0

A czemu przechodzisz do innego operatora skoro masz tyle kasy na koncie? Nie możesz tych pieniędzy wykorzystać na pakiety internetu albo nielimitowane rozmowy/SMS-y? I jak byś wykorzystał tą kasę dopiero zmieniłbyś operatora.

3

No i sytuacja się komplikuje. Zarówno w tym meczu jak i ogólnie ze względu na ciężki terminarz. A nie posiadanie solidnego zmiennika na LO to niestety mało rozsądne rozwiązanie. W przypadku kontuzji Alby na LO byłaby tragedia bo zmiennika brak.

0

Nestor Kasai. Kto zatrudnił Babiarza do komentowania skoków? Tego się słuchać nie da

2

Ja mam w Millenium konto dla osób 26 roku życia. Wszystko jest za 0 zł, jeżeli wykona się jedną transakcję kartą w miesiącu. Telefonem nie płacę więc nie wiem jak to dokładnie jest, ale tak kartą zbliżeniowo możesz zapłacić 3,50 a nawet mniej. Jednak ja zawsze mam jakieś drobniaki przy sobie i kwoty do 5 zł przeważnie płacę gotówką.

0

Ja mam nc+, ale nie zapłacę im 20 zł za miesiąc z tego względu, że od czerwca do sierpnia płaciłbym za powtórki. Najlepsza metoda to włącz/ wyłącz w nc+. Wtedy wyjdzie 15 zł/msc, ale przede wszystkim nie trzeba płacić za "puste" miesiące bo jest to metoda bez zobowiązania na dłuższy okres.

10

A moim zdaniem wszystko zależy od tego jak zakończy sie ten sezon. Jak nie wygramy ani ligi ani LM to raczej nie ma szans, że Ernesto zostanie.

13

Nie będę pisał za którym jestem ugrupowaniem, ale czy jak PO rządziło to propaganda nie była na podobnym poziomie?

2

Teraz spojrzałem na terminarz LM i okazuje się.że gramy tego samego dnia co Liverpool-Bayern. Kurcze szkoda, jak dla mnie najciekawszy dwumecz 1/8(oczywiście po Barcie).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli tak jest, to jest to element do poprawy. Tu spalony albo był minimalny albo go nie było. A co jeżeli rzut karny byłby podyktowany po ewidentnym spalonym? Wtedy sędziowie od VARU pomimo, że będą wiedzieli, że był spalony to nic nie będą mogli zrobić.

0

Tego czy piłka wyszła na różny VAR nie sprawdza, ale spalone już tak. To była o tyle dziwna sytuacja, że nie padł gol tylko był rzut karny. I sam nie wiem czy to można sprawdzać czy nie.

VAR nie jest doskonały. Francja strzeliła w finale MŚ bramkę po rzucie wolnym którego nie było. Niestety tego czy był faul w innej części boiska niż pole karne sprawdzać już nie można.

0

Chodzi o to, że sędzia w takich stykowych sytuacjach powinien puszczać grę, a sędziowie od VARU mogą to za chwilę zweryfikować. Chodzi o to żeby nie było takich sytuacji, że sędzia zatrzymał akcję, a okazało się że spalonego nie ma.

1

City za Guardioli to lepszy zespół więc ten dwumecz byłby bardzo interesujący.

0

Ten mecz byłby właśnie podobny do dwumeczu z Barcy z Realem w LM. Niby te zespoły grają ze sobą często, ale w LM czy Mundialu to byłoby gorąco na boisko.
A finał MŚ ARG-BRA albo finał LM BARCA-REAL to dopiero byłyby emocje.

0

Barca- Liverpool to chyba ostatnio graliśmy z nimi jak odpadliśmy z LM w 2007? Czyli już ponad 10 lat. To z Liverpoolem możemy zagrać w 1/2, a z BVB w finale :D

0

PSG-City nie grali ze sobą w fazie pucharowej jakieś 2-3 sezony temu?

1

Jest jakiś mecz/dwumecz którego bardzo dawno w futbolu nie było, a chcielibyście go obejrzeć? Ja chciałbym obejrzeć mecz Barcy z Borussia. Zawsze żałowałem, że nie zagraliśmy z nimi kiedy mieli te świetne sezony z Kloppem na ławce. Coś czuję że padło by sporo bramek.
W tym sezonie również grają świetnie więc nie miałbym nic przeciwko abyśmy wygrali z nimi w finale LM.

Z takich ciekawszych meczy których dawno nie było to jeszcze Bayern-Liverpool, ale już niedługo to się zmieni. Oby Live górą. A wam jakich meczy w ostatnich latach brakowało?

Edit. Super byłoby jeszcze zobaczyć dwumecz Barca-Real w LM w tym sezonie. Coś czuje, że byłby niezły kocioł na boisku. Real ma małe szansę na ligę, a Barcie bardzo mocno zależy na LM w tym sezonie. Emocje niesamowite, ale biorąc pod uwagę nasze ostatnie spotkania z Białymi to myślę , że byśmy awansowali.

