0

Dzięki za odpowiedź.

0

To że Infinitie dzieje się w jakimś podniebnym mieście, a poprzednie części w podwodnym Rapture to wiedziałem. Myślałem jednak, że te gry są powiązane pod względem fabularnym itd. To znaczy, że w Infinite nie ma żadnych nawiązań czy ciekawostek z poprzednich gier?

0

Dawno nie grałem w żadną grę, a kupiłem kiedyś Bioshock Infinite na promocji i do tej pory nie grałem. Oceny w necie bardzo wysokie więc mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Grałem kiedyś w Bioschock 1 i mniej więcej kojarzę fabułę(świetny zwrot akcji), świat gry itd. Nie grałem natomiast w Bioshock 2. Dużo jest w Infinite nawiązań fabularnych do 2 części? Dużo stracę? Grać śmiało w Infinite bez znajomości 2 czy jednak lepiej nadrobić zaległą część?

0

Dziś poszła mi skrzynia w aucie, oj słono mnie to zakosztuje :/ Już trzeba będzie uszczuplić oszczędności.

0

Co do filmów to musiałbym się zastanowić, ale serial to zdecydowanie Breaking Bad.

1

Kupiliście coś na blak fridej? Wróciłem sobie z pracy i z ciekawości zerknąłem na parę stron czy nie ma czegoś ciekawego. Przejrzałem parę ofert, cena większości taka sama jak kilkanaście dnie temu bez obniżek. Dziękuje postoje, prawdziwy rabat ciężko wyrwać bo trzeba by było siedzieć 24 h/dobę przy komputerze szukać okazji, a nawet jak się trafi jakiś fajny promocja to towar jest bardzo sybko wyprzedany.

0

taktyczny

2

0

Mam takie pytanko, noszę Locoste 44,5 i Addidas 44 2/3. Znalazłem fajne Nike na promocji, ale tylko rozmiar 45. Dawno nie kupowałem Nike, ale przeważnie kupowałem rozmiar nieco większy niż Adidasa czyli to 45 może być dobre. A wy jak macie z porównaniem rozmiarów tych marek?

13

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. 1-2 godziny racy dziennie i możliwość zarobienia 1760 zł w pierwszym tygodniu.
Nie mam pojęcia co to za ogłoszenie, ale brzmi zbyt pięknie żeby to mogło być prawdziwe. Wg mnie na 99% jest tam jakiś haczyk i to nie jeden.

0

Też się przymierzam, ale bez Walta to jednak nie to samo.

0

Znasz coś na poziomie Breaking Bad? Ja ostatnio obejrzałem sobie ponownie kilka ostatnich odc i stwierdziłem, że w najbliższej przyszłości nic lepszego nie zobaczę.

0

Jakie są wg was najlepsze działa z literatury/kinematografii/filmów dokumentalnych/ gier wideo/podobnych dziedzin. Ja jakbym miał wymienić kilka tytułów to przede wszystkim:

Wiedźmin 3
Breaking Bad
Gra o Tron
Władca Pierścieni
Filmy Marvela
Przyjaciele
Interstellar, Incepcja, Trologia Mrocznego Rycerza i większość twórczości Nolana
Dokumenty Planeta Ziemia i Kosmos Space Time Odyssey

Nie chodzi o to żeby podać ileś tam seriali czy filmów, tylko o tytuły które zrobiły na was największe wrażenie bez względu czy to jest gra, film czy dokument.

116

Czemu zajechał Malcoma i nie daje szans Rakiticowi?

6

Dziś przypomniałem sobie WP: Drużyna Pierścienia. Od ukazania się trylogii w całości minęło 15 lat, a dla mnie to wciąż jest absolutny top filmów, a o fantasy nie wspominając bo pewnie bardzo długo poczekam aż powstanie coś lepszego w tym gatunku. LOTR to absolutne arcydzieło do którego uwielbiam wracać.

Dobrze, że to było na podstawie książki bo nikt nie wpadł na pomysł żeby robić kontynuację, a patrząc na Star Wars to im dalej w las tym gorzej. Już Hobbit to był skok na kasę, a sprofanowania LOTR-a bym nie zniósł. Możemy tylko sami wyobrażać sobie dalsze losy bohaterów.

0

A co można z nimi pojechać? Jakby kurier uparł się i twierdził, że paczka dostarczona to co ja mogę? Ubrań już nie dostanę, a o kasę trzeba się będzie pewnie wykłócać? O zmarnowanym czasie na telefony do nich nie wspomnę.

0

No jest... moje nazwisko. Żenada jakaś

0

Ale myślisz, że ją dostarczy w przyszłym tygodniu? Co najlepsze na maila przyszło, w czwartek o godzinie 9:50, że paczka będzie dostarczona właśnie w czwartek między godziną 10:30-12:00. Szkoda, że nie wysyłają maila, że paczka będzie dostarczona za minutę. Ale to nie ma znaczenia bo mam 100% pewność, że ktoś był pod wskazanym adresem, i kuriera nie było. A w systemie "Śledź paczkę" jak byk stoi, że przesyłka dostarczona.

0

Ostatnio zamawiałem trochę ubrań przez neta i dziś sprawdzam pocztę, a tam okazuje się, że kurier(DPD) rzekomo dostarczył paczkę w czwartek. Tylko, że nikt jej nie odebrał. Mnie nie było, a osoby mieszkające ze mną też niczego nie odbierały. Kurier tego dnia do mnie nie dzwonił chociaż miał nr podany. Próbowałem się teraz skontaktować z kurierem, ale niestety dziś sobota i chyba ma wyłączony telefon. Miał ktoś podobną sytuację? Co robić? Oczywiście paczka była opłacona, gdyby nie to problemu by nie było.

