13

Niech odpadnie Portugalia i Mundial może wygrywać kto chce. Najważniejsze żeby wygrał ładny futbol, a nie murowanie bramki

0

Liczę że z prawej strony do finału wejdzie albo Hiszpania albo Chorwacja.

7

Po co wypowiadasz się za większość? Ja w weekend wypije sobie czasami parę piwek albo jakaś chłodna wódeczke do grilla, ale z umiarem i nie robiąc z siebie debila. Większość moich znajomych to samo. A Diego siedzi na stadionie na meczu który ogląda cały świat i wygląda jakby opanował go jakiś demon. Faktycznie korzysta chłop z życia

4

Rosja Hiszpania Dania Chorwacja. Któryś z tych zespołów w półfinale. Więc albo Hiszpania znów wraca do gry o najwyższe cele albo będziemy mieli powiew świeżości w półfinale. Z drugiej strony Urugwaj Portugalia Argentyna Francja. Najlepiej Argentyna w półfinale, byleby nie Portugalia.

1

Oni nie zasługują na awans. Do sędziego nie będzie można mieć pretensji. Pomimo kompromitacji w poprzednim meczu mieli szczęście bo wystarczyłoby, że dziś wygrają a oni tego nie potrafią. Taki zespół nie zasługuje na 1/8

1

No przyznam że naprawił swój błąd bo to był karny

0

Karny jak nic.

1

Maradona już sobie strzelił kreskę

0

Jeszcze nic nie jest stracone. Ja nie wierzę w wygraną Islandii, ale Albicelectes muszą nastrzelac goli i awans mają pewny. A Francja? Narazie to gra tak niemrawo, że wcale nie są dużo lepsi od tej Argentyny

1

Fantastycznie się Leo zabrał z piłką

0

Czy Brazylia to nie wiadomo jeszcze tam sporo się może zdarzyć

0

Mówi się o słabej drabince Hiszpanii, a ja mam wrażenie że oni mogą nie przejść Rosji.

A co do Portugalii to wydaje się, że będą mieli trudną drogę, ale co jak będzie tak jak z Realem? W 2016 śmieszna drabinka tak jak Portugalia, a w 2018 trudna drabinka Realu w LM tak jak Portugalii na MŚ. Te analogie zaczynają mnie przerażać

0

Na Euro też w grupie byli marni a każdy wie jak to się skończyło

2

Ale Polska ma fart, że nie dostaliśmy tej grupy co Portugalia. Dopiero byłby wpi***ol.

0

A skąd wiecie która strona trudniejsza? Jeszcze nie wiadomo co z Niemcami, Brazylia, Kolumbia czy Anglia. Fakt Urugwaj jest trudniejszy od Rosji, ale dalej to nie wiadomo jak to się rozłoży

0

Ja pie***le co to jest? Takie mecze pokazują, że są podwójne standardy i nawet pomimo VARU nadal będą wałki

0

Serio? To jakby jeszcze był karny dla ARG na tym mundialu to nie powinien podchodzić.

12

Ale takie Maroko by Polske objechało

0

Ale pierwsze miejsca byłyby rozstawione a dalosowywaliby do nich zespoły z 2 miejsc. Wtedy miałoby to sens

0

Oho a co jak to nie Niemcy odpadna tylko Hiszpania?

1

Iniestą? No proszę Cię

0

Polska w XXI wieku zaliczyła pozytywnie 1 na 6 turniejów czyli jakieś 17% więc nadal masz większe szanse :D

0

od 2002 roku to słyszę

1

Z Chorwacją to czuje, że Manite byśmy dostali

1

Ja też nie liczyłem, że na miękko pykniemy grupę i wyjdziemy z pierwszego miejsca. Ale nie liczyłem na takie coś. Czy biorąc pod uwagę potencjał kadry jest gorsza reprezentacja na tym mundialu? No może Argentyna jest porównywalna. Z kim my się mamy porównywać? Z Panamą, Arabią czy Tunezją? No bo do Iranu, Maroko, Kostaryki, Nigerii czy Australii to wstyd nas porównywać

0

Gorzej nie może pójść

1

o długości murawy zapomniałeś

0

Reprezentacja zagrała ch***wo, ale transmisja weszło na Youtube wygląda jak spotkanie meneli pod sklepem. A Kowalczyk to już w ogóle parodia

0

i tak dostaną ten sam wpi***ol, ja już się nie łudzę. Zawsze to samo

0

Ja nie wierzę, że trener z zagranicy coś da na dłuższą metę. Owszem mogą wyjść fajne eliminacje jak ze Leo czy nawet fajne Euro za Nawałki. Nie ma piłkarzy i już. Na Euro trafiło się, że większość była w niezłej dyspozycji w niezłych klubach. Ale ogólnie nasza kadra jest naprawdę słaba i nawet THE SPECIAL ONE(FIVE) tego nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?