ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam w rodzinie bardzo bogatego wujka. Ma kilka bardzo drogich aut. W swoim garażu ma między innymi Jaguara, Mustanga, Lexusa oraz kilka modeli BMW oraz Mercedesów, wszystkie od nowości i są to modele za minimum 300-400 tyś. Jaki sens trzymać kilka tak drogich aut skoro naraz może jeździć tylko jednym? Dla normalnego człowieka to nie ma żadnego sensu, ale niektórych po prostu na to stać i oni myślą w zupełnie inny sposób. Tak samo jest z ciuchami. Jak kogoś naprawdę stać to on nie myśli, że przepłaca, taki człowiek przede wszystkim chce mieć ubrania dobrej jakości. Gorzej jak ktoś wydaje ostatnie pieniądze albo bierze kredyt i ubiera się w takich sklepach. Wtedy faktycznie z głową jest coś nie tak.
0
Według mnie w starej trylogii mamy jednak 2 postacie wysuwające się na pierwszy plan. Jest to Luke oraz Vader. A w nowej trylogii (oprócz Mrocznego widma) głównym bohaterem jest zdecydowanie Anakin. Czyli Gwiezdne Wojny w Epizodach I-VI to głównie historia Anakina i jego syna.
0
Będzie 0:0 w dwumeczu i karne :D
4
Poniżej było kilka postów o trylogii Władcy Pierścieni. Dla mnie ta trylogia to zdecydowanie najlepsze blackboustery jakie wyszły.
Minęło już kilkanaście lat od ich premier, ale te filmy nadal robią na mnie ogromne wrażenie. Jacksonowi wyszło coś niesamowitego i w jako filmy fantasy są to absolutne arcydzieła. Hobbit to już nie to samo, ale to LOTR-a w wersji reźyserskiej wracam sobie bardzo często i nigdy mi się nie nudzi, a soundtrack jako całość to też coś wspaniałego.
0
Akurat firma ochroniarska powinna beknąć. W końcu bierze pieniądze za ochronę, a co to za ochrona skoro jakiś popraniec może wejść na scenę i zabić człowieka? Co lepsze to dłuższą chwilę stał na tej scenie i szczęście, że nikogo więcej nie skrzywdził.
0
wejdź na jakikolwiek portal informacyjny będziesz miał ze szczegółami
1
Ja zawsze marzyłem o Polaku w Barcy. I żeby odgrywał ważną rolę. Niekonieczne musiałby być zawodnikiem pierwszego składu, wystarczyłoby żeby był solidnym zmiennikiem. Zawsze widziałem Piszczka u Nas, ale zapewne Alvesa ze składu by nie wygryzł.
Łukasz jak był w pełni zdrowy to w Borussi zawsze u każdego trenera prędzej czy później był jednym z kluczowych piłkarzy. W swoim najlepszym okresie(za Kloppa)Piszczek byłby lepszym PO niż obecnie Semedo czy Roberto.
1
Porównanie do Prevca jeszcze rozumiem, bo też miał sezon w którym tak dominował. Ale porównujesz Tande czyli skoczka który miał niezły 1 sezon do Kobayashiego który już przeszedł do historii? Ja uważam, że w tej dyscyplinie nikt przypadkowo nie wygrywa 6 konkursów z rządu. Przypadkowo to można zdobyć medal MŚ czy IO jak będą loteryjne warunki.
0
Kamil nieźle zaczął sezon, ale im dalej tym coraz dalsze pozycje zajmuje. Oby na MŚ zbudował formę bo PŚ z każdym konkursem oddala się coraz bardziej.
2
Najgorsze? Nie mamy zmiennika na LO. Nie wyobrażam sobie co by było jakby Alba nabawił się kontuzji. Digne był solidnym zmiennikiem. Czyli co do rotacji na LO mamy Roberto?
0
A uważacie, że za naszego pokolenia(mam 25 lat) doświadczymy wojny na światową skalę? Mi ciężko to oszacować, ale niestety mam pewne obawy. Obecny okres i tak jest jednym z najdłuższych bez wojny na dużą skalę w Europie. Obym się mylił, ale mam takie odczucia, że jednak nie będzie trwało nie wiadomo jak długo i za swojego życia doświadczymy jeszcze jakiegoś "dużego" konfliktu.
