ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trawa u sąsiada zawsze wydaje się zieleńsza :D
0
Pierwszej umowy nie dostaniesz w nc+ za takie pieniądze, ale przedstawię Ci moją ofertę u nich. Comfort+ 22,50 zł, Extra+ 10 zł, Canal+ 25 zł, Eleven 7,95 zł i dodatkowo mam multiroom za 0 zł. Razem 65,45 zł. Mam tej cenie Hiszpańska, angielską, włoska, niemiecka, LM, LE, Ekstraklase(nie polecam :D) i wszystkie kanały Discovery itp. Przy przedłużaniu umowy może udałoby Ci się coś takiego wyrwać
0
A o której godzinie może być ten mecz do obejrzenia? Też nie będę mógł oglądać, ale będę w domu około 1-2 i wtedy może bym obejrzał.
0
Nawet fajna sprawa
0
No i co z tego jak dadzą 2 tygodnie wolnego. Później ten zespol w którymś momencie będzie musiał zagrać zaległe kolejki więc i będzie grał co 3 dni.
2
On do nas nie pasuje. Może i niezły z grajek, ale w grze z kontry kiedy ma dużo miejsca. W naszym wolnym budowaniu akcji w ataku pozycyjnym się nie sprawdza. Slabo drybluje z miejsca, Leo jest w tym mistrzem, Ney też był świetny, a Dembele wygląda wtedy nieco pokracznie.
0
Obawiam się, że to może być dopiero początek spadku. W pepspektywie spotkania z Portugalią i Włochami i trudno być optymistycznie nastawionym
1
Do pakietu podstawowego( Start, Comfort(22,50)albo Extra) dokup Eleven(7,95) i pakiet Canal+(25 zł). Do końca roku będziesz miał Polsaty Premium z LM za friko. W nawiasach podałem ceny jakie ja płacę
0
Jaki masz pakiet?
0
Mi powiadomienia też wyskakują bo mam apkę pogodową. Tym razem jednak przyszedł sms na mój nr i wszyscy w rodzinie również to dostali pomimo, że nr mają w innych sieciach. Ja obecnie jestem 100 km od Wawy na weekend i też na razie spokojnie.
7
Też dziś dostaliście ostrzeżenia sms-em o burzach? Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło, na szczęście na razie łagodnie i nic strasznego się u mnie nie działo.
4
Ponad 30 stopni to idealna pogoda? Ja bardziej powiedziałbym, że idealna pogoda to taka 24-29 stopni i mała wilgotność. Ale te obecne upały są zbyt uciążliwe. No chyba, że ma się akurat wolne i tylko siedzi się nad wodą albo w chłodnych pomieszczeniach. Przy normalnym dniu z pracą i obowiązkami to po 2-3 dniach mam serdecznie dość takiej pogody.
0
To też mi się nie podoba, ale całe szczęście w nc+ bedą kanały Polsat Premium bo już mi chodziło po głowie posiadanie CP i nc+ a to tanie by nie było.
0
Podobają mi się zmiany w LM w tym roku. Mecze o dwóch porach więc fazę grupową w okresie jesienno/zimowym będzie sie dokładniej oglądało. Dodatkowo możliwość rejestrowania piłkarzy w styczniu. Szkoda, że nie wprowadzili tego sezon wcześniej. Może z Cou przeszlibyśmy, a dalej to kto wie
0
Zamknięcie okienka transferowego oznacza zakończenie możliwości rejestrowania piłkarzy. Kluby mogą wtedy normalnie kupować/wymieniać/wypożyczać piłkarzy( jak my Ardę i Vidala kiedyś), ale co z tego jak nie będą oni mogli grać do stycznia.
Po zamknięciu okienka nie można zarejestrować nawet wolnego zawodnika o ile się nie mylę.
1
A w tym roku nasz mecz z Romą w Rzymie mógł skończyć się 5/6-0 więc takie gdybanie działa w dwie strony ;)
0
A według mnie to powoli zaczyna brakować klasowego napastnika do podstawowego składu. Luis to już nie to samo co 2-3 sezony temu. Myślę, że w tym sezonie jeszcze da radę, a jego zmiennikiem może być Paco/Munir. W przyszłym sezonie przydałby się jednak już jakiś młody kozak który przez sezon albo dwa dzieliłby się minutami z Suarezem, a następnie wskoczył na stałe do podstawowej 11. Ani Paco ani Munir takimi piłkarzami nie są.
2
Doliczyć dojazdy, zakupy i wychodząc z domu po 7 wracasz po 22. Jeżeli ktoś nie ma pracy którą uwielbia i która jest jego pasją to ma fantastyczne życie :D
0
Samego aktu śmierci się nie boję. Bardziej tego co może być przed nią. Myślę, że większość obawia się przykucia do łóżka i długotrwałego cierpienia. A co jest po śmierc? To pytanie to jednak z największych zagadek ludzkości, prawdopodobnie ta tajemnica nigdy nie zostanie odkryta przez żyjących. Ja uważam, że po śmierci mózgu nie ma nic
0
Szczególnie, że to nie pierwszy post w którym podkreśla, że ma 100 tyś do wydania
4
To ile warty jest Ter Stegen? 150 mln?
0
No też o takiej kwocie słyszałem przed transferem, ale później chbya nic konkretnego się nie pojawiło
4
Co jest w ogóle z Bayernem? Odszedł Vidal, mówi się o odejściu Boatenga czy Thiago. Oni kogoś konkretnego kupili czy dalej będą liczyć na Robbena i Riberego? Niektórzy narzekają na politykę transferową Barcy, ale Bayern też od kilku sezonów nie może znaleźć konkretnych zastępców na dłużej za wyzej wymienionych panów. Jakby jeszcze stracili Lewego to już w ogóle porażka.
0
Wiadomo ile Vidal będzie zarabiał? I jak to ma się do pensji innych piłkarzy? To znaczy kto więcej kto mniej
0
Przecież Legia później awansowała i co z tego wynikło dla polskiej piłki? Nic. Nadal beznadziejne transfery i kompromitacje z coraz słabszymi rywalami
0
Owszem szkoda. Jednak Legia później awansowała i nic długoterminowego z tego nie wynikło. Awans jest miłym akcentem, ale w polskiej piłce to niestety tylko wyjątek od reguły. W tym roku Legia też nie miała jakiejś mega trudnej drabinki, a wywrócila się na najniższych szczeblach.
0
100 mln za Oblaka? Ale oni wiedzą, że jak przyjdzie im strzelać serię jedenastek to zamiast Oblaka lepiej powiesić ręcznik?
0
To Legia nie odpadła w przedostatniej rundzie tylko jeszcze wcześniej? Polska piłka klubowa to dno i 5 metrów mułu.
2
Ja też mam rodzinę na wsi i to niewielkiej. Teleskopu co prawda nie mam, ale w bezchmurne noce niebo jest przepiękne. Tysiące gwiazd, tego nie uświadczysz w rozświetlonych miastach. Kosmos jest za****sty. Fascynuje mnie jego ogrom i piękno. A czasami wręcz przeraża mnie to, że jesteśmy tylko malutką kuleczką we Wszechświecie, właściwie nic nie znacząco.
0
Co by nie mówić kosmicznie to brzmi