0

Loew ze stresu chyba coś przekąsił :D

1

2006: Włosi wygrywają MŚ
2010: Włosi nie wychodzą z grupy

1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy

Coś słabo sobie radzą obrońcy tytułu

6

Po mojemu Niemcy się z tego nie wygrzebią, grają beznadziejnie. Raczej powtórka z 2014, 2010 czy 2002 gdzie obrońcy tytułu pożegnali się z turniejem po fazie grupowej.

0

I to jest ten sam asystent co w meczu Argentyny? Jeżeli inny to coś ma Marciniak pecha, a jak ten sam to do wyj***nia koleś..

2

Nie dość, że kompromitują się piłkarze to jeszcze nasz sędzia się kompromituje. Nawet Lahoz umiał skorzytać z VAR-u, a Marciniak może nie umie korzystać?

16

Raczej karny, ale ja nie rozumiem czemu on nawet nie sprawdzi.

0

Ja przyznam, że czasami też już tracę cierpliwość i zaczynam ostro krytykować, ale to już w skrajnych przypadkach. Ostatnio po meczu z Roma(nadal nie mogę wybaczyć Valverde i drużynie) ale to była jedna z największych kompromitacji ostatnich lat.

1

A co ta Brazylia to już nie do pokonania? Zresztą nie byłbym taki pewny tego czy oni w ogóle awansują, a o pierwsze miejsce w grupie może im być trudno. Oczywiście wiadomo, ze dziś Szwecja zagra o zwycięstwo, ale jeżeli zremisują to mecz z Meksykiem to mógłby być taki mecz przyjaźni i zbieranie sił na 1/8. Lepszy pewny awans z 2 niż ewentualny z 1.

0

Hmm, Szwecja 1 wygrana, 2 remisy czyli mieliby 5 pkt a Niemcy co najwyżej 4 pkt. Więc takie coś nie wyrzuci Niemców? Oczywiście zaznaczyłem, że jak Szwedom uda się zremisować z Niemcami to wtedy mecz z Meksykiem to mógłby być typowy mecz na remis.

4

W drugą stronę też to działa. Wystarczy, że Barca źle zagra pierwszą połowę i już można podziwiać komentarze typu Rakieta Out, Za co te 50 mln Messiego? Suarez to parodia napastnika, Roberto to nie PO itd.

0

Szwecja musi dziś zremisować z Niemcami i potem umówią się na remis z Meksykiem i Niemcy out.

0

Ja bardziej wierzę w to, że Meksyk ze Szwecją zagraliby na remis.

0

A kto na tym mundialu gra dobrze? Dwa mecze i spokojny awans. I nie pisz, że ze słabiakami bo Anglia(tak wiem to nie jest Topowa reprezentacja) męczyła się do ostatnich minut.

4

Coś czuję, że z Belgią to będzie tak jak zwykle. W grupie grają świetnie a fazie pucharowej w 1/8 albo 1/4 do domu. Chorwacja najczęściej to samo. Tak jak City i PSG w LM

0

Ale to było na środku boiska, skąd mógł wiedzieć że Bale zrobi z tego bramkę?

9

A ja się cieszę z wyniku. Jak Serbia wygra to Brazylia najpewniej do domu. A czemu nie? Brazylia szału nie gra, a przynajmniej mecz Serbia-Brazylia będzie bardzo ciekawy.

0

Walie pokonali w regulaminowym czasie. No i Francję i Chorwacje po dogrywce. Nie oszukuj

7

Jak dotąd główni faworyci(Brazylia, Francja, Niemcy, Hiszpania) strasznie męczą bule. Ja jestem za Hiszpanią(nadal wierzę w awans Polski z grupy, ale nie w końcowy triumf) ale jeżeli opadną to będę za Chorwacją. Zawsze w grupie wymiatają a później odpadają. Oby tym razem udało im się ugrać conajmniej półfinał.