1
Tylko, że ja te porównania bardzo często słyszę w formie narzekań. Owszem trzeba podpatrywać najlepszych i starać się im dorównać. Mi chodziło oto, że w naszym kraju jest coraz lepiej, poziom życia z roku na rok się poprawia, ale niektórym i tak nie dogodzisz bo przecież Niemiec ma lepiej.
0
Z twoim komentarzem się w pełni zgadzam. Tylko w naszym kraju tak się przyjęło, że od razu porównujemy się z jedną z najmocniejszych gospodarek świata, a nie z wymienionymi Czechami czy Słowakami. Być może takie porównania również wypadają na naszą niekorzyść, ale czy różnice będą tak znaczne jak w bezsensownych porównaniach z Niemcami?
0
Wiem, że często się słyszy porównania do Niemiec ze względu na wysoki poziom życia w tym kraju. Ale jakie mamy podstawy aby się do nich porównywać? Jesteśmy krajem którego wojny nie szczędziły. Wiele lat pod zaborami, wiele lat komunizmu. Co to porównywać? Owszem Niemcy to Nasi sąsiedzi stąd tyle porównań, ale Ukraina to też nasz sąsiad i jakoś nie słyszę komentarzy jakie to u Nas wysokie zarobki, a na Ukrainie niskie.
9
Czemu ludzie porównują nasz kraj do Niemiec? Nasi zachodni sąsiedzi to jedna z najpotężniejszych gospodarek świata, a ja ciągle widzę porównania, że tam benzyna tania, że zarobki kilkukrotnie wieksze. Nie ma się co oszukiwać, jest bardzo mało prawdopodobne, że kiedykolwiek(za naszego życia) w Polsce będzie tak jak w Niemczech. Zawsze będziemy za nimi.
W Polsce jest coraz lepiej, kto chce pracować to pracuje, jak ktoś ma dobry fach czy wykształcenie to może całkiem nieźle zarobić. A mam wrażenie,że w tym kraju jakby się nie poprawiło to i tak będzie narzekanie,że gdzieś tam jest lepiej. Wiadomo,że w Niemczech zarobki dużo lepsze, ale z drugiej strony ja się cieszę z tego co mam. Jak się patrzy na sytuację na Ukrainie to się rozumie,że wcale tak źle w tej Polsce nie jest.
0
U mnie to samo. Na początku każdy zachowywał pozory i piło się po cichaczu. Po paru godzinach kieliszki i butelki stały już na legalu na stole i nikomu to nie przeszkadzało. Ale pomimo, że kilka osób było mocno wstawionych na koniec to panowała pełna kultura cały czas. Ale to wszystko zależy od nauczycieli.
0
Rzadko tutaj krytykuje, ale teraz muszę. Tyle czekania na Barce a tymczasem ten mecz jest tak rwany,pełen wielu tak niedokladnych zagrań, że bardzo,ale to bardzo ciężko się to ogląda. Gdybym nie był kibicem Barcy to przełączyłbym ten mecz po 5 minutach.
0
Stoch coraz bardziej nie regularny i wydaje się że w coraz słabszej formie. Oby na MŚ udało się Kamilowi odbudować.
0
Napoli to półka niżej niż Barca. Myślę, że Denis w takim Napoli radziłby sobie nie gorzej niż Zieliński. Inne wymagania, w takiej Barcy nikt nie będzie czekał wiecznie aż zaczniesz grać na odpowiednim poziomie. Gdyby taki Zieliński do nas trafił to kilka gorszych spotkań, a takie często mu się zdarzają i wylądowałby ma trybunach.
1
Chcieliśmy tak ustawić pary jak są w rzeczywistości. Na razie graliśmy pojedyncze mecze, ale chyba zrobimy tak jak napisałeś bo nic lepszego nie wymyślimy.
1
https://upflix.pl/netflix?rok=2000-2020&ocena=8.50-10.00 Ja przykładowo ustawiłem filmy z lat 2000-2020 i ocenę 8.5-10. Ale to można dowolnie zmieniać, ustawiać z jakiego gatunku film itd.
