ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na tle Polski każdy jest obiecujący
0
Euro 2008 czy MŚ 2002 lepsze nie były :D
6
6 wielkich imprez w XXI wieku. 5 razy kompomitacja, żenada, jeden raz fajny występ. Czy to jest normalne w rozwiniętym kraju w którym piłka nożna jest sportem narodowym? O LM to już w ogóle szkoda wspominać. Co jest z piłką w tym kraju, ja już powoli mam tego dość. Jestem realista nie oczekuje medali czy nawet ćwierćfinału, ale przyzwoitych występów i walki do samego końca a zawsze dostajemy to samo czyli wpi***ol w grupie lub już w eliminacjach.
1
Przeciętny Holender oglądający Mundial za najgorszy zespół uzna Polskę
1
A idź Pan w ch*j. Do domu i ludzi nie wku***ajcie
0
Koniec. Ja kazalbym im wracać na pieszo może by się czegoś nauczyli
8
To za kim będziecie w finale? Za Polską czy za Argentyną?
1
Jak odpadają w eliminacjach to przynajmniej mało kto to widzi bo każdy zajęty swoją grupą. A tak to tylko wstyd robią i jeszcze cały świat to ogląda
0
Biorąc pod uwagę potencjał to Argentyna na pewno gorsza, ale poza tym to faktycznie dramat. Tunezja, Panama i Arabia może i gorsze, ale tam nikt nie liczył na awans.
1
Gramy najprymitywniej na tym mundialu. Ja wiem, że Tunezja, Panama czy Arabia zaliczyły gorsze mecze, ale czy ktoś przed mistrzostwami liczył, że te zespoły powalczą o awans? Przyznam szczerze, że jak kolejny mundial Polaków za X lat ma tak wyglądać to niech więcej już nie awansują. 3 mundial z Polakami w moim życiu i po raz kolejny wstyd i żenada bo inaczej tego nazwać nie można.
8
A może lepiej odpadnijmy żeby sobie większego wstydu nie narobić?
0
A z Danią to ruzumiem, że z uśmiechem na ustach oglądałeś? :D
1
Jak gra Polska to nieważne z kim, ale robi się kopania jak na jakimś Pucharze Wójta czy czymś takim
0
Ale weźmy zagrajmy jakąś akcje a nie całkowicie oddajemy inicjatywę
1
A mi się średnio widzi ten skład. Granie 3 obrońcami to spore ryzyko. Trzeba umieć grać w ten sposób, a oni raptem kilka meczy tak zagrali. Jak się patrzy na pierwszy skład to my naprawdę obecnie mamy mocno średnią kadrę. Najważniejsza jest jednak ambicja i wola walki, jak tego nie będzie to nawet najlepsi przygrywają. Do boju Panowie !!!
0
La Rambla jużby Cię zwolniła za styl. 8 meczy i 10 goli. Pamiętaj Barca to nie tylko wyniki, ale też styl a Ty grasz na 1:0 jak Chelsea albo Atletico :D
1
W zasadzie to chyba najgorzej jak wygra Japonia.
0
Ale wtedy nawet 6 pkt może nie dać awansu więc nie będą mogli odpuścić.
0
Sytuacja prosta i klarowna, wygrywamy 2 mecze i mamy awans. Lepiej żeby był remis niż wygrała Japonia bo wtedy nawet 6pkt może nie dać awansu. Nasz remis dziś stawia Nas w trudnym położeniu bo nawet jak ogramy Japonię to będzie się liczył wynik spotkania Kolumbia-Senegal i w przypadku zwycięstwa naszego i Kolumbii będę się liczyły bramki bo każdy będzie miał 4 pkt.
0
Jak Szwecja wygra dwoma bramkami z Meksykiem to awansuje. Także jakby nie patrzeć jakieś szanse mają. Ja bym jednak obstawiał, że będzie remis.
0
W ten sposób prędzej czy później brakłoby sędziów :D
2
Najprościej? Wygrać z Kolumbią i Japonią. Daliśmy ciała z Senegalem, więc teraz nie ma co kalkulować tylko wygrać 2 mecze i przejść dalej, albo wracać do domu.
10
To już prędzej Francja-Nigeria
0
To była druga żółta? Bezpośrednio na czerwoną to wg mnie nie zasłużyło
2
Szwedki to chyba najpiękniejsze blondynki na świecie :)
0
Odważna teza biorąc pod uwagę Portugalię na Euro 2016
0
Chyba Loew dał im pojeść w przerwie bo złapali wiatr w żagle
0
Senegal potęgą też nie był :) Ja oczywiście wierzę w zwycięstwo, ale warunek podstawowy to zdecydowana poprawa w grze. Jak zagramy tak jak we wtorek to nawet cud nie pomoże, a i od Japonii walczącej o awans pewnie dostaniemy. Trzeba jednak wierzyć, że po tym kuble zimnej wody się trochę ogarną.
0
Sporo było głosów, że Niemcy mają najsłabszą kadrę od lat i ich gra nie powala. Mecz oczywiście się jeszcze nie skończył, ale patrząc na 3 połowy jakie Niemcy zagrali na tych mistrzostwach(w sparingach zresztą też) to raczej im się nie uda.
0
Jednak większość na La Rambli zna się na futbolu. Przewidywali, że Niemcy do domu po meczu ze Szwecją, a także porażkę Argentyny z Chorwacją. Smutne jest to, że większość przewiduje porażkę z Kolumbią, ale cóż, faworytem to my w tym meczu nie jesteśmy.