0

Stoch ma PŚ i zapewne RAW AIR bo nie wiem co musiałoby się stać.

16

Siedziałem cicho, ale po tej zmianie to i ja muszę zj**ac Valverde. Można było zmienić Rakitica, Albe, Roberto czy Pique. Jednak lepiej zmienić Cou czy Paco którzy w LM nie powachaja murawy

1

Tryb ekonomiczny w pełni.

0

Żeby czołówce nie zmienił się wiatr bo jeszcze w końcu RAW AIR będzie zagrożone

0

Dlaczego nie ma Vermy? Jakaś kontuzja czy coś? Nie jestem w temacie

0

A Ney miał klauzulę na którą klub się zgodził. Ja nie bronię Neya, ale dla mnie Dembele zachował się jeszcze gorzej nie trenując z drużyną. Obietnice, obietnicami, ale wtedy był on jeszcze piłkarzem BVB i miał obowiązek trenować. Lewemu nie chcieli wcześniej dać podwyżki, ale on nadal zachowywał się jak profesjonalista a nie niedojrzaly dzieciak.

2

W tym sezonie to Bayern posmarował, wyszli z 2 miejsca i dostali jednego z najprostszych rywali. Teraz Sevilla która jest najsłabszym rywalem (albo Roma, ciężko powiedziec). Tak już całkiem poważnie to LM to najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe, ale przez te losowania często niektórzy mają wiele łatwiej. Bayern ma autostradę do półfinału. Taki Real(dziwne) miał trudną grupę,teraz trudni rywale w fazie pucharowej. Barca ma teraz lżej,ale w poprzednich latach też dostawalismy wymagających rywali. Dyspozycja zespołu jedno, ale korzystne losowanie bardzo wiele daje. Można będąc w przeciętnej dyspozycji dojechać do półfinału grając ze słabszymi. A od półfinału to raptem 3 mecze więc wszystko jest możliwe.

3

A ja uważam, że zarówno Real jak i City będą miały bardzo ciężko. Bayern i Barca są zdecydowanymi faworytami, ale trzeba zagrać swoje.

0

Ja też chcę słabszego przeciwnika. W ostatnich latach przeważnie dostajemy trudne dwumeczu podczas gdy Real czy Bayern dostają średniaków. Myślę, że jesteśmy w stanie ograć kazdego i wygrać LM, ale biorąc pod uwagę urazy i to, że zespół wydaje się jednak przemęczeny to taki mniej intensywny dwumecz by się przydał. Wolałbym Romę, z Sevilla gramy jeszcze w lidze i PK. A z Romą gralismy ostatnio 2 albo 3 lata temu więc to lepsze niż kolejny hiszpański dwumeczu.

0

Może jak Stoch będzie odchodził to będzie go przeskakiwal Wolny czy inny Pilch :D a tak już całkiem serio to według mnie mamy 2 zawodników w TOP 5 wszech czasów w skokach. Ciężko sobie wyobrazić by pojawił się kolejny taki w najbliższym czasie. Nie twierdzę, że nie będziemy mieć dobrych skoczków, ale o takich dominatorów jak Małysz czy Stoch może być ciężko w najbliższych latach.

0

Messi jest w innej lidze, tak jak Stoch w skokach :D

1

Chelsea nigdy nam nie leżała, to był trudny dwumecz. Mamy jednak otwartą drogę na wszystkich frontach, martwią nieco urazy, ale myślę że w lidze poradzą sobie zmieniccy. Chciałbym Romę albo Sevilla w 1/4. Uważam, że w LM jesteśmy w stanie ograć każdego, jednak zespół wygląda na nieco przemeczony, nieco mniej wymagający rywal by nie zaszkodził.

0

Przydałaby się jakaś Roma w ćwierćfinale to być może mecze z nimi byłyby mniej intensywne. W lidze też trzeba trochę portowac bo Nam się szpital robi

0

Takie zachwyty były nas występami zespołów z Anglii w tej edycji LM, a tymczasem w ilości zespołów w ćwierćfinałach 3:2 dla Hiszpanii i 2:0 w bezpośrednich pojedynkach. Niemniej zarówno City jak i Liverpool stać na końcowy triumf

0

Chelsea ma dziś ręcznik w bramce :D

0

Te galgany grają naprawdę bardzo dobrze i trzeba być skoncentrowanym do ostatniego gwizdka. Trochę więcej szacunku do rywali

2

Patrząc na przebieg meczu, wynik jest super. Chelsea też mogła coś strzelić a wtedy tak dobrze by nie było. Jednak na drugą połowę trzeba wyjść w pełni skoncentrowanym bo Londynczycy są godnym rywalem i nie wolno odpuścić im nawet na 5 minut.

