół godzinki by wystarczyło.

0

Nie rozumiem braku Cou. Dembele jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo po kontuzjach nie powinno się go przeciążąć. Coutinho nie może grać w LM, to w lidze powinien grać niemal zawsze. Szczególnie w takich meczach. Valverde jest kibicem Brazylii i oszczędza go na mundial czy jak?

48

Atletico 9 goli w 2 meczach. Przecież to im powinno na 8-9 spotkań starczyć :D

0

Antek dziś jest w takim gazie, że chyba i 5 by strzelił gdyby nie zszedł

3

Nie za słaby a za dobry. Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i jeszcze Griezmann. Ciężko ich pogodzić w jednym składzie. Rotacje rotacjami ale któryś z nich byłby poszkodowany i pewnie z czasem niezadowolony. Oczywiście w tym rozwazaniu nie biorę pod uwagę dłuższych kontuzji. Antek to super piłkarz, ale czasami co za dużo to niezdrowo.

0

Niech się dzisiaj wystrzela

0

Mnie nieco martwi ten jeden dzień odpoczynku mniej niż Atletico. Oni jak z nami wygrywali to najczęściej po prostu sobie to wybiegali ostro pracując w pressingu itd. Dodatkowo prowadzą 2:0, to po przerwie raczej nie będą sobie wypruwać żył. Oby jutro i Nam mecz się ułożył żebyśmy nie musieli cisnać do 90 minuty.

0

W niedzielę czeka Nas jeden z kluczowych meczów sezonu. Atletico wydaje się być w niezłej dyspozycji. Według mnie ten mecz będzie dużo trudniejszy niż rewanż z Chelsea. Porażka z Atleti co prawda Nas nie eliminuje jak w LM ale zacznie się robić gorąco.

1

Ja obecnie oglądam Czarne lustro. Dziś skończyłem sezon 3 a jutro biorę się za 4. Świetny serial, każdy odcinek to osobna historia. Jak dla mnie nie ma słabych odc. Co niektóre są najwyżej dobre, ale z niektóre to prawdziwe arcydzieła.

5

Myślę że do tego grona śmiało można dopisać Ter Stegena. Czuję, że o Umitim też tak będziemy mówili, ale jednak jest u Nas zbyt krótko. Jeszcze 2 sezony gry na tak świetnym poziomie i wtedy spokojnie można będzie dodać Francuza do tej listy.

5

Widać, że Realowi jakoś mega nie zależy na tych 3 pkt. W LM to zupełnie inny zespół walczący do końca. Dziś nie ma kilku podstawowych zawodników, ale widać, że nie ma jakiegoś ciśnienia z ich strony. Na 3 miejscu i tak raczej będą a na mistrzostwo nie mają szans więc wcale im się nie dziwię.

1

Popieram pomysł. A jak nie będzie chciał podać konta na fb to moim zdaniem coś kręci.

3

Nie mogłem oglądać meczu Atleti i teraz spojrzałem na wynik. Cóż jak na nich to wynik imponujący. Wygląda na to, że poczuli krew. Jeżeli z nimi przegramy to sytuacja w lidze zacznie się komplikować.

9

Będzie 4 jak na Arsenal przystało?

8

8 złotych medali Bjoergen przy 23 Phelpsa to i tak pikuś. Jak myślicie Amerykanin to taki fenomen czy doping dobrze ukrywany? To jest wręcz nierealne aby ktoś aż tak dominował przez tyle lat.

25

Bjoergen to jeszcze raz by to 30 km przebiegła.

66

Przede wszystkim jak to możliwe, że Astmatyczka jest w stanie przebiec to 30 km?

18

Spojrzałem teraz na biegi po finale hokeja i Bjoergen to chociaż by poudawała, że jej ciężko. Śmiesznie to wygląda inne już po tym dystansie mocno zmęczone, a ta wygląda jakby na spacerze była.

0

Szkoda że nie ma Miny. Mógłby teraz wejść na drugą połowę a Pique by sobie odpoczął. Mecz przyjemny dla oka. 3 pkt pewne a i w drugiej połowie będzie można szybko wykonać zmiany i dać odpocząć najlepszym.

0

To jak nie wiadomo o chodzi to wiadomo, że chodzi o kasę. Z mundialem to trochę co innego bo jednak to bardzo prestiżowy turniej i sami piłkarze na pewno chcą na nim zagrać. Ja sobie nie wyobrażam żeby w Katarze zabrakło najlepszych skoro zapewne oni będą walczyć w eliminacjach itd.

0

To trochę dziwne. W piłce chociaż zasady są jasne, że piłkarze chyba do 23 lat i 3 starszych, a w hokeju jeden turniej najlepsi, drugi bez hokeistow z NHL? A w Sochi i Vancouver byli hokeiści z NHL?

0

A wiesz może jak jest z innymi dyscyplinami drużynowymi na letnich i zimowych IO? Ręczna, Siatkówka to zawsze najmocniejsze reprezentacje. Koszykówka też czy to samo co z hokejem i piłką?

0

Czyli pod względem prestiżu IO to nie jest to samo co np MŚ w hokeju?

0

Nagrałem sobie półfinał Kanada-Niemcy w hokeja bo nie mogłem oglądać od początku. Wcześniej oglądałem mecz Rosja-Czechy. Poza igrzyskami kompletnie nie oglądam hokeja, nie wiem co i jak i dlatego mam pytanie. I tak oglądając zastanawiam się czy igrzyskach reprezentację grają najmocniejszymi składami czy może coś w stylu piłki nożnej? Na IO grają młodsi piłkarze i nawet nie ma porównania pod względem prestiżu z mundialem. Jak jest w hokeju?

19

Obejrzałem sobie teraz skrót meczu Sevilla-United. Z tego skrótu wynika, że Manchester stworzył sobie 2 sytuacje na krzyż. Trochę szkoda mi tego klubu. Nie jestem ich kibicem ani nic w tym stylu, ale do tej pory pamiętam nasze pojedynki z nimi. Za Fergusona to był świetny klub liczący się zarówno w Anglii jak i Europie. A teraz mają problemy żeby być w TOP 4 w PL a w Europie to poziom LE. I to nie sezon czy dwa, ale już chyba z 5 czy 6 lat tak wygląda. Gdzieś z tyłu głowy świta mi, żeby u Nas nie było aż takiej długiej posuchy jak już zabraknie Iniesty, Busquetsa, Messiego, Pique oraz Suareza. Wiecznie grać nie będą, Iniesta to jeszcze pewnie 1 sezon zostanie, a reszta też 3-4 lata i już pod 35 lat będą podchodzić, a na piłkarzach w takim wieku nie można opierać zespołu. Jako zmiennicy, piłkarze do rotowania to i owszem. Obyśmy nie skończyli tak źle jak Manchester.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?