6

Kusi mnie żeby obejrzeć Milan-Napoli, ale po ostatnim razie to się trochę boję. Omal z nudów nie umarłem, a jakby dziś taki mecz się powtórzył to chyba nie dałbym rady na to patrzeć.

0

To nie możesz ograć szybko przed sprzedarzą PS4? Nie powinieneś dużo stracić na sprzedaży używki.

5

Obejrzałem pierwszy mecz ligi włoskiej od bardzo dawna. No cóż zanim obejrzę kolejny zastanowię się 3 razy. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Jakby nie grali Polacy to po 30 min dałbym sobie spokój.

0

Wierzę w awans jeżeli zagramy swoje, ale co do tej ciekawostki to w tamtym sezonie Barcelona w każdym z rozegranych meczy przed Rzymem uzyskała wynik który dałby jej awans do półfinału LM, a każdy wie jak się skończył ten mecz z Romą. To tylko statystyki, one nie grają :)

0

Ja jak brałem nc+ to akurat była promocja na antenę 80 cm za 1 zł. Normalnie bodajże była 79 zł.
A montaż? To zależy kto będzie montował. Ja poprosiłem starego znajomego bo miał dobry miernik, a ja miałem jedynie taki najtańszy za parę groszy. Ta usługa kosztowała mnie 0,7 litra bo kasy nie chciał. Do tego uchwyt do poręczy balkonu 25 zł. Mam już nc+ 4 lata, ale antena jest zamontowana bardzo dobrze bo nic się nie zacina podczas ulewy, silnego wiatru itp.
Mnie więc wszystko kosztowało jakieś 60 zł. Jeżeli zamówisz montaż w jakiejś firmie to myślę że minimum 100 zł skasują.

9

Borussia w kilka minut zamknęła mecz. Oby zdobyli w tym sezonie majstra. Jak tylko mam trochę czasu to oglądam ich mecze bo grają ładną, ofensywną piłkę.

A w LM dwumecz z Totkami też zapowiada się mega ciekawie. Mam wrażenie, że padnie sporo bramek

18

Chcą się zemścić na Barcelonie płacąc 400 mln za Cou? I to ma być zemsta? Pewnie jakby się po transferze nad tym zastanowili to by stwierdzili, że to była głupota i znów chcieliby się na Nas zemścić. Co wtedy? Dembele za 600 mln?

Jeżeli to ma być ich zemsta to proszę bardzo :D

0

Zastanawiam się który z tych dwóch filmów obejrzeć:
1. Dziewczyna we mgle
2. Wind River na Przeklętej Ziemi

Który z nich lepszy? Ja bardzo lubię thrillery w które trzeba oglądać uważnie żeby domyślić się rozwiązania i które trzymają w napięciu do końca. Tylko bez spoilerów proszę :)

2

W piłce jest coś takiego, że nawet jak obrońca czysto trafi w piłkę, ale zaatakuje ją z ogromnym impetem a następnie trafi w nogi przeciwnika to odgwizduje się faul. Podobnie było w tej sytuacji, Suarez pierwszy dotknął piłkę, ale było to bardzo niebezpieczne zagranie w polu bramkowym. Jak dla mnie faul.

5

A dla mnie gol nieprawidłowy. Bramkarz był w polu bramkowym i wyciągał ręce a Suarez ruszył na piłkę z ogromnym impetem. Jakby to Real strzelił takiego gola to już widzę jaka byłaby Gównoburza na LaRambli.

1

Obejrzałem właśnie Prison Break Sequel. Mam sentyment do tej serii. W czasach kiedy się go oglądało nie było aż tylu dobrych seriali, a i nie było takiego czegoś jak Netflix czy HBO GO więc się oglądało to co telewizja nam serwowała. Pierwsze 2 sezony były świetne, 3 i 4 już gorsze, ale całość to było takie 8/10.

Wracając do kontynuacji(UWAGA SPOILERY) zastanawiałem się jak można wymazać Scofielda. Gość którego znała cała Ameryka, który był na okładce każdej z gazet jako uciekinier nie może zostać ot tak wymazany. Zresztą w pierwszej serii FIRMA to była tajemnicza organizacja posiadająca wielu agentów, a tu mamy jakiegoś Posejdona i dwóch agentów. Burrows i Scofield mają takie doświadczenie w walce z Firmą, że wykiwanie Posejdona to powinien być pikuś, a tymczasem ten sprawia, że Michael ucieka i porzuca rodzinę. Nie pasuje mi to do Scofielda z poprzedniej serii.

2

Widzę, że Liverpool dziś zafundował niezły Rollercoaster swoim kibicom.

0

Fajny dwumecz w LM może być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?