11

W sumie to Brazylia mogłaby wtopić, jeszcze Niemcy i Portugalia faktycznie może wygrać :D

1

Polska zagrała katastrofalnie, ale strasznie mnie denerwuje jak byli piłkarze którzy nic w życiu nie osiągnęli strasznie krytykują tą kadrę. Albo aktorzy np Maja Ostaszewska. Czy ta Pani osiągnęła coś więcej poza graniem w głupich serialach i filmach Vegi? A wypowiada się w ten sposób jakby to ona była doskonała i grała w samych Oscarowych filmach.

Owszem zagraliśmy źle, ale najazd niektórych osób(Kowalczyk) jest żenujący. Przede wszystkim to są osoby publiczne i nie powinny wypowiadać się w ten sposób.

Ja jestem realista i wiem, że kadrowo jest na tym turnieju wiele lepszych ekip. Nie oczekuje również że będziemy grać efektownie i finezyjne. Ale oczekuje zaangażowania jakby walczyli o życie bo wyjście z tej grury jest wciąż w zasięgu, nasi rywale są do ogrania. I tak wierzę w zwycięstwo, gdybym nie wierzył to w ogóle nie siadalbym w niedziele przed telewizorem.

0

Ale przyznaj, że Messi karnego zawalił. Jakby wygrali z Islandia mieliby otwartą drogę do wyjścia z grupy. Nie sądzę, że zaszliby tak daleko jak w 2014, ale chociaż aż tak by się nie ośmieszyli

0

Milik zagrał fatalnie, ale tego Kowalczyka to ja nie znoszę. Sam jakimś mega wybitnym piłkarzem nie był a ma się za nie wiadomo kogo. Co innego nasze komentarze na La Rambli a co innego wypowiadać się tak publicznie. Ta wypowiedź jest zwyczajnie chamska i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to zachlany pajac.

0

Wiadomo, że cała Argentyna zawaliła. Tylko wiesz co? Messi to najlepszy piłkarz tej reprezentacji, przez wielu uważany za najlepszego na świecie. A on nie zrobił w tych dwóch meczach kompletnie nic co pomogło Argentynie. Już nie chodzi o porównania do Ronaldo, ale chodzi o to że gdybym był Argentyńczykiem to byłbym bardzo rozczarowanym występem Leo na tym mundialu, kapitan to powinien być ktoś kto wypluwa płuca na boisku, a nie koleś który spuszcza głowę i drepcze gdzieś w cieniu kiedy drużyna jest w rozsypce.

0

Coś drogie te anteny mają na Wyspach skoro wszystko na nie wydawał.

1

Najlepiej jakby każdy z każdym rzuty karne strzelał, ewentualnie losowanie 2 par i rzuty karne i zwycięzcy przechodzą. Rzuty karne to też taka loteria, ale lepsze to niż losowanie bo to jest według mnie bardzo głupie.

11

Powinien odejść z opcją wykupu po sezonie albo dwóch. Pamięta ktoś jakieś wypożyczanie które się dla Nas dobrze skończyło? Przeważnie oddajemy później piłkarzy za darmo, a tak już teraz dostaniemy jakaś kasę, a jak Arnaiz się sprawdzi to go odkupimy.

0

Ale przecież my wczoraj zagraliśmy jeszcze gorzej. W pierwszej połowie zagrożenie pod bramką Senegalu było zerowe, a obrona fatalna. Iran chociaż bronić się umiał

0

Już prędzej Polska wyjdzie z grupy i dojdzie do półfinału niż Messi strzeli 3 gole Chorwacji. Jak Arentyna strzeli 2 gole to będzie dobrze

1

No bo Hiszpania to nie ma ofensywnych piłkarzy i z Iranem w ogóle nie grali na czas.

0

Chciałoby się żeby Polska grała jak Iran. Nie ma co się oszukiwać nasza piłka reprezentacyjna i klubowa to dno i 2 metry mułu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?