ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Niech odpadnie Portugalia i Mundial może wygrywać kto chce. Najważniejsze żeby wygrał ładny futbol, a nie murowanie bramki
0
Liczę że z prawej strony do finału wejdzie albo Hiszpania albo Chorwacja.
7
Po co wypowiadasz się za większość? Ja w weekend wypije sobie czasami parę piwek albo jakaś chłodna wódeczke do grilla, ale z umiarem i nie robiąc z siebie debila. Większość moich znajomych to samo. A Diego siedzi na stadionie na meczu który ogląda cały świat i wygląda jakby opanował go jakiś demon. Faktycznie korzysta chłop z życia
4
Rosja Hiszpania Dania Chorwacja. Któryś z tych zespołów w półfinale. Więc albo Hiszpania znów wraca do gry o najwyższe cele albo będziemy mieli powiew świeżości w półfinale. Z drugiej strony Urugwaj Portugalia Argentyna Francja. Najlepiej Argentyna w półfinale, byleby nie Portugalia.
1
Oni nie zasługują na awans. Do sędziego nie będzie można mieć pretensji. Pomimo kompromitacji w poprzednim meczu mieli szczęście bo wystarczyłoby, że dziś wygrają a oni tego nie potrafią. Taki zespół nie zasługuje na 1/8
1
No przyznam że naprawił swój błąd bo to był karny
0
Karny jak nic.
1
Maradona już sobie strzelił kreskę
0
Jeszcze nic nie jest stracone. Ja nie wierzę w wygraną Islandii, ale Albicelectes muszą nastrzelac goli i awans mają pewny. A Francja? Narazie to gra tak niemrawo, że wcale nie są dużo lepsi od tej Argentyny
1
Fantastycznie się Leo zabrał z piłką
0
Czy Brazylia to nie wiadomo jeszcze tam sporo się może zdarzyć
0
Mówi się o słabej drabince Hiszpanii, a ja mam wrażenie że oni mogą nie przejść Rosji.
A co do Portugalii to wydaje się, że będą mieli trudną drogę, ale co jak będzie tak jak z Realem? W 2016 śmieszna drabinka tak jak Portugalia, a w 2018 trudna drabinka Realu w LM tak jak Portugalii na MŚ. Te analogie zaczynają mnie przerażać
0
Na Euro też w grupie byli marni a każdy wie jak to się skończyło
2
Ale Polska ma fart, że nie dostaliśmy tej grupy co Portugalia. Dopiero byłby wpi***ol.
0
A skąd wiecie która strona trudniejsza? Jeszcze nie wiadomo co z Niemcami, Brazylia, Kolumbia czy Anglia. Fakt Urugwaj jest trudniejszy od Rosji, ale dalej to nie wiadomo jak to się rozłoży
0
Ja pie***le co to jest? Takie mecze pokazują, że są podwójne standardy i nawet pomimo VARU nadal będą wałki
0
Serio? To jakby jeszcze był karny dla ARG na tym mundialu to nie powinien podchodzić.
12
Ale takie Maroko by Polske objechało
0
Ale pierwsze miejsca byłyby rozstawione a dalosowywaliby do nich zespoły z 2 miejsc. Wtedy miałoby to sens
0
Oho a co jak to nie Niemcy odpadna tylko Hiszpania?
1
Iniestą? No proszę Cię
0
Polska w XXI wieku zaliczyła pozytywnie 1 na 6 turniejów czyli jakieś 17% więc nadal masz większe szanse :D
0
od 2002 roku to słyszę
1
Z Chorwacją to czuje, że Manite byśmy dostali
1
Ja też nie liczyłem, że na miękko pykniemy grupę i wyjdziemy z pierwszego miejsca. Ale nie liczyłem na takie coś. Czy biorąc pod uwagę potencjał kadry jest gorsza reprezentacja na tym mundialu? No może Argentyna jest porównywalna. Z kim my się mamy porównywać? Z Panamą, Arabią czy Tunezją? No bo do Iranu, Maroko, Kostaryki, Nigerii czy Australii to wstyd nas porównywać
0
Gorzej nie może pójść
1
o długości murawy zapomniałeś
0
Reprezentacja zagrała ch***wo, ale transmisja weszło na Youtube wygląda jak spotkanie meneli pod sklepem. A Kowalczyk to już w ogóle parodia
0
i tak dostaną ten sam wpi***ol, ja już się nie łudzę. Zawsze to samo
0
Ja nie wierzę, że trener z zagranicy coś da na dłuższą metę. Owszem mogą wyjść fajne eliminacje jak ze Leo czy nawet fajne Euro za Nawałki. Nie ma piłkarzy i już. Na Euro trafiło się, że większość była w niezłej dyspozycji w niezłych klubach. Ale ogólnie nasza kadra jest naprawdę słaba i nawet THE SPECIAL ONE(FIVE) tego nie zmieni.