0

na tle Polski każdy jest obiecujący

0

Euro 2008 czy MŚ 2002 lepsze nie były :D

6

6 wielkich imprez w XXI wieku. 5 razy kompomitacja, żenada, jeden raz fajny występ. Czy to jest normalne w rozwiniętym kraju w którym piłka nożna jest sportem narodowym? O LM to już w ogóle szkoda wspominać. Co jest z piłką w tym kraju, ja już powoli mam tego dość. Jestem realista nie oczekuje medali czy nawet ćwierćfinału, ale przyzwoitych występów i walki do samego końca a zawsze dostajemy to samo czyli wpi***ol w grupie lub już w eliminacjach.

1

Przeciętny Holender oglądający Mundial za najgorszy zespół uzna Polskę

1

A idź Pan w ch*j. Do domu i ludzi nie wku***ajcie

0

Koniec. Ja kazalbym im wracać na pieszo może by się czegoś nauczyli

8

To za kim będziecie w finale? Za Polską czy za Argentyną?

1

Jak odpadają w eliminacjach to przynajmniej mało kto to widzi bo każdy zajęty swoją grupą. A tak to tylko wstyd robią i jeszcze cały świat to ogląda

0

Biorąc pod uwagę potencjał to Argentyna na pewno gorsza, ale poza tym to faktycznie dramat. Tunezja, Panama i Arabia może i gorsze, ale tam nikt nie liczył na awans.

1

Gramy najprymitywniej na tym mundialu. Ja wiem, że Tunezja, Panama czy Arabia zaliczyły gorsze mecze, ale czy ktoś przed mistrzostwami liczył, że te zespoły powalczą o awans? Przyznam szczerze, że jak kolejny mundial Polaków za X lat ma tak wyglądać to niech więcej już nie awansują. 3 mundial z Polakami w moim życiu i po raz kolejny wstyd i żenada bo inaczej tego nazwać nie można.

8

A może lepiej odpadnijmy żeby sobie większego wstydu nie narobić?

0

A z Danią to ruzumiem, że z uśmiechem na ustach oglądałeś? :D

1

Jak gra Polska to nieważne z kim, ale robi się kopania jak na jakimś Pucharze Wójta czy czymś takim

0

Ale weźmy zagrajmy jakąś akcje a nie całkowicie oddajemy inicjatywę

1

A mi się średnio widzi ten skład. Granie 3 obrońcami to spore ryzyko. Trzeba umieć grać w ten sposób, a oni raptem kilka meczy tak zagrali. Jak się patrzy na pierwszy skład to my naprawdę obecnie mamy mocno średnią kadrę. Najważniejsza jest jednak ambicja i wola walki, jak tego nie będzie to nawet najlepsi przygrywają. Do boju Panowie !!!

0

La Rambla jużby Cię zwolniła za styl. 8 meczy i 10 goli. Pamiętaj Barca to nie tylko wyniki, ale też styl a Ty grasz na 1:0 jak Chelsea albo Atletico :D

1

W zasadzie to chyba najgorzej jak wygra Japonia.

0

Ale wtedy nawet 6 pkt może nie dać awansu więc nie będą mogli odpuścić.

0

Sytuacja prosta i klarowna, wygrywamy 2 mecze i mamy awans. Lepiej żeby był remis niż wygrała Japonia bo wtedy nawet 6pkt może nie dać awansu. Nasz remis dziś stawia Nas w trudnym położeniu bo nawet jak ogramy Japonię to będzie się liczył wynik spotkania Kolumbia-Senegal i w przypadku zwycięstwa naszego i Kolumbii będę się liczyły bramki bo każdy będzie miał 4 pkt.

0

Jak Szwecja wygra dwoma bramkami z Meksykiem to awansuje. Także jakby nie patrzeć jakieś szanse mają. Ja bym jednak obstawiał, że będzie remis.

0

W ten sposób prędzej czy później brakłoby sędziów :D

2

Najprościej? Wygrać z Kolumbią i Japonią. Daliśmy ciała z Senegalem, więc teraz nie ma co kalkulować tylko wygrać 2 mecze i przejść dalej, albo wracać do domu.

10

To już prędzej Francja-Nigeria

0

To była druga żółta? Bezpośrednio na czerwoną to wg mnie nie zasłużyło

2

Szwedki to chyba najpiękniejsze blondynki na świecie :)

0

Odważna teza biorąc pod uwagę Portugalię na Euro 2016

0

Chyba Loew dał im pojeść w przerwie bo złapali wiatr w żagle

0

Senegal potęgą też nie był :) Ja oczywiście wierzę w zwycięstwo, ale warunek podstawowy to zdecydowana poprawa w grze. Jak zagramy tak jak we wtorek to nawet cud nie pomoże, a i od Japonii walczącej o awans pewnie dostaniemy. Trzeba jednak wierzyć, że po tym kuble zimnej wody się trochę ogarną.

0

Sporo było głosów, że Niemcy mają najsłabszą kadrę od lat i ich gra nie powala. Mecz oczywiście się jeszcze nie skończył, ale patrząc na 3 połowy jakie Niemcy zagrali na tych mistrzostwach(w sparingach zresztą też) to raczej im się nie uda.

0

Jednak większość na La Rambli zna się na futbolu. Przewidywali, że Niemcy do domu po meczu ze Szwecją, a także porażkę Argentyny z Chorwacją. Smutne jest to, że większość przewiduje porażkę z Kolumbią, ale cóż, faworytem to my w tym meczu nie jesteśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?