0

Ale oni chociaż atakują jak przegrywają. Taka Polska jak przegrywała 1:0 to potrafiła tylko samemu strzelić Senegalowi na 2:0

0

Można się śmiać, ale człowiek chciałby żeby nasza reprezentacja grała tak jak Iran, Maroko, Japonia czy kilka innych reprezentacji które walczą o każdy centymetr boiska.

0

A więc Iran się tylko broni?

0

Na Euro straciliśmy 2 gole w 5 meczach. A jeszcze dogrywki były. A graliśmy z Niemcami, Portugalia czy Szwajcaria. Tu w jednym meczu z Senegalem straciliśmy 2 gole.

2

Z kolejnymi meczami dociera do mnie jak beznadziejnie zagrała Polska. Ani dobrze w ataku ani dobrze w obronie. Takie nie wiadomo co. Trzeci mundial w XXI wieku i 3 kompromitujacy pierwszy mecz. Dodatkowo za każdym razem ogrywaly nas ekipy co najwyżej solidne a nie potęgi światowe.

0

Tu wszyscy są nieźli. No oprócz Polski i Arabii. Nawet Panama w pierwszej połowie się mocno starała. A biorąc pod uwagę potencjał to zagraliśmy największą kupę na tych mistrzostwach.

4

Wraca stary dobry Ronaldo :)

0

Na ilu mundialach grał? Strzelić tyle na jednym turnieju i nie być najlepszym strzelcem w historii mundialu(ogółem) to też sztuka.

0

Patrząc na grę czołowych reprezentacji na tym mundialu to niewykluczone, że Portugalia zajdzie daleko(wygra?), a to oznacza ZP dla Ronaldo. Jak Portugalia wygra MŚ to Messi to będzie taki zawodnik który rywalizował z najlepszym w historii(tak okrzykną media). Oczywiście według mnie Messi jest lepszy niż CR7, ale Portugalczyk mi bardzo imponuje na tym turnieju.

0

W sumie strzelilismy 3 gole a Senegal żadnej, nie rozumiem tych narzekań

0

A mówiłem że spuchna

0

Ja to samo, oglądając mecz zatesknilem za pracą

9

Co za Janusze z Was. Przecież Senegal zaraz spuchnie. Taka była taktyka dać im się wyszaleć i wtedy zacząć grać swoje. Ja oglądam spokojnie mamy jeszcze czas :D

0

31 innych nie przerosła, ale biedni Polacy nie dali rady

0

Raz na jakiś czas to i ślepej kurze ziarno się trafi. Biorąc pod uwagę występy Islandii i Walii na Euro to nic niesamowitego tam nie zrobiliśmy

1

Ja nie chce żeby oni jechali na mundial za 4 lata. Oglądałem 3 mistrzostwa z udziałem naszych i to zawsze jest żenada wiec za więcej już dziękuję.

2

Dziękuję Dobranoc. Biorąc pod uwagę potencjał kadry to się skompromitowalismy sami sobie strzelilismy gola

0

Tyle oczekiwania i najgorsze jest to, że po 45 minutach czuje się, że na tym mundialu nic nie ugramy. Lepiej żeby nie było ich na tych mistrzostwach, człowiek inaczej by się nastawił i cieszył się mundialem, a tak tylko wk....enie

1

Inne pokolenie piłkarzy, a nadal to samo. Jak ten mundial to będzie powtórka z 2002 i 2006 to można się załamać.

0

Każdy obawiał się tego meczu i to się sprawdziło. Obawiam się, że Senegal w pierwszym meczu ma mnóstwo sił i ciężko będzie wygrać, remis biorąc pod uwagę okoliczności będzie super wynikiem. A tak szczerze? Obawiam się powtórki z 2002 i 2006 roku czyli wyniku 2:0 dla Senegalu

0

W niedziele o 22 będzie już po mundialu :D Będzie ciężko o zwycięstwo, przy tym przebiegu spotkania remis bralbym w ciemno

1

Ale czy na żółta? To dopiero początek, ani ten faul nie był groźny ani to nie była dogodna sytuacja Senegalu

0

Znaczy co myślałeś, że z połowy nie będzie mogli wyjść? :D

3

Messi to genialny piłkarz, magik, geniusz itd. Kiedy jest w dobrej dyspozycji to oglądanie jak gra to coś pięknego. Jednak kiedy Leo ma słaby mecz to naprawdę bardzo mało daje drużynie. Spuszcza głowę, nie pomaga w pressingu, ogólnie snuje się po boisku. Nawet wolne bije w takich meczach słabo.( mecze z Roma, Islandia). Kiedy taki słaby mecz zdarza się w meczu ligowym albo w PK to pal licho. Jednak kiedy takie mecze zdarzają się w najważniejszym momencie LM czy na mundialu to naprawdę słabo to wygląda.

1

Jest to bardzo niewygodny przeciwnik, ale przypuszczam, że w zagranicznych mediach to większość uzna Polskę za zespół nieco lepszy i mimo wszystko to my jesteśmy faworytami.

2

Patrząc na dotychczasowe mecze to trzeba się spodziewać mega trudnego meczu z Senegalem. Oprócz meczu Rosji to w każdym innym spotkaniu faworytom jest naprawdę ciężko i muszą się mocno natrudzić żeby wygrać, a i to nie zawsze się udaje(Niemcy, Argentyna, Brazylia?) Bardzo się obawiam tego meczu, ale miejmy nadzieję że Senegal dostosuje się do innych zespołów z Afryki i przegra

0

Ale nie chodziło mi tak do końca tylko i wyłącznie o ten Mundial. Tak ogólnie, że gdybyśmy za naszego życia zdobyli MŚ to nie sądzę, że cokolwiek by to przebiło. No chyba żebyśmy wygrali klasyfikację medalową na IO.

4

Wiem, że na tej stronie były osoby które w przypadku meczu Polska-Argentyna byliby za tymi drugimi. A ja mam inne pytanie. Czy jakiekolwiek wydarzenia sportowe mogłyby równać się z MŚ dla Polski? Już podczas Euro i meczy w 1/8 i 1/4 ulice zamierały. To praktycznie niemożliwe, ale gdybyśmy wygrali MŚ byłby najprawdopodobniej najwspanialsze wydarzenie sportowe jakie przyszło mi w życiu oglądać.

2

Przykro patrzylo się dziś na Leo. Argentyna będzie miała ogromne problemy z wyjściem z grupy.

0

Piłka w momencie faulu była już zdecydowanie poza zasięgiem Francuza. Została wcześniej trafiona przez obrońcę bez faulu i dlatego uciekła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?