1
Jestem u kumpla i chcieliśmy pograć sobie w Fifę 19, ale tylko fazę pucharową LM , ja byłbym Barcą a on BVB. Niestety nie da się rozegrać samej Fazy Pucharowej, trzeba grać albo cały turniej albo mecz/ dwumecz LM. Kumpel mówi, ze nigdy się takiej opcji nie doszukiwał bo zazwyczaj gra sobie dwumecz, albo ewentualnie cały turniej. Czy faktycznie w FIFIE 19 nie ma możliwości rozegrania osobno f. pucharowej LM?
0
Tyle to wiem, ale chciałem ustawić żeby mi pokazywało powiedzmy z około 200-250 km. Da się to obejść wpisując miejscowości oddalone ode mnie, ale wtedy kierunek wyszukiwań jest jakby w jedną stronę.
1
Da się na olx ustawić tak żeby pokazywało ogłoszenia z większej odległości niż 100 km od naszej lokalizacji?
0
Netflix jest na allegro za parę złoty bo sam kilka razy korzystałem, ale HBO GO to nigdy na allegro nie widziałem.
3
Prawda jest taka, że jak przyjdzie Rabiot a odejdzie Rakitic to dopiero wtedy okaże się ile dla Barcy znaczył Chorwat. Finansowo na tym zyskamy, ale piłkarsko stracimy.
0
Kupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe i potrzebny mi adapter bluetooth do PC. Znajdę coś sensownego do 30 zł? Nie oczekuję rewelacji, chodzi tylko oto żeby nie tracił połączenia w pokoju(4,3 m na 5,2m) gdzie stoi PC. Ma ktoś może taki niedrogi adapter i mógłby go polecić?
0
Gadanie głupot. Wskaż jakiegoś stabilnego rywala dla Kamila w tamtym sezonie. Wellinger z formą wystrzelił na igrzyska poza tym bardzo nierówny sezon. Freitag po TCS też się posypał. Norwegowie też bardzo nierówne występy. Jako drużyna świetni, ale indywidualnie strasznie chimeryczni. Jak jakiś zawodnik jest w takiej mega formie to tak to wygląda, że ma słabych rywali, bo on po prostu tak nad nimi dominuje, że oni wydają się słabi. Jak Kamil pod koniec poprzedniego sezonu wygrywał konkurs za konkursem to też miał słabych rywali? Bo mi się wydaje, że miał bardzo podobnych rywali co w tym sezonie Japończyk.
0
Prawda jest taka, że jak zawodnik jest w formie to mu żadne przestawianie belek nie przeszkadza. Pod koniec tamtego sezonu Kamil dominował całkowicie nad rywalami, a też często belki były zmieniane. Po prostu w tym sezonie Kamil przeplata skoki bardzo dobre z przeciętnymi. Oczywiście biorąc pod uwagę jego możliwości. Brakuje mu natomiast skoków świetnych, znacząco lepszych od innych rywali.
Moim zdaniem jeszcze ze 4-5 konkursów i w PŚ bedzie pozamitane. Japończyk skacze w innym świecie i jak przewaga wyniesie ponad 500 pkt to już jest bardzo dużo. Aby to odrobić potrzebna by była taka forma jaką Kamil miał pod końec tamtego sezonu, a Kobayashi musiałby znacząco obniżyć loty. Ale nawet jak PŚ nie uda się wygrać to nadal są MŚ. Zresztą nadal jest sporo konkursów i myślę, że Kamil może jeszcze kilka wygrać. Jak kariera Małysza zbliżała się ku końcowi to myślałem, że w skokach długo nie będzie takich sukcesów. Tymczasem Kamil okazał się równie dobrym skoczkiem. Dla mnie to on już nie musi niczego wygrywać, swoje zrobił.
1
Tak jeszcze w kwestii uściślenie twojej wypowiedzi. Liverpool grał w finale LM w 2007 roku. Przegrali wtedy z Milanem. Więc jakby to tak dokładnie liczyć to było to 11, a nie 13 lat przerwy.