0

Dlatego ja zastanawiam się nad "Stwórcą". Mi jest ciężko uwierzyć w Boga takiego jak kształtują go religie. Ów Bóg miałby stworzyć człowieka, umieścić go w niegranicznej dla niego przestrzeni , a następnie kazać mu żyć tu na tej Ziemi według ustalonych formułek, robiąc często nielogiczne rzeczy bo rzekomo są "dobre" i prowadzą do zbawienia, wiedząc jednocześnie, że człowiek ten nie miałby szans dotrzeć na kraniec tego stworzonego Wszechświata. Też nie ma żadnej teorii bo na 99,(9)% byłaby to teoria nietrafiona, ale nie kupuje tego w takiej postaci w jakiej przedstawia to jakakolwiek religia na Ziemi.

0

Załóżmy, że powstanie życia w jakimś układzie to bardzo złożony proces, i potrzeba spełnienia tysięcy czynników, aby takie życie powstało. Rozwinięcie się tego życia do poziomu co najmniej naszej cywilizacji to kolejne tysiące czynników. Ale nawet jak te czynniki udaje się spełnić i gdzieś tam tysiące lat świetlnych od nas jest cywilizacja choćby na podobnym poziomie, to skąd mamy o tym wiedzieć? Bardziej prawdopodobne jest, że wyginiemy niż to, że uda nam się tam dotrzeć.

0

Skoro to jest takie proste to odpowiedz mi czy ta materia która się ścisnęła podczas wielkiego Wybuchu, to jest już cała materia? Nie ma nic więcej? A może takich było więcej takich Wielkich Wybuchów?

7

Mnie fascynuje kosmos, ale jednocześnie bardzo zasmuca. Dlatego mnie zasmuca ponieważ wiem, że za mojego życia technika nie pójdzie na tyle do przodu, że będziemy w stanie odpowiedzieć sobie na większość z setek pytań dotyczących Wszechświata. Jak odpowiemy sobie na kilka to i tak byłoby super.

4

Czasami po obejrzeniu jakiegoś filmu dokumentalnego o kosmosie, albo po przeczytaniu jakiegoś artykułu nachodzi mnie na rozkminy.

Według mnie jeżeli poruszanie z prędkością światła będzie możliwe to i tak miną setki lat zanim ludzkość do tego dojdzie. A nawet jeżeli taka rewolucja miałaby miejsce to i tak nic nie znaczy. W skali wszechświata nadal to żadna prędkość i nadal będzie wiele gwiazd i galaktyk do których dotarcie zajmie wiele tysięcy/milionów/miliardów lat. Przy długości ludzkiego życia kosmos jest niepraktyczny, a odległości w nim są zbyt duże.

Mamy nieskończone pole do eksploracji i poznawania nowych światów, ale jest ono tak nieosiągalne, że obecnie ciężko sobie nawet wyobrazić, że opuszczamy nasz Układ Słoneczny.

Tak bez odwoływania się do żadnych religii to zastanawia mnie skąd wziął się taki ogrom. Człowiek wychodzi z domu, obserwuje, rośliny, lasy, jeziora. Jedziemy na wakacje, podziwiamy góry, morza, oceany, kaniony, i jesteśmy pod wrażeniem tego ogromu. A w skali wszechświata to jest nic, ziarenko piasku na pustyni, kropla wody w oceanie. Zastanawia mnie po prostu jaka energia dała początek czemuś tak wielkiemu, tak wiem Wielki Wybuch. Ale chodzi mi o to czy to wszystko jest tylko dziełem jednego wielkiego przypadku czy jednak czuwa nad tym jakaś większa siła. Jeżeli cały ten Wszechświat to sprawa kogoś, czegoś większego to to musi być dopiero przerażająca siła i energia.

No chyba, że Ziemia faktycznie jest płaska to wszystko co napisałem nie ma znaczenia :D :D :D

1

Ale wcale się nie zdziwię jak z Atletico zagramy bardzo dobry mecz. Czy wygramy to już inna sprawa. Po prostu w tym sezonie, wyglądamy fatalnie ze słabszymi zespołami.

W LM w trudnej grupie bezproblemowy awans, w lidze kiedy przyszły mecze z Sevilla i Realem zespół wyglądał bardzo dobrze.

A mecze z "przeciętniakami" ogląda się strasznie. Porażka z Leganes i Betisem, remis z Gironą, wiele wymęczonych zwycięstw jak z Rayo i Valladoid.

2

Ktoś wczoraj tu pisał podczas meczu Atletico, że fajnie byłoby wygrać w następnej kolejce to mielibyśmy 10 pkt przewagi nad nimi :D Coś czuję, że w tym roku liga może być podobna do tego sezonu w którym Atletico zdobyło majstra. Wtedy zarówno my, Real jaki i Atleti traciliśmy często pkt, a w końcówce to już było apogeum i wyglądało to tak jakby nikt nie chciał zdobyć mistrzostwa

2

Tylko, że Ty jak zostaniesz w tym sklepie meblowym, to będziesz zarabiał z wiekiem podobną sumę. No dobra może dostaniesz przez kilka lat jakieś parę stówek podwyżki. A ona jako prawnik, jeżeli będzie się znała na swoim fachu to będzie kosiła dobrą kasę.

1

Emocje w tym meczu jak w finale LM

0

Jednak obrona Bayernu jest fatalna. Stracili w 2 połowie 3 gole, a w sumie to mogli stracić nawet z 5

3

Takie mecze się świetnie ogląda. Strach wyjść na minutę bo można przegapić gola, albo nawet dwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?