0

Wymarzony początek. Oby tylko nie było powtórki z 2012

1

Tyle tu smiechów z United bylo, ale czas skupić się na sobie. Jeżeli byśmy nie awansowali to na ostatnie 5 lat tylko raz byliśmy conajmniej w półfinale. Chelsea to trudny przeciwnik, ale mimo wszystko półka niżej niż City, Bayern, Real(w LM) czy Juve więc jak ich nie przejdziemy to IMO będzie trochę słabe, że zespół tej klasy po raz kolejny nie zagra nawet w półfinale. Jednak czuję, że dziś przede wszystkim zagramy perfekcyjnie w obronie jak z Atleti. Obstawiam 2:0 po golach Messiego i Suareza

1

Kwalifikacje w Oslo około 5 pkt przewagi, konkurs drużynowy w Oslo, minimalna przewaga coś około 1 pkt, konkurs indywidualny w Oslo, strata do Johanssona minimalna, tak że było około 6 pkt przewagi. Dopiero w kwalifikacjach i dzisiejszym konkursie Kamil pokazał prawdziwą moc. Oczywiście gdyby nie pech w 2 serii w Oslo to jeszcze kilka punktów więcej by było. Pisałem to wszysrko z pamięci także mogłem coś pokrecic

0

Konkurs w Lahti się nie liczy. Gdyby się liczył to w granicach setki by oscylowało.

1

NOKAUT!!!! Ten konkurs pokazał, że Kamila może zatrzymać tylko wiatr jak w Oslo

1

Czy oni sobie tworzą ten wiatr jak Norweg prowadzi?

0

Norwegowie w tych warunkach tracą, myślę że Dawid może się utrzymać, gorzej Hula

0

No Tande masz dodane dużo pkt za wiatr jak Kamil ostatnio. Jesteś zadowolony?

1

Od bogactwa głowa nie boli. Dlatego szkoda, że nie udało się pozyskać jeszcze Pogby i Verattiego, a no i Alabe na obronę. A jak jeszcze dołączył by Kimmich to 5x LM z rzędu na luzie byśmy zdobyli :D

0

Może być liderem, ale pod tym względem nigdy nie dorówna Leo czy CR7. Oni w jego wieku mieli już wiele sukcesów, byli liderami swoich zespołów i zdobywcami ZP Ney w Barcie też miał sukcesy, ale to wciąż Messi był czołowym piłkarzem.

1

Nie będę się cieszył, że gra w Realu. Będę się cieszył, że nie ma go już u Nas. Mógł stać się legendą naszego klubu, ale tak naprawdę nie chciał być w cieniu Leo(no i kasa rzecz jasne), jeżeli teraz przejdzie do Realu to powodzenia życzę. Już widzę jak świetnie będzie mu szła współpraca z Ronaldo. A że Portugalczyk odejdzie to nie w uwierzę. Niby gdzie? Real, to Real, oni w LM zawsze się liczą do końca. Do Barcelony, Bayernu, City nie przejdzie, a inne kluby to już półka niżej. Mówcie co chcecie, ale IMO Cris i Ney w jednym zespole nie może wypalić.

3

Jak dla mnie Ney może iść do Realu. Już widzę jak super się dogaduje z Crisem i jak się dzielą karnymi. Szczerze? Neymar swietny grajek, szkoda mi bylo jak odszedł bo mimo wszystko Tridente to było COŚ. Jednak nie uważam go za piłkarza na którym można oprzeć zespół. To nie Messi, za dużo w nim nonszalancji, niepotrzebnej zabawy i do tego potrafi nie wytrzymać i zarobić czerwoną kartkę. Do tego żąda astronomicznych pieniędzy. Na takiego samodzielnego lidera bym go nie chciał. A widać też, że nie chcę być w cieniu innych gwiazd więc jest on trochę problematyczny. Piłkarz bardzo dobry, żeby w głowie było trochę lepiej poukładane i nie miał aż takiego parcia na kasę(bezsensowny transfer do słabego PSG) to myślę, że wyszloby mu to na lepsze. Jeżeli przejdzie do Realu to jeszcze bardziej będę się cieszył,że od Nas odszedł. Najemnik i tyle.

2

Warunki były bardzo loteryjne i to rozumiem. Ale jak ktoś oglądał konkurs to widział, że Norwegowie i Austriacy siedzieli po 10-15 sekund aż zacznie trochę korzystniej wiać. A Stoch usiadł i za 3s go puścili pomimo, że było widać że momentami wieje w plecy. Sorry, ale on jest liderem PŚ i RAW AIR, więc powinien być lepiej traktowany. Albo ze wszystkimi czekamy na lepsze warunki albo z nikim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?